Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
10
Favori
86.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefa091124011

3g ile bende aramistim gonder bakalim dediler git gel beklemesini istemedim hb wifi router siparis ettim o benim icin daha makul geldi rj45 kameralari yonlendiriyim diye dusundum wifidende telfn tablet girerim diye dusundum birde wifi yi istememdeki sebep tableetten kablo sallanmamai icin daha faydali olur diye dusunuyorum

aslında olabilir mantıklı bir düşünce. Hangi modeli sipariş verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelezinho

bende siparis verdim ama iyi mi ettim kotu mu ettim acaba

Tableti ne için kullanacaksınız?
  • quote:

Nette gezinirim video film oyun icin super ne yuklediysem oynuyo wifiside apartmanda cekio alt katta modem bzen 4 en kotu 3 cekio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar ramin ekran kartinin ne olduguna nereden bakiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Tableti ne için kullanacaksınız?

ağırlıklı olarak internet film arada oyun flnda oynarım

@arcaacar siz memnunsunz sanırım. dediğiniz gibiyse bu fiyata ziyadesiyle yeterli o zaman :)

rom root fln nerde bulunur ki biraz sıkıntılı sanki bunda güncelleme fln olacak mı bakalım. androide yabancı değilim değişik romları olsa tadından yenmez galiba
  • quote:

ağırlıklı olarak internet film arada oyun flnda oynarım

@arcaacar siz memnunsunz sanırım. dediğiniz gibiyse bu fiyata ziyadesiyle yeterli o zaman :)

rom root fln nerde bulunur ki biraz sıkıntılı sanki bunda güncelleme fln olacak mı bakalım. androide yabancı değilim değişik romları olsa tadından yenmez galiba

internet için 3g modem kullanmayacaksanız sıkıntı yok işinizi görecektir. Güncelleme beklentisi içine girmeseniz iyi olur. 4.1 işletim sistemi şimdilik pek iyi fikir değil fakat yakın gelecekte iyi bir fikir olacak o yüzden şimdilik katlanacağız. Root olayı için bu tablet henüz çok yeni bir ürün yakın zamanda yol yordam ortaya çıkar.
  • quote:

quote:

3g ile bende aramistim gonder bakalim dediler git gel beklemesini istemedim hb wifi router siparis ettim o benim icin daha makul geldi rj45 kameralari yonlendiriyim diye dusundum wifidende telfn tablet girerim diye dusundum birde wifi yi istememdeki sebep tableetten kablo sallanmamai icin daha faydali olur diye dusunuyorum

aslında olabilir mantıklı bir düşünce. Hangi modeli sipariş verdiniz?

tp link mr3040 sarjlı bır urunmus

• quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

arkadaslar ramin ekran kartinin ne olduguna nereden bakiyoruz

androidin içinde yazılı olan biryer bildiğim kadarıyla yok. google play de donanımla alakalı programlar var (system info diye arattırın). ram markasını bilmiyorum fakat ekran çipseti quad mali 400.
  • quote:

çok güzel bir ürüne benziyor şimdiden iyi günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar bana da bi tablet lazım
    Hem okula götürülüp öğrencilere ders anlatırken yardımcı olması açısından
    Hem de normal ggünlük kullanmalık :) Bu arada sesinin yüksek çıkması tercih sebebidir...Zira sınıfta video, şarkı vb etkinliklerde kullanmam gerekli.
    Senede 2-3 sefer 16-17 saat yol gidip geliyorum
    Bu yolda da beni üzmeyecek 1-2 film izlettirecek, vakit geçirtecek bişey arıyorum

Hi-Level, Artes d1002 ve inca arasında kaldım...
    Aslında inca özellikleri açısından bunlarla pil artısı dışında pek bi artısı olmadıgından +200 tl vermek çok cazip gelmiyor
    Artesin de tasarımını çok iyi bulmadım.. Siyah mı beyaz mı ne olduğu belli değil
    İncelediğim kadarıyla Hi-Level mutlu edecek bi cihaza benziyor ama.. Artes daha iyi denirse tasarıma göz yumup onu da alabilirim.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
    Ucuz city'de artesin kart finansa 9 taksit olması da tercih sebeplerinden :D

• quote:

quote:

çok güzel bir ürüne benziyor şimdiden iyi günlerde kullanın.

tskrler.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Arkadaşlar bana da bi tablet lazım
    Hem de normal ggünlük kullanmalık :) Bu arada sesinin yüksek çıkması tercih sebebidir...Zira sınıfta video, şarkı vb etkinliklerde kullanmam gerekli.
    Bu yolda da beni üzmeyecek 1-2 film izlettirecek, vakit geçirtecek bişey arıyorum

Aslında inca özellikleri açısından bunlarla pil artısı dışında pek bi artısı olmadıgından +200 tl vermek çok cazip gelmiyor
    Artesin de tasarımını çok iyi bulmadım.. Siyah mı beyaz mı ne olduğu belli değil
    İncelediğim kadarıyla Hi-Level mutlu edecek bi cihaza benziyor ama.. Artes daha iyi denirse tasarıma göz yumup onu da alabilirim.

Bu ürünlerin hepsi birbirine benziyor. 8 - 8,5 saat yolculuğu yaklaşık olarak hepsi çıkarabilir. (wifi açık olursa hepsi sizi yarı yolda bırakır) Ses için bu ürünlerde de dizüstü bilgisayarlar da olduğu gibi ses sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı tavsiyem harici bir pilli ya da adaptörlü hoparlörle çözebilir (çocukların gürültüsünü ancak bastıracaktır :)) ), hdmi çıkışıyla tv ya da monitöre bağlayabilirsiniz (Hdmi çıkışı sesi de iletir). Sürekli elinizde bir yardımcı olarak durmasını istiyorsanız daha bilindik (Asus, Sony, Samsung vs .vs.) modelleri tercih etmelisiniz. Eğer durum böyleyse benim önerim Windows 8 işletim sistemli modellerdir (Bunların pilleri daha güçsüz olabilir). Fakat elimde olsun ufak tefek işlerimi görsün istiyor, arada bana oyuncak olsun diye düşünüyorsanız. Hi-level'i ya da benzer aklınızdaki herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz. Şahsen Hi-level'i tercih etme sebeplerimden biri daha uygun fiyatlı olmasıdır.

• Aklıma gelmişken yazayım dedim. Ürünü yeni alan arkadaşlarımız Go Launcher'da yatay pozisyonda iken simgelerin isimlerinin yazmadığını görürler. Çözümü Menü tuşuna basın tercihlere dokunun Go Launcher ayarlarına girmiş olduk. Go Launcher ayarlarından satır sayısını 6 ile değiştirirseniz bu sıkıntı ortadan kalkacaktır. Şunu unutmayın bu işlemi yapmadan önce ekranın alt tarafında kalan simge ve varsa widgetleri yukarı satırlara taşıyın çünkü kendisi taşımıyor ve simgeler ekranın dışında kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 21 Şubat 2013; 10:03:28 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bana da bi tablet lazım

Bu ürünlerin hepsi birbirine benziyor. 8 - 8,5 saat yolculuğu yaklaşık olarak hepsi çıkarabilir. (wifi açık olursa hepsi sizi yarı yolda bırakır) Ses için bu ürünlerde de dizüstü bilgisayarlar da olduğu gibi ses sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı tavsiyem harici bir pilli ya da adaptörlü hoparlörle çözebilir (çocukların gürültüsünü ancak bastıracaktır :)) ), hdmi çıkışıyla tv ya da monitöre bağlayabilirsiniz (Hdmi çıkışı sesi de iletir). Sürekli elinizde bir yardımcı olarak durmasını istiyorsanız daha bilindik (Asus, Sony, Samsung vs .vs.) modelleri tercih etmelisiniz. Eğer durum böyleyse benim önerim Windows 8 işletim sistemli modellerdir (Bunların pilleri daha güçsüz olabilir). Fakat elimde olsun ufak tefek işlerimi görsün istiyor, arada bana oyuncak olsun diye düşünüyorsanız. Hi-level'i ya da benzer aklınızdaki herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz. Şahsen Hi-level'i tercih etme sebeplerimden biri daha uygun fiyatlı olmasıdır.

Teşekkür ederim. Ben bana küçük bi yardımcı olsun hem de yoldaş olsun diye istiyorum. Tüm dersi anlatmak gibi bi derdim yok. Bi resim, foto lazım olunca hemen acıp göstermek için vs...bahsettiğiniz ürünleri düşünmedim değil lakin fiyat olarak yüksek. Ben ennn fazla 600 civarı bi bütçe ayırdım. Tabii 600 incaya vereceğine 100 daha ver,e giderse olay işin içinden çıkamayız zira o işin sonu yok :) tüm bunlar göz önüne alınırsa acaba hangisini almak mantıklıdır ??

• quote:

Teşekkür ederim. Ben bana küçük bi yardımcı olsun hem de yoldaş olsun diye istiyorum. Tüm dersi anlatmak gibi bi derdim yok. Bi resim, foto lazım olunca hemen acıp göstermek için vs...bahsettiğiniz ürünleri düşünmedim değil lakin fiyat olarak yüksek. Ben ennn fazla 600 civarı bi bütçe ayırdım. Tabii 600 incaya vereceğine 100 daha ver,e giderse olay işin içinden çıkamayız zira o işin sonu yok :) tüm bunlar göz önüne alınırsa acaba hangisini almak mantıklıdır ??

Bana Hilevel mantıklı geldi onu aldım. Fiyat olarak daha uygundu. Tipi daha bir hoşuma gitmişti. Adı daha tanıdık gelmişti. Arada bakınmak için böyle birşeye zaten bu fayattan fazla vermek pek mantıklı gelmedi. Dediğim gibi sürekli elimde olacak birşey olsaydı, birincil kullanım için alsaydım paraya kıyıp sony alırdım.

• an itibarı ile tabletim gelmiş bulunmakta. ilk izlenimim bu paraya bu alet fazla iyi gibi. bi tane olu pikseli var o da iyice incelemeden belli olmuyo. umarim ilerleyen gunlerde beni uzmez kurcalamaya devam

yalniz su go launcher yerine baska bisey kullanamazmiyiz her yerde go yaziyo

birde kullana diger arkadaslara bisey sormak istiyorum bunun uzerinde. ekran jelatini var gibi duruyor dogru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelezinho -- 21 Şubat 2013; 14:23:14 >
  • quote:

an itibarı ile tabletim gelmiş bulunmakta. ilk izlenimim bu paraya bu alet fazla iyi gibi. bi tane olu pikseli var o da iyice incelemeden belli olmuyo. umarim ilerleyen gunlerde beni uzmez kurcalamaya devam

birde kullana diger arkadaslara bisey sormak istiyorum bunun uzerinde. ekran jelatini var gibi duruyor dogru mudur?

hayırlı olsun ewet ekranda jiletin var

• quote:

quote:

an itibarı ile tabletim gelmiş bulunmakta. ilk izlenimim bu paraya bu alet fazla iyi gibi. bi tane olu pikseli var o da iyice incelemeden belli olmuyo. umarim ilerleyen gunlerde beni uzmez kurcalamaya devam

hayırlı olsun ewet ekranda jiletin var

teşekkürler

• arkadaşlar bu root olayını çözmek lazım tableti istediğim gibi ve performanslı kullanamıyorum.gecemi gündüzüme kattım ama bulamadım tabletten sıkılmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl

arkadaşlar bu root olayını çözmek lazım tableti istediğim gibi ve performanslı kullanamıyorum.gecemi gündüzüme kattım ama bulamadım tabletten sıkılmaya başladım.

flashtool uygulamasını deneyin. Bende çok merak ediyorum fakat şu an tablet üzerinde uğraşmamın pek imkanı yok.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.