Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HI-SPEED USB ana denetleyici nedir bilen var mı?

5
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> HI-SPEED USB ana denetleyici nedir bilen var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1477 Mesaj
      14 Ağustos 2005 11:37:38 Konu Sahibi
      yeni bir yazici aldim Hp-1020... simdi sorun yok kullanirken ama her acip kapadigimda resime bakarsaniz gorecekseniz hı-speed usb ana denetleyici bilgisayarinizda yok diyor.. anlamis degilim... bu nedir nasil eklenir bilen var mı???

|
      |
      Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
      Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
      Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
      Yılmaz Güney...
    • Yarbay
      5746 Mesaj
      14 Ağustos 2005 11:58:46
      USB 2.0 desteği BIOS'tan kapalı olabilir. Ayrıca XP kullanıyorsan USB 2.0 desteği için Service Pack 2 yüklemelisin.
      |
      |
      5746 Mesaj
      14 Ağustos 2005 12:01:11
      usb kabloları ana karta takılı ise bıostan bir tantma gerekir.......
      |
      |
      1477 Mesaj
      14 Ağustos 2005 12:07:52 Konu Sahibi
      servis pack2 yuklu de biostan tanitimi nasil yapacaz ?
      |
      |
      Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
      Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
      Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
      Yılmaz Güney...
    • Çavuş
      50 Mesaj
      14 Ağustos 2005 12:44:15
      anakartın asus p4p800s-x mi?

sadece merak...
      |
      |
      14 Ağustos 2005 13:21:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalinden alıntı: stdio.h

anakartın asus p4p800s-x mi?

sadece merak...

asus P4SGX-MX
      |
      |
      Yılmaz Güney...
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.