Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
9
Favori
109.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redvelvet

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Evet cihazı rootladım önüme daha güzel uygulamalar çıktı. Garantiyi yalan edicem sanırım :) forumda eski konularda tablet modiyifiyesi gördüm, tablete bir hoparlör daha takıp, wirelles'e kablo kaynak edeceğim. Şuan wifi iyi ama el değimişken biraz daha iyi olsun :) ve pilide güçlü bir şey yapmayı düşünüyorum :). Ek olarak rootlamakla alakası var mı bilmiyorum ama cihazın bekleme süresi dün dahada uzundu?

Hadi gözün aydın, iyi günlerde kullan. Başım sıkışırsa kapını çalarım artık.

Bekleriz usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sim1

NFS most wanted kurdum oyunu çok iyi oynatmasına rağmen, oyun ile ilgili birçok yazıyı göstermediğinden seçim yapamıyorsunuz bu da oyunun zevkini kaçırıyor. Deneyen var mı bende mi böyle....

indirdiginiz oyun telefon için olabilir mi, emin misiniz tablet sürümü olduguna?

Hatırlattığınız iyi oldu, tablet sürümü olup olmadığına emin değilim.. Kontrol edeyim, teşekkürler....
  • Açık kalma süresine bakın ve kalan şarj süresine
    Root'un faydası gerçekten var mıydı? Yoksa pilin çoşası mı geldi, ben rootu sadece cihazın üstünde küçük değişiklik yapacağını sanıyordum???

Bu saat içerisinde oyun oynadım, internetteydim, wifi sürekli açıktı, şaşırttı beni

Cihaz üstünde iki tahminim var, bu cihazların üstündeki rom pil için olumsuz ve kutuda çıkan şarj cihazları fazla iyi değil. Çünkü bizim burada elemanda almıştı, pili hemen bitmişti. Şarjı iyi yerleştirmek lazımmış diyor

• quote:

Açık kalma süresine bakın ve kalan şarj süresine
    Root'un faydası gerçekten var mıydı? Yoksa pilin çoşası mı geldi, ben rootu sadece cihazın üstünde küçük değişiklik yapacağını sanıyordum???

Bu saat içerisinde oyun oynadım, internetteydim, wifi sürekli açıktı, şaşırttı beni

Cihaz üstünde iki tahminim var, bu cihazların üstündeki rom pil için olumsuz ve kutuda çıkan şarj cihazları fazla iyi değil. Çünkü bizim burada elemanda almıştı, pili hemen bitmişti. Şarjı iyi yerleştirmek lazımmış diyor

/>

Root yapmış olmanın faydasıda olabilir diye düşünüyorum, birde beni "Kıllandıran" şarj cihazı meselesi.
    Bir yerde okumuştum bu Çin malı cihazlarla verilen şarj cihazların verimli olmadığı söyleniyordu. Bi ara Mecidiyeköye gideceğim.
    Seneler önce Modemimin takoz adaptörünü yaptırmıştım. Allah razı olsun adamdan dedigi kadar cıktı. Eskisinden daha iyi oldu demişti.
    Birde o Ustaya gidip birşeyler yapabilirmiyiz bir danışayım. İnşallah yerini hatırlarım.

• quote:

quote:

/>

Root yapmış olmanın faydasıda olabilir diye düşünüyorum, birde beni "Kıllandıran" şarj cihazı meselesi.
    Bir yerde okumuştum bu Çin malı cihazlarla verilen şarj cihazların verimli olmadığı söyleniyordu. Bi ara Mecidiyeköye gideceğim.
    Seneler önce Modemimin takoz adaptörünü yaptırmıştım. Allah razı olsun adamdan dedigi kadar cıktı. Eskisinden daha iyi oldu demişti.
    Birde o Ustaya gidip birşeyler yapabilirmiyiz bir danışayım. İnşallah yerini hatırlarım.

Cihazı ara sıra elime alıp bakındım, uygulamalara filan baktım biraz, gerçi bekleme modunda da beklettim bu sefer biraz ama root yapmadan önce şu şarj olayının bu kadar bekleyeceğini sanmazdım %50'de, usta mecidiyeköy'de gerçekten aynı değerde kaliteli bir şarj cihazı bulursan bana da haber et :)

/>

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 20 Kasım 2012; 0:06:33 >

• quote:

quote:

quote:

Cihazı ara sıra elime alıp bakındım, uygulamalara filan baktım biraz, gerçi bekleme modunda da beklettim bu sefer biraz ama root yapmadan önce şu şarj olayının bu kadar bekleyeceğini sanmazdım %50'de, usta mecidiyeköy'de gerçekten aynı değerde kaliteli bir şarj cihazı bulursan bana da haber et :)

Mutlaka sonucu burdan olmadı ÖM bildiririm arkadaşım.
    Hatırlatayım; fotograf çekeceğine SS alabilirsin ekrandan. daha net görüntü elde edilir.
    Ses kısma + Güç tuşuna 2 saniye basılı tut deklanşör sesi duyacaksın. çektigin resim ES File Explorer/Pictures/Screenshot dosyasının içinde olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redvelvet -- 20 Kasım 2012; 0:20:32 >

• Bunu öğrendiğim iyi oldu, normalde programla yapıyorlar sanıyordum teşekkürler :)
  • Beyler cihaz nazara geldi herhalde, dûn şarj %49'da iken bekleme moduna alıp uyudum sabaha karşı dayanır diye, sabah kalkıo cihaza baktım açılmıyor şarja taktım saat 8:15 gibi cihaz %89 da duruyor ne yapmalıyım?

• Beyler root ettikten sonra hafıza kartına apk ları taşıyabilen oldu mu ?
    mini tools la 2gb ext2 bölümü oluşturduğum zaman tablet açılmıyor . ext3 ve ext4 bölümlendirmesiyle de sonuç aynı
    yapabilen oldu mu acaba ??
  • Beyler çizgi'ye mail attım rootla ilgili, cihazınız fiziksel hasar dışında garanti dışı kalmaz dediler. Sanırım root yapmaktan çekinmenize gerek yok :)

Ekleme: Şarj cihazı ve şarj olayına da deyindim oralı olmadı maile bakan arkadaş, allahtan rootladımda batarya süresi uzadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 20 Kasım 2012; 20:34:21 >
  • cihazı ilk aldığınızda ekranda ne yazarsa yazsın 12 saat şarj ediniz.
  • quote:

Beyler çizgi'ye mail attım rootla ilgili, cihazınız fiziksel hasar dışında garanti dışı kalmaz dediler. Sanırım root yapmaktan çekinmenize gerek yok :)

Ekleme: Şarj cihazı ve şarj olayına da deyindim oralı olmadı maile bakan arkadaş, allahtan rootladımda batarya süresi uzadı

Ögrendigim iyi oldu gönül rahatlığıyla Root edebiliriz artık. Umarım doğrudur.
    Benim cihazın Pili dün denedim Tam Wifi kullandım dün gece yaklaşık 3 saat de bitti uyarısı verdi. Şarjım yanımda olmadığı icin eve döndügümde cihazı açtım ve Pil &20 gösteriyordu. Bu tutarsızlığıda anlamış değilim.
    Pil şarj olurken artık o kırmızı ışık sönüyor sanırım 4 -5 saat şarjda bırakmak gerekir, ki aslında çok uzun bir zaman şarj için. 3 saatde %99 doldugunu biliyorum. Gece yatarken şarja takıp bırakıyorum sabah kalktığımda tam şarj olmuş oluyor. Yaklaşık 7-8 saat kadar uyuyorum.

• quote:

quote:

Beyler çizgi'ye mail attım rootla ilgili, cihazınız fiziksel hasar dışında garanti dışı kalmaz dediler. Sanırım root yapmaktan çekinmenize gerek yok :)

Benim cihazın Pili dün denedim Tam Wifi kullandım dün gece yaklaşık 3 saat de bitti uyarısı verdi. Şarjım yanımda olmadığı icin eve döndügümde cihazı açtım ve Pil &20 gösteriyordu. Bu tutarsızlığıda anlamış değilim.
    Pil şarj olurken artık o kırmızı ışık sönüyor sanırım 4 -5 saat şarjda bırakmak gerekir, ki aslında çok uzun bir zaman şarj için. 3 saatde %99 doldugunu biliyorum. Gece yatarken şarja takıp bırakıyorum sabah kalktığımda tam şarj olmuş oluyor. Yaklaşık 7-8 saat kadar uyuyorum.

Valla oranın çalışanı mail attı sorun çıkarmazlar yoksa maili olduğu gibi gösterip tepki gösteririm. Ayrıca cihazı yukarıda unutmuştum baya şarjda kaldı , ilk defa bugün şarj ışığının söndüğünü gördüm. Ek olarak adaptörün değerlerini bugün ustaya baktırayım dedim normal değerlerde çıktı ama yine cihazın uzun sürede şarjda bekletmesi kuşkulan dırıyor

• quote:

quote:

quote:

Valla oranın çalışanı mail attı sorun çıkarmazlar yoksa maili olduğu gibi gösterip tepki gösteririm. Ayrıca cihazı yukarıda unutmuştum baya şarjda kaldı , ilk defa bugün şarj ışığının söndüğünü gördüm. Ek olarak adaptörün değerlerini bugün ustaya baktırayım dedim normal değerlerde çıktı ama yine cihazın uzun sürede şarjda bekletmesi kuşkulan dırıyor

ÖM atmıştım, okuyabildin mi? Hala (Root) ugraşıyorum fakat sonuç "0"

• quote:

Orijinalden alıntı: layzeboy

1. bu programı windowsa yükleyinhttp://junefabrics.com/android/download.php (adb driverı yüklüyor)
    2. cihaz üzerinde ayarlar>geliştirici seçenekleri>usb hata ayıklamayı açın
    3. bunu windowsa indirinhttp://www.ulozto.cz/xBfVCUh/zhuodashi-2-2-12-setup-exe
    4. cihazı bilgisayara bağlayın ve windows cihazı tanısın (driver yüklesin)
    5. zhuodashi çalıştırın solda root var ona tıklayın, ekrandaki işlem bitince tableti kapatın ve usb den çıkarıp açın
    6. uygulamaların içine Super Su gelmiş olacak, cihaz root oldu.
    7. tablette tarayıcıyı açın vehttp://www.ginggo.com/MarketEnabler188.apk adresine gidin (küçük büyük harf aynen yazın)
    8. programı indirin, kurun, çalıştırın, usa at&t seçin
    9. google merketten daha önce ülkenizde yüklenmiyor diyen herşey açıldı !
    10.bu market enbler içinde en sag üstten settings deyip, oradan "fake on boot" seçeneğini "on" yapın ki, açıp kapayınca da aktif olsun. :)

İşleme başlamadan önce, cihazınını usb ayıkla modundayken, bilgisayar bağlayıp tanıtın. Cihaz üzerinden driver yükleyecektir, ondan sonra bu adımları tek tek yapın.

• Bende cihazın hoparlöründen ses gelmeme problemi oluştu. Dokunma sesleri ara ara gidip geliyor. Fakat video ve müzik dinlerken hiçbir ses alamıyorum. HDMI bağlantı ile ve kulaklık bağladığımda ses alabiliyorum. Teknik desteği aradığımda temassızlık olabileceği söylendi fakat içini açıp baktım bir temassızlık göremedim. Sorunun donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warisover

Bende cihazın hoparlöründen ses gelmeme problemi oluştu. Dokunma sesleri ara ara gidip geliyor. Fakat video ve müzik dinlerken hiçbir ses alamıyorum. HDMI bağlantı ile ve kulaklık bağladığımda ses alabiliyorum. Teknik desteği aradığımda temassızlık olabileceği söylendi fakat içini açıp baktım bir temassızlık göremedim. Sorunun donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sorun ne olabilir?

Cihazı açarken hoparlör kısmına baktınız mı? belki dokunmatikle uğraştıkça temas edip duruyordur Belki yazılımsalda olabilir ama bildiğim bir şey var. Bu cihazın iç kısmını kim hazırladıysa sövesim geldi, allahtan kapak altında kalıyor, lehimlere pek dikkat etmedim ama absürt şekilde sıcak silikon kullanılmış. Sanki aceleye iş yapmış, iç kısımda bir özen yok :/

• quote:

quote:

Bende cihazın hoparlöründen ses gelmeme problemi oluştu. Dokunma sesleri ara ara gidip geliyor. Fakat video ve müzik dinlerken hiçbir ses alamıyorum. HDMI bağlantı ile ve kulaklık bağladığımda ses alabiliyorum. Teknik desteği aradığımda temassızlık olabileceği söylendi fakat içini açıp baktım bir temassızlık göremedim. Sorunun donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Sorun ne olabilir?

Cihazı açarken hoparlör kısmına baktınız mı? belki dokunmatikle uğraştıkça temas edip duruyordur Belki yazılımsalda olabilir ama bildiğim bir şey var. Bu cihazın iç kısmını kim hazırladıysa sövesim geldi, allahtan kapak altında kalıyor, lehimlere pek dikkat etmedim ama absürt şekilde sıcak silikon kullanılmış. Sanki aceleye iş yapmış, iç kısımda bir özen yok :/

Şöyle söyleyebilirim devam eden sesleri alamıyorum bu sebeple yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Ard arda dokunduğumda sadece ilk dokunma sesi geliyor gerisi gelmiyor. Müzikler içinde geçerli aynı durum başta kısa bir ses geliyor gerisi yok malesef. Montaj konusunda haklısınız donanımlar dokunsan kopacak şekilde yerleştirilmiş.

• quote:

quote:

quote:

Şöyle söyleyebilirim devam eden sesleri alamıyorum bu sebeple yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Ard arda dokunduğumda sadece ilk dokunma sesi geliyor gerisi gelmiyor. Müzikler içinde geçerli aynı durum başta kısa bir ses geliyor gerisi yok malesef. Montaj konusunda haklısınız donanımlar dokunsan kopacak şekilde yerleştirilmiş.

Bence servise verin hocam, belkide cihazı hemen değişirler? Çünkü benimde ilk aldığım cihaz sıkıntılıydı verdim değiştirildi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence servise verin hocam, belkide cihazı hemen değişirler? Çünkü benimde ilk aldığım cihaz sıkıntılıydı verdim değiştirildi

Servise vermek istiyorum ancak askerlik var önümde. İş uzarsa ilgilenemeyeceğim. Bizimkilerde anlamaz bu işlerden arada kaynar gider diye yollamak istemiyorum :). Harddisk bağladıktan sonra müzik playeri kafayı yemişti ve açılmayacak düzeye gelmişti sanırım çok fazla mp3 dosyasından oldu. Müzik Playerin apk sını sildim. Başka player yükledim tabi ama bundan kaynaklı olabilir mi? Sanmıyorum ama.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.