Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
10
Favori
86.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri_9_1

quote:

Orijinalden alıntı: kirlicıkı

quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Yenileri ne zaman gelir bilinmiyor bende daha fazla bekleyemedim ve HLV T9702W tableti sipariş ettim. Aralarında pek fark yok gibi

Ekran boyutu dışında daha çok artısı var gibi.

Bende ona bakıyorum. Android 4,0 eski versiyon, Bluetooth yok ve ekran küçük. Artısı var derken neyi kastettiniz.

Bluetooth her ikisinde de var. Artısı pili 6800 değil 7800 mah ve 10 nokta algılama ekranlı. Farkı bu

Evet haklısınız teşekkürler. ben HLV T9701 e bakmışım pardon.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yenileri ne zaman gelir bilinmiyor bende daha fazla bekleyemedim ve HLV T9702W tableti sipariş ettim. Aralarında pek fark yok gibi

Bende ona bakıyorum. Android 4,0 eski versiyon, Bluetooth yok ve ekran küçük. Artısı var derken neyi kastettiniz.

Bluetooth her ikisinde de var. Artısı pili 6800 değil 7800 mah ve 10 nokta algılama ekranlı. Farkı bu

Rica ederim dostum. Güncelleme hakkında bilgin var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır yok. Bilgi verebilirsen sevinirim. Bu arada siparişimi iptal ettim ve Hi-Level HLV-T9702W sipariş ettim. Bakalım o gelecekmi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır yok. Bilgi verebilirsen sevinirim. Bu arada siparişimi iptal ettim ve Hi-Level HLV-T9702W sipariş ettim. Bakalım o gelecekmi

Bende bilmiyorum işte ondan sordum Hi-Level HLV-T9702W bende sipariş ettim acaba güncellmek gerekir mi? Hayırlı olsun bu arada bakalım ne zaman gelecek

• quote:

Hepsi burada siteden kaldırdı 1001w modelini. Bir de Android 4,0 ı 4,1 e güncellenmiyor mu?

Çok büyük ihtimalle güncellenmez. Fakat şu an için zaten güncelleme almanın bir anlamı yok. Çünkü öncelikle 4.0 zaten herşey için yeter (yani 4.0 ile 4.1 arasında bizim için nerdeyse hiçbir fark yok) , sonra 4.1 yazılım desteği 4.0 desteği kadar yok (şimdilik, sonra olsa ne farkeder o ayrı konu, zaten eski bir makina olacak). İçiniz rahat olsun herhangi bir android ürünü için her zaman en az 4.0 sürümü herşey için rahat rahat yetecektir. Açıkçası bu tableti alırken başında 4'ü gördüm tamam dedim gerisine dikkat etmedim. Geliştirici değilsek, bildiğimiz ya da uygulamak istediğimiz özel şeyler yoksa çok ta önemli değil aksine yazılım desteği şimdilik daha iyi olduğu için 4.0 daha iyi denilebilir. Son olarak bu tabletin sistemi 4.0 olsaydı çoktaaaaan root erişimi olayını çözmüştük aslında bunları araştırma gibi bir niyetimde yoktu. (root filan) Eşime verecektim kullanacaktı ama fazla kişinin elinde olunca tablete talep olunca bende merak ettim şimdi aranıp duruyoruz. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

merhaba arkadaşlar bende hepsiburadadan aldım tableti puan + çek baya uyguna geldi soramak istediğim bir şeyler var daha önce android bir cihaz kullanmadım bu tablete usb de yüklü olan power point yada word dosyalarını nasıl açabilirim usb yi takınca usb ye nasıl ulaşacağımı bulamadım birde bu dosyaları açmak içinç hangi pogramı yüklemem lazım android marketten ? bu program ücretlimi ücretsizmi?
    bilen var ise bilgilendirirse sevinirim teşekkürler

Puan + çek demişsiniz. Ben de yeni aldım ama çek vermedi bana.Puanı bilmiyorum kaç puan veriyor. Çekle ilgili hiç bir şey yazmadı.
  • merhaba arkadaşlar bu tablette micro sd hafıza kartı kullanılabiliyor sanırım sadece şu linkteki ürün uygunmu?
    http://www.yenicarsim.com/kingston-16-gb-micro-sd-hc-hafiza-karti/hafiza-kartlari/id/1783925/

mıragen >> hepsiburada 500 tl üzerine 100 tl çek veryor 15-30 mart ta 50 tl si 15-30 nisan dada 50 tl si kullanılabiliyor

http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3809&m=1

• quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

quote:

Orijinalden alıntı: king39

Tabletin yüz tanıma olayı mükemmel çalışıyor. yüzünüzü tanıtıp tableti bir tek siz açabiliyorsunuz. Ben açık unutmuşum ve kızım açamamış tableti kilitlemiş tekrar tekrar deneye deneye. google hesaba giriş istedi fakat kablosuz kapalı olduğu için google hesaba ulaşamadık. servisi aradım gönderin dedi ama göndermedim uğraştım araştırdım ve soruna çare olacak olayı buldum :)
    aynı olay sizinde başınıza gelirse tablet kilitli kalırsa 2 yol var. 1.si servise göndermek. 2.si ise format atmak :) tabi herşey gidiyo yüklü programlar şifreler vs.. çektiğiniz resim videolar hariç herşey siliniyor. yolu söylüyorum ama bu yolu mecbur kalmadıkça kullanmayın riskli.
    tablet kapalı iken ses açma tuşuna basılı tutup power tuşunada basıp bekleyin. hi level yazısı görününce elinizi çekin ve android servis logosu çıkacak ekranda. bu konumda iken tekrar ses yükseltme tuşuna basılı tutarak power tuşunada basıp bekleyin ve servis menüsü karşınıza gelecek mavi bir ekranda. orada yapacağınız tek şey ses açma kısma tuşu ile ilerleyip ( not: dokunmatik bu bölümde çalışmıyor) “wipe data/factory reset” in üzerine gelip güç tuşuna basın. Sizden işlem için onay isteyecek. Ses kıma tuşu ile “Yes delete all user data” üzerine gelip güç tuşuna basıyoruz. İşlem tamamlanınca mavi menü tekrar karşınıza gelecek. Ses kısma tuşu ile “reboot system now” üzerine gelip güç tuşuna basın.
    Tabletiniz tekrar açılacak. Kutudan ilk çıktığı gibi kurulum ekranı karşınıza gelebilir.

Format atınca tablette yüklü olarak gelen Go Launcer,Facebook ve diğer uygulamalar siliniyormu şahşen benim istemediğim uygulamalar var
    Ekran koruyucu almam lazım bu tablete uygununu nereden bulabilirim ?

Ekran koruyucu film konuşunda bilgisi olan yok mu?

• merhaba arkadaşlar beni çok rahatsız eden bir durum oldu.bu tabletten görüntülü konusamıyorum kız arkadasıma almıstım.o tabletten ben laptoptan skypeye girdik ama malesef sadece ses var görüntü yok ne denediysek olmadı acil cevap verirseniz cok güzel olucak.acaba desteklemiyormu anlamadım cok sinir olmuş durumdayım şimdiden cvblarınız için tşkr ederim.
  • quote:

quote:

Hepsi burada siteden kaldırdı 1001w modelini. Bir de Android 4,0 ı 4,1 e güncellenmiyor mu?

Çok büyük ihtimalle güncellenmez. Fakat şu an için zaten güncelleme almanın bir anlamı yok. Çünkü öncelikle 4.0 zaten herşey için yeter (yani 4.0 ile 4.1 arasında bizim için nerdeyse hiçbir fark yok) , sonra 4.1 yazılım desteği 4.0 desteği kadar yok (şimdilik, sonra olsa ne farkeder o ayrı konu, zaten eski bir makina olacak). İçiniz rahat olsun herhangi bir android ürünü için her zaman en az 4.0 sürümü herşey için rahat rahat yetecektir. Açıkçası bu tableti alırken başında 4'ü gördüm tamam dedim gerisine dikkat etmedim. Geliştirici değilsek, bildiğimiz ya da uygulamak istediğimiz özel şeyler yoksa çok ta önemli değil aksine yazılım desteği şimdilik daha iyi olduğu için 4.0 daha iyi denilebilir. Son olarak bu tabletin sistemi 4.0 olsaydı çoktaaaaan root erişimi olayını çözmüştük aslında bunları araştırma gibi bir niyetimde yoktu. (root filan) Eşime verecektim kullanacaktı ama fazla kişinin elinde olunca tablete talep olunca bende merak ettim şimdi aranıp duruyoruz. :))

Sağol dostum sıkıntı yapcak bişey yok o zaman. Bu benim aldığım ilk tablet o yüzden android anlamında fazla bilgim yok. ios kullanıyorum güncellemeleri onun gibi sandım. Şu root olaylarınıda tam bilmiyorum ama araştırdığım kadarıyla faydalı bişeye benziyor. Bunlar için root işlemlerinin artı eksisi neler ve nasıl yapabilirim. Root dışında başka yapılacak işlemler var mıdır?

• Arkadaşlar öncelikle emeklerinizden dolayı herkese teşekkür ediyorum yalnız şuan kafamda tek bir soru işareti kaldı dokunmatiğinin hassaslığı ne durumdadır bu konuyu biraz daha açarsanız sevinirim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrexcelen

Arkadaşlar öncelikle emeklerinizden dolayı herkese teşekkür ediyorum yalnız şuan kafamda tek bir soru işareti kaldı dokunmatiğinin hassaslığı ne durumdadır bu konuyu biraz daha açarsanız sevinirim ..

dokunmatik hassiyeti çok iyi
  • quote:

Sağol dostum sıkıntı yapcak bişey yok o zaman. Bu benim aldığım ilk tablet o yüzden android anlamında fazla bilgim yok. ios kullanıyorum güncellemeleri onun gibi sandım. Şu root olaylarınıda tam bilmiyorum ama araştırdığım kadarıyla faydalı bişeye benziyor. Bunlar için root işlemlerinin artı eksisi neler ve nasıl yapabilirim. Root dışında başka yapılacak işlemler var mıdır?

Yüksel fiyatlı android işletim sistemli tabletlerde ios gibi güncelleştirme alır. Bu modeller biraz düşük modellerdir. Yazılım desteği pek yoktur. Root olayı linux te sistem yazılımlarına erişim anlamına gelir. Aynı windows'ta sistem klasörlerine ulaşabilmek gibidir. Her ne kadar güvenlik anlamında riski artırsa da bazı alanlarda çok büyük kolaylık sağlar bir takım güzellikler sunar. Mesela uygulamaların internete erişimini kontrol etmek istiyorsak sistem erişimi gereklidir. Daha uç bir örnek verelim kameramız vga video çekebiliyor fakat işlemcimizin özelliklerine baktığımızda fullhd çekimi desteklediğini görüyoruz. Yazılımını değiştirerek (aramızda bu kadar yazılım bilgisine sahip biri var mı bilmiyorum) fullhd video çekmesini sağlayabiliriz ya da işletim sistemini değiştirip daha kişisel bir telefon ve tablete sahip olabiliriz. Ben bu sayede bluetoothla dosya gönderemeyen telefonumu dosya gönderebilir hale getirdim. Aynı telefonumun multitouch desteğine sahip olmasını, HD video çekebilmesini, internetini wifi üzerinden dağıtabilmesini, emulatörle ubuntu kullanmayı (aklıma gelmeyen daha birçok şeyi) sağladım. Güvenlik anlamında ise riski artırır çünkü sistemi değiştirince yaptığımız bu değişiklikler donanımada yansıyabilir. Misal işlemci hızını artırırsak işlemcimiz bozulabilir. Bir de kötü amaçlı yazılımlar kişisel bilgilerimize zarar verebilir ve bizi maddi manevi zarara uğratabilir. Yaptığımız yanlış bir yazılım güncellemesi sistemin istikrarını bozabilir. Root erişimi işlemi tableti gerçek bir bilgisayara çevirme işlemidir. Program yazmak gibi uç noktalar dışında ( gerçi uygulamaları olsa onlarda yapılır ) bir bilgisayarla neler yapabilirseniz bu tabletle onları yapabilirsiniz (donanımınız eleverdiği sürece).

• quote:

quote:

Yüksel fiyatlı android işletim sistemli tabletlerde ios gibi güncelleştirme alır. Bu modeller biraz düşük modellerdir. Yazılım desteği pek yoktur. Root olayı linux te sistem yazılımlarına erişim anlamına gelir. Aynı windows'ta sistem klasörlerine ulaşabilmek gibidir. Her ne kadar güvenlik anlamında riski artırsa da bazı alanlarda çok büyük kolaylık sağlar bir takım güzellikler sunar. Mesela uygulamaların internete erişimini kontrol etmek istiyorsak sistem erişimi gereklidir. Daha uç bir örnek verelim kameramız vga video çekebiliyor fakat işlemcimizin özelliklerine baktığımızda fullhd çekimi desteklediğini görüyoruz. Yazılımını değiştirerek (aramızda bu kadar yazılım bilgisine sahip biri var mı bilmiyorum) fullhd video çekmesini sağlayabiliriz ya da işletim sistemini değiştirip daha kişisel bir telefon ve tablete sahip olabiliriz. Ben bu sayede bluetoothla dosya gönderemeyen telefonumu dosya gönderebilir hale getirdim. Aynı telefonumun multitouch desteğine sahip olmasını, HD video çekebilmesini, internetini wifi üzerinden dağıtabilmesini, emulatörle ubuntu kullanmayı (aklıma gelmeyen daha birçok şeyi) sağladım. Güvenlik anlamında ise riski artırır çünkü sistemi değiştirince yaptığımız bu değişiklikler donanımada yansıyabilir. Misal işlemci hızını artırırsak işlemcimiz bozulabilir. Bir de kötü amaçlı yazılımlar kişisel bilgilerimize zarar verebilir ve bizi maddi manevi zarara uğratabilir. Yaptığımız yanlış bir yazılım güncellemesi sistemin istikrarını bozabilir. Root erişimi işlemi tableti gerçek bir bilgisayara çevirme işlemidir. Program yazmak gibi uç noktalar dışında ( gerçi uygulamaları olsa onlarda yapılır ) bir bilgisayarla neler yapabilirseniz bu tabletle onları yapabilirsiniz (donanımınız eleverdiği sürece).

Güzel anlatım olmuş dostum sağol. Daha tabletim elime geçmeden root olayına sardım diyebilirim. Birkaç gün normal kullanayım bakalım sonra uygun rootu araştırırım. Bu arada siparişi verdiğimden itibaren 24 saat geçti ancak hala paketleme işlem sırasında yazıyor. Sizde durum nedir acaba. Ürün kargoya teslim edildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tosun666

merhaba arkadaşlar beni çok rahatsız eden bir durum oldu.bu tabletten görüntülü konusamıyorum kız arkadasıma almıstım.o tabletten ben laptoptan skypeye girdik ama malesef sadece ses var görüntü yok ne denediysek olmadı acil cevap verirseniz cok güzel olucak.acaba desteklemiyormu anlamadım cok sinir olmuş durumdayım şimdiden cvblarınız için tşkr ederim.

bu soru onemlı ustadlardan cevap yokmudur acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Yüklü gelen skype problemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

quote:

Yüklü gelen skype problemli

ben artes aldım.tango whats up ve buna benzerı uygulamaların kullanılabılılıgı nasıl ustad.skype yı kaldırp kendı kursa olmaz mı arkads..
  • quote:

Kurulu skype'ı kaldırıp google play'den Türkçe olan skype'ı kurun düzelir. Dediğiniz diğer programları hiç kullanmadım
  • quote:

quote:

quote:

Güzel anlatım olmuş dostum sağol. Daha tabletim elime geçmeden root olayına sardım diyebilirim. Birkaç gün normal kullanayım bakalım sonra uygun rootu araştırırım. Bu arada siparişi verdiğimden itibaren 24 saat geçti ancak hala paketleme işlem sırasında yazıyor. Sizde durum nedir acaba. Ürün kargoya teslim edildi mi?

serseri_9_1 Dostum. Benim ürün hala kargoya verilmedi. sende durum nedir.

• googleplaydan indirdik denedik yine olmadı.birde sanırım skype içinde gömülü geliyor silemiyorsun.cok moralim bozuldu bu duruma.inş çözümü bilen bir arkadaş vardır.görüntülü görüşen varmı acaba bu tablette..cvblarınız için tşkerler..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.