Şimdi Ara

Hi level 55 inç 4k A101 2699 tl (Vestel üretimi) 18 haziran (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
8.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam yanlış anlamayın sakın ama allah herkese sizdeki rahatlıktan versin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam yanlış anlamayın sakın ama allah herkese sizdeki rahatlıktan versin :)
    üstadım rahatlıktan kastın nedir ? bu arada tv geldi samsung va çıktı yarın servis açıp montajlayacak
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    samsung model numarasını nasıl buluruz farklı görünüyor
    benimde vatandan gelecek samsung 55 ru7105

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    ips mi va mı geleceği meçhulken pek umurunuzda değildi ya hocam ondan söyledim :)
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt
    model numarası derken hocam
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    benim gelecek televizyonun panel tipine bakacam neye göre arattırayım

• the guardian14 kullanıcısına yanıt
    hocam samsunglarda böyle bi durum yok sizin tv va panel

• Arkadaşlar İzmir çiğli oylum pidenin yanındaki sokaktan girince 200 metre ilerde a101 var ellerinde 1 adet ürün mevcut taksitli fiyatı 2850 olduğu için ben almadım migrosdan 3500 ytl ye philips amblight model aldım konusu var açtım bakabilirsin. Tv zevk ve bütçe meselesi, ,iyi seyirler
  • Yakın zamanda FullHD modelini almış biri olarak şunu söyleyebilirim, kumanda bir süre beklediğinde smart geç algılıyor ve biraz bekletiyor. Ben 49" olanı ekstra indirimlerle 1600 TL ye almıştım, iyi ki almışım. Fiyatına göre gayet başarılı televizyon
  • Bu televizyonu 5 gün önce alıp kendim kurdum. Sadece ayaklarını beğenmedim.
    TV dışında her fonksiyonunu kullanıyorum. Bir sorun yok.
    Modlama ile virtual dolby, pixellance gibi fonksiyonlarını açtım.
    Akşamları Netflix ve Amazon prime üzerinden film izliyorum.
    Bence parasına göre gayet iyi. VA panel ve MB130E anakart olması bir avantaj.
    Geçen sene aldığım yine vestel üretimi toshiba 49v5863 dan daha hızlı. Ondan da memnunum.
    Va panelin IPS'e göre sevdiğim yönleri siyah renkleri daha iyi göstermesi, ghosting yapmaması ve daha parlak olması.

Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
  • merhaba arkadaşlar. bu televizyonun uygulama mağazasında dsmart go uygulaması mevcut mu acaba? tv bakıyorum, çok para vermiyim diyorum, ayrıca koyacağım yerde çanak da yok, zaten dsmart go paketim olduğu için tv izlersem de internetten izleyeceğim. iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmasevmem

merhaba arkadaşlar. bu televizyonun uygulama mağazasında dsmart go uygulaması mevcut mu acaba? tv bakıyorum, çok para vermiyim diyorum, ayrıca koyacağım yerde çanak da yok, zaten dsmart go paketim olduğu için tv izlersem de internetten izleyeceğim. iyi forumlar.
    Selam. Evet d smart uygulaması var markette.

Hi level 55 inç 4k  A101  2699 tl (Vestel üretimi)  18 haziran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 2 Temmuz 2020; 21:9:11 >

• Bu tv den kaldı mı acaba gören var mı hiç konyada

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Selam. Evet d smart uygulaması var markette.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim hocam bugün sabah a101den aldım tvyi. dün alsaymışım fiyat 2599a düşmüş, bugün 2699 idi.gittiğim ilk mağazada vardı aldım direkt, kurulmu da yaptılar bugün.

• İstanbul'da varmi bu tv den varsa hangi mağaza bilgilendirimisiniz lütfen

• Vestel uretimi oldugu kesin mi? Yoksa sadece garanti veriyor olmasin?

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Vestel uretimi oldugu kesin mi? Yoksa sadece garanti veriyor olmasin?
    bunun 49 inçli olanını aldım kullanma kılavuzunda üretici vestel yazıyor uydu alıcı arayüzü menüler falan vestelin kendi tv'si ile aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 7 Temmuz 2020; 20:32:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxtreme

Bu televizyonu 5 gün önce alıp kendim kurdum. Sadece ayaklarını beğenmedim.
    TV dışında her fonksiyonunu kullanıyorum. Bir sorun yok.
    Modlama ile virtual dolby, pixellance gibi fonksiyonlarını açtım.
    Akşamları Netflix ve Amazon prime üzerinden film izliyorum.
    Bence parasına göre gayet iyi. VA panel ve MB130E anakart olması bir avantaj.
    Geçen sene aldığım yine vestel üretimi toshiba 49v5863 dan daha hızlı. Ondan da memnunum.
    Va panelin IPS'e göre sevdiğim yönleri siyah renkleri daha iyi göstermesi, ghosting yapmaması ve daha parlak olması.

Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
    Hocam tam olarak hangi marka seri modeli aldınız?

• Bir ay kadar süre önce online mağazadan 49inc 4K Vestel üretimi olandan aldım. Kurulumu vestel servisine (!) yaptırdım. Geldiklerinde televizyonun netflix youtube gibi uygulamaları açtığını iddaa da ettiler (!) sanki ben radyo aldığımı söylemişim gibi. Kurulumu yapan eleman tv nin arkasında sanırım seri no okuturken televizyona dokundu diğer eleman ise o sırada internet kurulumu vs yapıyordu, görüntü tak diye gitti ses var. Kötü internet bağlantısı nedeniyle gittiğine beni ikna etti klasik kapat aç yaparak tekrar çalıştırdı televizyonu. Bir hafta kullanmaya devam ettikten sonra bu görüntü gitmeleri artık dokunmadan da olmaya başladı ve kusurlu ürün statüsünde iade işlemi başlattım. Verdikleri iade kodu ile ptt kargo firmasından gönderim sağladım 6 Haziran'da. Şuan boşa verilen kurulum ücretini geçtim, ürün iade ücretim nerde, tv nerde en ufak fikrim yok. Ptt teslim ettiğini iddaa ediyor sistemde edilmemiş, sistemde edilmediği için a101 para iadesi yapamıyormuş, vestel zaten kusurlu malı yaslamış müşteriye, ayrıca iade için tekrar servis çağırdığımda abi sen bunu iade edeceksin onlar paketi tekrar bantlayıp satacak yada biz bunun internetini iptal edelim öyle kullan bak demesi de smart tv için ayrıcalık. Kurumsallıkla alakası olmayan firmalar bütünü.

Alırken bende ya 2 bin liralık tv ne bekliyon görüntü versin ses versin yeter diyodum ama görüntüyü de veremedi, alacak arkadaşlara başarılar, avukat ve psikolojik destek lazım olursa ulaşabilirsiniz :)

• Normalde 55u9400 alacaktım ama a101 de gördüm bin lira daha ucuz 55uhl1000 mi alsam acaba o da vestel üretimi ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.