Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
9
Favori
109.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bende ortalama 3 saat sürüyor kullanımı, 3 saatten fazlada şarjda kalıyor acaba diğer tabletlerde böylemidir?

+1
  • 4.5-5 saat kullanıyorum, 2-2.5 saatte tam doluyor, dolduğunda kırmızı ışık sönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

4.5-5 saat kullanıyorum, 2-2.5 saatte tam doluyor, dolduğunda kırmızı ışık sönüyor.

Tableti ne zamandır kullanıyorsunuz acaba?
  • quote:

quote:

4.5-5 saat kullanıyorum, 2-2.5 saatte tam doluyor, dolduğunda kırmızı ışık sönüyor.

Tableti ne zamandır kullanıyorsunuz acaba?

2 gündür, 2 kere dolum yaptım. İlerleyen zamanda 3-4 saate iner süre...
  • quote:

o zaman bizim tabletlerde sorun var. bugün 3. dolumu yaptım ama hep %99da kalıyor ve ışıkta sönmüyor ayrıca. 3 saat kadar kullanabiliyorum ki tüm sistem en düşük seviyede.
    birde internete bağlansam wifi acık olsa demekki 1-2 saatte bitecek.
    Bi kusur mu var acaba. Servisi arasam mı yoksa aide mi etsem.
    Valla hiçte iade edesim yok cok sevdim cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

quote:

o zaman bizim tabletlerde sorun var. bugün 3. dolumu yaptım ama hep %99da kalıyor ve ışıkta sönmüyor ayrıca. 3 saat kadar kullanabiliyorum ki tüm sistem en düşük seviyede.

+1 Aynen cihazdan bende memnunum ama şarj süresi gerçekten rahatsız edici, diğer çin malı tabletleri de takip etmekteyim. Hepsi pil konusunda pek iyi değil gibi, hatta zamanla can sıkıcı bekleme sürelerine düşmekte. Gerçekten gıcık bir durum cihaz isteklerimi karşılıyor ama pil durumu gülünç halde. Sırf pilden dolayı bende elden çıkartmak istemem :/

• quote:

quote:

Kullanımla da alakalı olabilir, ben mesela kullandığım sürelerde ortalama 1 saat uygulama oyun 2 saat fb-twitter-net 2-2.5 saatte pdf okuma yaptım. uygulama ve oyunlardayken pil çabuk azalıyor ama diğerlerinde normal seviyede, tabletin normal dayanma süresi budur bence, servisi bir arayıp sorun isterseniz ama bu fiyata güzel cihaz. bu arada her iki dolumda da kırmızı ışığın söndüğünü gördüm. lityum pillerin son kısımda dolumu iyice yavaşlar, zaten önerilen de %15 altına ve %97-98 üstüne çıkarmadan kullanmak. Bu arada arka planda çalışan birçok uygulamayı kapattım onun da etkisi var.

• quote:

quote:

quote:

Kullanımla da alakalı olabilir, ben mesela kullandığım sürelerde ortalama 1 saat uygulama oyun 2 saat fb-twitter-net 2-2.5 saatte pdf okuma yaptım. uygulama ve oyunlardayken pil çabuk azalıyor ama diğerlerinde normal seviyede, tabletin normal dayanma süresi budur bence, servisi bir arayıp sorun isterseniz ama bu fiyata güzel cihaz. bu arada her iki dolumda da kırmızı ışığın söndüğünü gördüm. lityum pillerin son kısımda dolumu iyice yavaşlar, zaten önerilen de %15 altına ve %97-98 üstüne çıkarmadan kullanmak. Bu arada arka planda çalışan birçok uygulamayı kapattım onun da etkisi var.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Cihazdan memnunum, bende tüm uygulamaları kapatıyorum. Eh cihazı yeni aldık birazda fazla bızıklıyoruz galiba o yüzdende bitiyor olabilir.
    Bir kaç dolumdan sonra pillerin daha verimli calıştığı söyleniyor. Umarım doğru cıkar. Şarj oldukça açılıyorlar sanırım

• O fazla "bızıklama" olayı gerçekten pili bitirmede büyük etken , cihazdan biraz daha sıkılınca düzelir , cihazı normal pdf vs. kullanırken çok yavaş azalıyor şarjı, hele beklemedeyken neredeyse tüketim sıfıra iniyor. Kullanım saatlerim de tahmini değil not alarak toplayıp, 2 pil bitirmenin ortalamasını aldım.

Android markette pek güzel şeyler bulamadım, biraz daha dursun da rootlarız artık cihazı.
  • quote:

O fazla "bızıklama" olayı gerçekten pili bitirmede büyük etken , cihazdan biraz daha sıkılınca düzelir , cihazı normal pdf vs. kullanırken çok yavaş azalıyor şarjı, hele beklemedeyken neredeyse tüketim sıfıra iniyor. Kullanım saatlerim de tahmini değil not alarak toplayıp, 2 pil bitirmenin ortalamasını aldım.

Android markette pek güzel şeyler bulamadım, biraz daha dursun da rootlarız artık cihazı.

Gece uyku modunda bırakıp yatmıştım. Pil %38 di. (bugün uykuyu fazla kaçırmışız :D ) 8 saat kadar uykuda kaldı. Açtığımda pil durumuna baktım %64dü. Masaüstüne dönüp tekrar baktığımda %60'a düşmüştü.
    Juice Defender diye bir uygulama varmış birde onu denemek istiyorum. Biraz daha kullandıktan sonra bende Root etmeyi düşünüyorum. bu arada androidide bi parça olsun ögrenmiş olurum.

• Ya yukarıda paylaşılan linklerdeki ilk adresdeki uygulamayı indirip kurmak istiyorum hata veriyor. Bende cihazı root etmek istiyorum :/
  • quote:

Ya yukarıda paylaşılan linklerdeki ilk adresdeki uygulamayı indirip kurmak istiyorum hata veriyor. Bende cihazı root etmek istiyorum :/

indiremedigin bu adresteki program mı?http://junefabrics.com/android/download.php
  • quote:

quote:

Ya yukarıda paylaşılan linklerdeki ilk adresdeki uygulamayı indirip kurmak istiyorum hata veriyor. Bende cihazı root etmek istiyorum :/

indiremedigin bu adresteki program mı?http://junefabrics.com/android/download.php

Evet bilgisayara kuramıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tableti PCye bağlayıp öyle dene kurulumu. Umarım yardımcı olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dün öyle de denemiştim ama olmadı başka root için program bakacağım olmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dün öyle de denemiştim ama olmadı başka root için program bakacağım olmadı

Sonucu paylaşabilirsen cok sevinirim, yarın öbürgün banada lazım olacak ve bir çok kişininde işine yarayacaktır.
    Teşekkürler.

• NFS most wanted kurdum oyunu çok iyi oynatmasına rağmen, oyun ile ilgili birçok yazıyı göstermediğinden seçim yapamıyorsunuz bu da oyunun zevkini kaçırıyor. Deneyen var mı bende mi böyle....

• quote:

Orijinalden alıntı: sim1

NFS most wanted kurdum oyunu çok iyi oynatmasına rağmen, oyun ile ilgili birçok yazıyı göstermediğinden seçim yapamıyorsunuz bu da oyunun zevkini kaçırıyor. Deneyen var mı bende mi böyle....

indirdiginiz oyun telefon için olabilir mi, emin misiniz tablet sürümü olduguna?
  • Evet cihazı rootladım önüme daha güzel uygulamalar çıktı. Garantiyi yalan edicem sanırım :) forumda eski konularda tablet modiyifiyesi gördüm, tablete bir hoparlör daha takıp, wirelles'e kablo kaynak edeceğim. Şuan wifi iyi ama el değimişken biraz daha iyi olsun :) ve pilide güçlü bir şey yapmayı düşünüyorum :). Ek olarak rootlamakla alakası var mı bilmiyorum ama cihazın bekleme süresi dün dahada uzundu?

• quote:

Evet cihazı rootladım önüme daha güzel uygulamalar çıktı. Garantiyi yalan edicem sanırım :) forumda eski konularda tablet modiyifiyesi gördüm, tablete bir hoparlör daha takıp, wirelles'e kablo kaynak edeceğim. Şuan wifi iyi ama el değimişken biraz daha iyi olsun :) ve pilide güçlü bir şey yapmayı düşünüyorum :). Ek olarak rootlamakla alakası var mı bilmiyorum ama cihazın bekleme süresi dün dahada uzundu?

Hadi gözün aydın, iyi günlerde kullan. Başım sıkışırsa kapını çalarım artık.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.