Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
10
Favori
86.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Orijinalden alıntı: cennterr
    hi-levelin çok dikkatimi çeken bir onoktasını söyleyim hocam bir nevi incanın yanında önemli artılarındna biri hi-level kılıf veriyor bana göre önemli aslında bu lakin pilinin 6800 mah olmasını kapatamıyor benim gözümde. inşallah incanın pili konusunda bir yamuk yapmazlar çünki sitede en üst görselinde pilinin 6000 mah olduğunu yazmışlar alltta da 8000 mah olduğunu yazmış akılsız tasarımcıları . benim için aslında büyük kafa karışıklığı oluşturuyor

Bence kılıfı o kadar önemsemeyin hb.com da 15-20 liradan başlıyor. Açıkçası Artıları kişiye göre büyük etken olabilecek artılar 2 katı hafıza, 10 parmak algılama, ( yazmayı unutmuşum ) 2mp ön kamerasının olması, +1200 mahv pil, bunlar gerçekten büyük artılar. Diğer taraftan daha büyük bir artı daha var oda 200 Tl. :)) Hilevelin yarısı kadar daha para. 600 lira iyi para, her zaman söylerim ihtiyacınızı hangisi karşılıyorsa onu talep etmek en normali.

Evet orada 6000 yazıyor ama aşağıda da 8000 diye resim var ayrıca en altta da 8000 yazıyor. Bu arada inca nın web sitesi adresi nedir? maalesef bulamadım.

link vereyim hocam
    http://incatablet.com/

• quote:

link vereyim hocam
    http://incatablet.com/

Teşekkürler. Eğer buradaki 6000 yazısına takıldıysanız takılmayın çünkü kendi sitesinde 8000 yazıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-10.1-artes-d1002-dc-ips-1g-16g-vibr.bt-and.4.1-tablet-115281549/detay
    Arkadaşlar bu tableti hi-level ile kıyaslarsak sizce hangisi daha iyidir?

görünüşte her şey aynı gibi lakin sahibinden almadan önce şu linki bir inceleyin isterseniz.

http://www.ucuzcity.com/asp/product/27811/10-1-ARTES-D1002-DC-IPS-1G-16G-VIBR-BT-AND-4-1

Hocam tam @birisi007 arkadaşımıza cevap verirken sizde mesaj atmışsınız. Bende buna bakıyordum

:) bende tablet arayışındayım hocam da daha tam olarak bişi bulamadım HB nin tekrar incayı getirmesini umut ediyorum birazda :D

Peki hocam niye inca'yı bekliyorsunuz. Sizce bu tabletlerden ne artısı var?

hocam incanın pili 8000 mah. forumda cro@oan hocam pilinin ful dolum ile ful kullanımda test etti. ( download + oyun ) kullanımında tabletin pili 5 saate bitti. hi-level in pili 6800 mah. cube 30gt nin pili 7200 mah. ( lakin iyi şeyler duymadım pili hakkında ) polypad var 1010 super ips diye onun pili 6500 mah diye hatırlıyorum. artesin 9702 si 7200 dü galiba. yani hocam nerden baksanız bu 8000 miliamperin altında olan ürünlerin şarjı en az 1 saat ful kullanımda fark eder. ben aldığım üründe oyun oynamayacam internette de gezmeyecem bişi indirmeyecem ben sadece video izleyecem ve ful kullanımda 5 saat giden bu incanın video izleme işini 7 saat civarı yapar diye düşünüyorum. ( tabiki benim ki sadece bir düşünce test etme imkanım olmadı hiç ) bunun dışında inca sıfır pixel garantisi veriyor . ama en öenmli noktası 8000 mah olan pili. hatta bu yüzden ainol nova 10 hero ya da kaymış durumdayım biraz. onun da fiyatı ucuzcity de 400 küsür tl.

Hocam yalniz suda var. Batarya farkindan dolayi incada biraz pahali degil mi sizce. Ben bu fiyat farkindan dolayi direk incayi elemistim. Bence bu f/p olayinda hilevel en iyi tercih gibi duruyor. Artes de sagdan goz kirpiyor. Secenekler arttikca iyice kafamiz karisiyor.

evet hocam pahalı hi-level in yanında en az elli tl daha ucuz olması gerekirdi benim gözümde lakin bugün HB ye 32 gb hafızalı modeli gelmiş 598 tl bu akşam bir aksilik çıkmazsa onu alacağım inşallah hem hafızası geniş hem pili :)

Hocam tekrar hayırlı olsun. Bende haber verecektim size gelmiş diye ama siz benden önce davranmışsınız. Bende sanırım artese yoğunlaşıcam. 40tl fark var ama ne biliyim artes bana daha mantıklı geliyor. İNŞAALLAH yanılmayız sonunda.

düşündüğünüz için çok teşekkür ederim hocam :) inşallah sıkıntı yaşamaz kimse aldığı üründen. siz artesin 9702 sine mi yoğunlaştınız yani onu almayı mı düşnüyorsunuz ? arada 40 tl fark varsa çok bişi değimiş bu incanın belliği 32 gb bu konuya ilginizi çekemk isterim . kafanızı karıştırmakta istemem asla ama dediğim gibi 32 gb iyi bir bellek gibi geliyor bana. tabiki sizin kriterelerinize uymuyorda olabilir. tekrar düşündüğünüz için teşekkür ederim hocam sağolun.

Ustadim ne demek forumun amaci yardimlasmak bildiklerimizi aktarmak. Ben ekrani 10.1 oldugu icin artes d1002 aldim. Benim beklentilerimi karsiladigimi dusundugum icin bu tableti aldim. Bakalim siparisi verdik INS. mahcup etmez bizi. Hi-level da cok dusundum ama icim artese daha cok isindi. Geriye kaliyor tableti beklemek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• usb den sarj olan bi tablet yokmu ya :D
  • ARTES D1002 SIPARISI VERECEGIM YENI MODEL NE DIYORSUNUZ ALAYIMMI
  • 2 saattir kafayı yiyecem 3g modem ayarlarını yapıyorum menuye bas kaydet cık dıyor ama bir turlu menu tusunu bulup kaydedemıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ARTES D1002 SIPARISI VERECEGIM YENI MODEL NE DIYORSUNUZ ALAYIMMI

Hocam ben siparişini verdim. Eğer beklerseniz ulaştığında yorum yazabilirim buraya.
  • quote:

quote:

Hocam ben siparişini verdim. Eğer beklerseniz ulaştığında yorum yazabilirim buraya.

bende verdım hızlıaldan 15 dk oluyor siz nerden verdınız siparisi?
  • quote:

quote:

quote:

Ben ucuzcity'den verdim. En ucuzu burdaydı. Siteyi birkaç yerde araştırınca güvenilir olduğuna kanaat getirdim. Bakalım yarın kargoya verilecek. Bu arada hayırlı olsun cihazınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ucuzcity'den verdim. En ucuzu burdaydı. Siteyi birkaç yerde araştırınca güvenilir olduğuna kanaat getirdim. Bakalım yarın kargoya verilecek. Bu arada hayırlı olsun cihazınız.

sagolun sizinde bakalım memnun bırakacakmı bizi tabletimiz inş memnun kalırız

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sagolun sizinde bakalım memnun bırakacakmı bizi tabletimiz inş memnun kalırız

Teşekkür ederim üstdadım. İNŞ. yarı yolda bırakmaz, memnun oluruz.

• sarj koydum nette geziniyom cok yavas doluyor 4 saat oldu 20 den 60 oldu normal mi nette geziom diye mi yavas doluyo acaba bilgisi olan var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazla sunun arasinda ekran mi farklı
    http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=bd302900&categoryId=3008012

• hi level ramlerı hep sorunlu cıkıyordu tablet alacaklara artes oneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

sarj koydum nette geziniyom cok yavas doluyor 4 saat oldu 20 den 60 oldu normal mi nette geziom diye mi yavas doluyo acaba bilgisi olan var mi

daha oncekı msjlarda soylemıslerdı sarjda kulanımdayken gec sarj oldugunu ama kapalı ıken 2 saatte doldugunu. Benımkınınd şarjı bıttı eve gıdene kadar talmıyacagm ılk sarjının yarım yamalak dolmamari ıcın. Bırde bu tur cıhaz kullanmakta olan arkadaslara bis tavsiyem olacak sarjı tam bitmeden sarja takmamaları ve sarjda ıken kullanmamaları konusunda bu sekılde kullanılan bataryanın uzun omurlu olması ıcin

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa091124011

daha oncekı msjlarda soylemıslerdı sarjda kulanımdayken gec sarj oldugunu ama kapalı ıken 2 saatte doldugunu. Benımkınınd şarjı bıttı eve gıdene kadar talmıyacagm ılk sarjının yarım yamalak dolmamari ıcın. Bırde bu tur cıhaz kullanmakta olan arkadaslara bis tavsiyem olacak sarjı tam bitmeden sarja takmamaları ve sarjda ıken kullanmamaları konusunda bu sekılde kullanılan bataryanın uzun omurlu olması ıcin

Evet eski pil teknolojileri pili tamamen bitirmeden şarj aletine bağlamayın diyordu. Fakat lityum iyon pillerde bu geçerli değil. Her pilde olduğu gibi bu pillerinde yaklaşık ömürleri vardır (pilden pile değişir). Fabrika çıkışında bu yaklaşık olarak belirlenir. Misal 1000 kez şarj edilebilir gibi. Yapıları gereği bu pilleri yaygın bilinenin aksine tamamen bitirmemekte fayda var (gerçi zaten tamamen bitirmeyi engelleyen sistemleri var). Eğer cihazınızı kullanmayacaksanız yüzde 40 civarında dolu iken bırakmakta fayda var. İlk kullanımda ise pilin tam kapasiteli çalışması için ilk şarjın hatta şarjların çok uzun sürmesi önerilir. Bu bize pili çok kısa zamanda tam kapasiteyle çalışmaya başlamasını için gereklidir. Çok ta önemli değildir. İçiniz rahat olsun istediğiniz zaman istediğiniz gibi istediğiniz kadar şarj edebilirsiniz.

• quote:

hi level ramlerı hep sorunlu cıkıyordu tablet alacaklara artes oneririm

Hep söylerim bu işler şans işleri diye. Benim ve çevremdeki birçok insanın tavsiyesidir Hilevel in ramleri. Dark ve Hilevel arasında tereddüt içindeydim. Hileveli seçme sebebim özellikle ramleriyle bende bıraktığı olumlu izlenimdir. Demek ki sizin çevrenizde de olumsuz bir izlenim bırakmış. Şans işte.
  • quote:

quote:

hi level ramlerı hep sorunlu cıkıyordu tablet alacaklara artes oneririm

Hep söylerim bu işler şans işleri diye. Benim ve çevremdeki birçok insanın tavsiyesidir Hilevel in ramleri. Dark ve Hilevel arasında tereddüt içindeydim. Hileveli seçme sebebim özellikle ramleriyle bende bıraktığı olumlu izlenimdir. Demek ki sizin çevrenizde de olumsuz bir izlenim bırakmış. Şans işte.

bilgisayar işiyle ugrastım hi level ram takıyorduk 2 sinden 1i arızalı cıkıyordu .
  • beyler polypad 1010 ips 8GB aldım ve yanında 16GB hafıza kartı aldım. İnanmıyacaksınız ama quadrant benchmark ta HTC one X ve asus transformer prime TF201 den sonra 3. olarak sıralamada yer aldı. Puan olarak 3567puan aldı. Gerçekten önerilir arkadaşlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sefa091124011

Evet eski pil teknolojileri pili tamamen bitirmeden şarj aletine bağlamayın diyordu. Fakat lityum iyon pillerde bu geçerli değil. Her pilde olduğu gibi bu pillerinde yaklaşık ömürleri vardır (pilden pile değişir). Fabrika çıkışında bu yaklaşık olarak belirlenir. Misal 1000 kez şarj edilebilir gibi. Yapıları gereği bu pilleri yaygın bilinenin aksine tamamen bitirmemekte fayda var (gerçi zaten tamamen bitirmeyi engelleyen sistemleri var). Eğer cihazınızı kullanmayacaksanız yüzde 40 civarında dolu iken bırakmakta fayda var. İlk kullanımda ise pilin tam kapasiteli çalışması için ilk şarjın hatta şarjların çok uzun sürmesi önerilir. Bu bize pili çok kısa zamanda tam kapasiteyle çalışmaya başlamasını için gereklidir. Çok ta önemli değildir. İçiniz rahat olsun istediğiniz zaman istediğiniz gibi istediğiniz kadar şarj edebilirsiniz.

normalde ıstenıldgı kadar sarj edılebılır ama en basıt cep telefonu bataryaları ılk kullanırsın sarj guzel gıder bellı bır sure sonra gunu zor tamamlar daha sonrada 2 bataryaya dusersın. Normalde uyarı verir cıkartın dıye ama bız sarjı kestgnı sanarız o sarj etmeye devam edıyor ve ıcerısındekı komurlerı erıtır ve bataryanın tamamen olmesı saglanır. Oncekı msj da benımksı sadece bır onerı ısteyen ıstedgı sekılde kullanır bu kendısının tercıhi örn: bundan 12 sene önce bır musterımıze panasonıc tlfn ıcın pıl vermışız ve tarıf ettıgmız gbı kullanmıs ve 2012 sonunda musterı pıl deyistırmek ıcın tekrar geldı

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.