Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Hi2Games.com | Tüm steam oyunlarında %28 indirim fırsatı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: N0YAN Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
1.742
Cevap
68
Favori
145.986
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Hi2Games.com | Tüm steam oyunlarında %28 indirim fırsatı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      25 Mesaj
      25 Eylül 2017 17:48:23 Konu Sahibi
      İndirim haftasında Hi2Games fırsatlarını kaçırmayın! :)

Arşiv
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu haftanın indirimleriyle karşınızdayız. Rainbowsix almak isteyenler için iyi bir fırsat ayrıca COD:WWII de ekstra bir indirim daha yapıldı.

Bir süredir forumdaki oyun taleplerini takip edemiyoruz, bununla ilgili sorunları en kısa süre içerisinde çözmeyi planlıyoruz.

Ayrıca bu sene GİST fuarında da standımızda birbirinden özel etkinlikler düzenleyeceğiz, şimdiden haberini vereyim :)

Selamlar,

7. Hafta indirimlerimiz ile karşınızdayız! Hepinize keyifli oyunlar şimdiden!

Merhaba,

Birlikte geride bıraktığımız ilk indirim haftamızın ardından Hi2Games' de indirimler kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta yeni yayınlanan oyunların bir kısmını listemize almaya karar verdik. Şimdiden tüm arkadaşlara keyifli oyunlar dileriz.

Selamlar,

Hi2Games' de Halloween haftası başladı! Birbirinden özel indirimler sizleri bekliyor. Bu haftanın özel promosyonlarını yukarıda paylaştım. Bunun dışında tüm steam oyunlarında %25 ekstra indirim sunuyoruz.

Listelerimizde olmayan ve satın almak istediğiniz oyun olduğu takdirde lütfen bizlere konu altından belirtmeyi unutmayın :)

Merhabalar,

Hi2Games indirimleri tüm hızıyla devam ediyor ve bu hafta sizlere çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyoruz,

Ürün stoklarımızda göremediğiniz ürünleri konu altından bizlere iletmeyi unutmayın, istek ürünlerinizi en kısa sürede stoklara eklemeye çalışacağız.

Ayrıca önümüzdeki bir kaç gün içerisinde aktif olacak etkinlik konumuz üzerinde 1 ay boyunca her gün 50TL değerinde, toplamda ise forum kullanıcılarına 1500TL değerinde oyun hediye edeceğiz.

Hi2Games'de indirimlerin 3.haftasındayız. Bu hafta da sizlere birbirinden özel teklifler sunuyoruz. Çok da fazla uzatmadan sizleri indirim listemiz ile baş başa bırakıyoruz.

Geçen haftadan talebin yoğun olduğu oyunları bu hafta da listemizde tutuyoruz, pubg, cs:go ve shadow of war' ın fiyatlarını bu hafta da devam ettirme kararı aldık. Onun dışında ise genel listemiz,

> PUBG : 44.85TL

> Football Manager 2018 : 75.00TL

> Rainbowsix Siege Starter : 14.99TL

> Cuphead : 18.99TL

> CS:GO : 14.88TL

> The Forest : 14.99TL

> Astroneer : 19.99TL

Diğer tüm steam oyunlarımızda %35 indirim fırsatı ise devam ediyor. Listelerimizde mevcut olmayan oyunları konu altından bildirir iseniz en kısa sürede satışa hazır hale getirebiliriz.

Hi2Games' de indirimler bu hafta tam hız devam ediyor. Açılıştaki genel %35 indirimimiz tüm hızıyla devam etmekte. Haftanın özel indirimlerini ise anasayfamızdaki özel indirimler bölümünden takip edebilirsiniz. Steam oyunları sayfamızda eksik olan ve satın almak istediğiniz oyunları başlığa belirttiğiniz takdirde en kısa sürede ekleyip satın alınabilir hale getireceğiz.

Sizlere bu hafta Hi2Games' de bulunan bazı özel indirimleri listeliyorum,

Playerunknown's Battlegrounds : 42.78TL

Middle-earth™: Shadow of War™ : 98.45TL

Rocket League : 9.92TL

Divinity: Original Sin 2 : 41.25TL

Counter-Strike: Global Offensive : 14.88TL

RUST : 9.92 TL

* Bunların dışında epin ürünlerinde (Steam cüzdan kodu - Riot Points ve diğer pinlerde) sizlere yine en iyi fiyatları sunmaya devam edeceğiz. Diğer tüm steam oyunlarına erişmek ve fiyatlarına göz atmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz =>https://goo.gl/vdup94

Herkese selamlar,

Hi2Games olarak resmi açılışımızı 25 Eylül 2017 tarihi itibari ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Amacımız oyunculara hem kaliteli hizmet
      hem de en yeni oyunları en iyi fırsatlar ile birlikte sizlere sunmak olacaktır.

Donanımhaber üyeleri için bu başlık üzerinde sürekli etkinlikler düzenleyip hediyeler dağıtırken; en sıcak fırsatlarımızı da burada paylaşıp,
      sizlerin de geri bildirimleri ile beraber çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz.

Konu altından bizler ile direk iletişime geçebilir fırsatlarımızı da takip edebilirsiniz.Çok da fazla uzatmadan sizleri açılış indirimlerimiz ile
      başbaşa bırakıyoruz!

Diğer indirimlerimizden bazıları,

The Witcher 3 Wild Hunt GOTY 42TL
      Divinity: Original Sin 2 41TL
      FM 2018 78TL,

tamamına göz atmak için,
      https://www.hi2games.com/steam-oyunlari.html

Hi2Games Açılış İndirimleri Programı

Hi2Games açılışında programın yönünü siz oyuncularla birlikte belirleyip, bu süreç içerisinde kullanıcılarımızın edinmek istediği oyunları
      kendisinin belirlemesini hedefliyoruz. Açılış haftası itibari ile her hafta 5 oyunu sizlere eşi benzeri görülmemiş fiyatlar ile sunacağız!

Bizlerle bu başlık altından alışveriş deneyimlerinizi, yaşadığınız problemleri paylaşmaktan kesinlikle çekinmeyin. Kullanıcı memnuniyetini yayın hayatımızın tamamında en üst
      seviyede tutmak en büyük önceliğimiz olacağından şüpheniz olmasın :)

Herkese teşekkür ediyor, keyifli alışverişler diliyoruz!

Hi2Games~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi2Games -- 10 Nisan 2018; 12:3:33 >

• Yarbay
      6194 Mesaj
      25 Eylül 2017 19:40:58
      fifa için indirim yapabilir misiniz bir topluluk olsa?

BF3
      Steam
      ESL FIFA 16 (PC) 1on1 Community Cup #24 Europe 1.si
      TSC V. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
      TSC IV. Fifa 15 Online Turnuva Finalisti
      TSC III. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
    • Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      25 Eylül 2017 19:47:44
      quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Selam,

Fifa için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En kısa süre içerisinde en uygun fiyatla sizlere sunmak için duyurularımızı gerçekleştireceğiz.

• Yarbay
      6194 Mesaj
      25 Eylül 2017 20:04:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Selam,

Fifa için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En kısa süre içerisinde en uygun fiyatla sizlere sunmak için duyurularımızı gerçekleştireceğiz.

bekliyorum.
      |
      |

BF3
      Steam
      ESL FIFA 16 (PC) 1on1 Community Cup #24 Europe 1.si
      TSC V. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
      TSC IV. Fifa 15 Online Turnuva Finalisti
      TSC III. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
    • Yarbay
      2882 Mesaj
      25 Eylül 2017 21:07:48
      fena değilmiş fiyatlar
      |
      |

My life is A Film by QUENTIN TARANTINO
      Steam
    • Teğmen
      107 Mesaj
      25 Eylül 2017 21:52:16
      Foxhole oyununu indirimli bir şekilde satacak mısınız? Teşekkürler İyi satışlar..
      |
      |

• Yüzbaşı
      869 Mesaj
      25 Eylül 2017 21:55:49
      Öncelikle hayırlı olsun ve bol kazançlar.

Rise of the Tomb Raider | Gördüğü en büyük indirimle beraber 35.60 Liraya düşmüş.Sizde ise 12 Lira Yanlış anlamayın,böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor merak ettim.
      Ya da ben mi yanlış baktım acep?

https://steamdb.info/app/391220/

https://www.hi2games.com/steam-oyunlari.html

• Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      25 Eylül 2017 23:17:18
      Selamlar,

@Crypdeth Foxhole ürün envanterimize 20TL satış fiyatı ile eklendi.

@Bualix İyi dilekleriniz için öncelikle teşekkürler. Bahsedilen ürünü kontrol ettim, envanterimizdeki ürünün mağaza linkini aşağıda belirttim.
      http://store.steampowered.com/app/505540/Rise_of_the_Tomb_Raider_20_Year_Celebration_Pack/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweeny -- 25 Eylül 2017; 23:18:4 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      26 Eylül 2017 01:42:07
      Fifa takip.
      |
      |

Origin : Xelforia
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      26 Eylül 2017 02:58:48
      Astroneera indirim düşünüyormusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      26 Eylül 2017 03:03:40
      quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Astroneera indirim düşünüyormusunuz ?

Selam just one bad day,

İstediğiniz ürünü envanterimize 21.00 TL satış fiyatıyla eklemiş bulunmaktayız. Keyifli alışverişler dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweeny -- 26 Eylül 2017; 3:3:53 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      913 Mesaj
      26 Eylül 2017 09:11:47
      Dark souls 3 , sherlock holmes the devil s daughter oyunlarında indirim yapıcakmısınız?

|
      |

• Yüzbaşı
      475 Mesaj
      26 Eylül 2017 11:29:41
      Tam PUBG alıyordum kiii Kredi kartına ek ücret bindirmesi yüzünden almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaC53 -- 26 Eylül 2017; 11:37:28 >

• Binbaşı
      1911 Mesaj
      26 Eylül 2017 11:46:52
      Kredi kartiyla alinca komisyon mu kesiyor? Rainbow six siege alicam mesela toplam kac tl ye gelecek?

• Onbaşı
      18 Mesaj
      26 Eylül 2017 13:49:29
      Sitenizde niye steam hesabı ile giriş aktif değil?
      |
      |

Time is Xhelenga Time...
    • Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      26 Eylül 2017 15:06:14
      Selam,

Ödemelerdeki komisyon problemini ortadan kaldırdık.

@keremec komisyon oranı almıyoruz ödemelerinizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweeny -- 26 Eylül 2017; 15:7:41 >

• Yarbay
      2908 Mesaj
      26 Eylül 2017 16:39:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

Selam,

Ödemelerdeki komisyon problemini ortadan kaldırdık.

@keremec komisyon oranı almıyoruz ödemelerinizde.

Merhaba, CS:GO Hydra/Spectrum Anahtarı sattığınızı gördüm 6.60dan 100 stok yazıyor, 18 tane almak istedim ama kredi kartına komisyon var sanırım hala, 130 oldu 118 küsür yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechno -- 26 Eylül 2017; 16:47:52 >
      |
      |

"I love that I’m a dream girl for geeks.Nerdy guys are always the cool ones in the end." - Milla Jovovich
    • Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      26 Eylül 2017 17:06:38
      Problem giderildi, alışverişinize devam edebilirsiniz. @Rechno

|
      |

• Onbaşı
      18 Mesaj
      26 Eylül 2017 17:33:12
      Hala sitenizde eksikler var. Neden sadece facebook account bağlantısı varken diğerleri olmuyor?
      Neden kredi kartını girdiğimizde komisyon gözüküyor? Neden bir online müşteri temsilciniz yok? Yani pek güvenemedim açıkçası size. 99999 tane key olması falan bana çok atmasyon geldi.

Time is Xhelenga Time...
    • Firma Yetkilisi
      598 Mesaj
      26 Eylül 2017 17:48:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Akzenci Xhelenga

Hala sitenizde eksikler var. Neden sadece facebook account bağlantısı varken diğerleri olmuyor?
      Neden kredi kartını girdiğimizde komisyon gözüküyor? Neden bir online müşteri temsilciniz yok? Yani pek güvenemedim açıkçası size. 99999 tane key olması falan bana çok atmasyon geldi.

Selam,

Endişelerini senin tarafından haklı bulmakla birlikte eksiklerin olduğunun farkındayız fakat biz kullanıcılarımızın alışverişlerine en kısa sürede başlaması adına operasyonlarımızı başlattık. Bünyemizde hali hazırda çalışan teslimat ve canlı destek biriminde 4 kişi mevcut. Stok sayılarındaki problemin farkındayız ve en kısa sürede güncel stok rakamlarına dönüştüreceğiz.

Fakat tüm bunların yanında güveninizi test etmekten ziyade şunu belirtmeliyim. Rekabet her zaman kullanıcıları memnun eder. Biz de rekabet etmek amacıyla burada bulunduğumuzu belirtirek, fırsatların keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweeny -- 26 Eylül 2017; 17:49:22 >
      |
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
modasor
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.