Şimdi Ara

Hi level 55 inç 4k A101 2699 tl (Vestel üretimi) 18 haziran (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
8.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the guardian14

bende marka heveslisi değilim ama hi level dediğiniz tv acaba full hd yi, 4k yı gerçekten gösteriyormu bu forumda uzun süredir kullanan varmı acaba, tv açılış süresi, kanal geçişleri, özellikle hd kanal geçişleri, dahili uydu alıcısı nasıldır, tüm kanalları aratınca senin ayarladığın kanal listesi siliniyormu, dahili wifisi falan varsa nasıldır. paneli nasıldır vesaire... , 2000- 3000 tl veripte dandik çıkmasından korkarım
    Panel farklılık gösterebilir ama arayüz 4k gösterimi, netflix vs aşağıdaki videodaki gibidir. Aynı arayüz. Çoğu uygulama var. Netflix, youtube, puhu tv, amazon, blu tv vs vs

49 ekran versiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 12 Haziran 2020; 21:19:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    bluetooth olan bi model olursa belki bi düşünebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam illaki Samsung tizen arayüzü gibi hızlı olmayacaktır.
    Hani kimi kesim vardır işimi görsün detaycı deyilim diyen
    2700tl ye 4k arkasında Vestel garantisi olan TV net alınır
    Sunny axcen dijutsu bunları almaktansa hilevel veya direk Vestel daha iyi
    Kullananlar yorum yaparsa daha iyi olacak

• ayrıntılı teknik özelliklerini yazan çıkmamış daha.

vestelin kendi ürününe 3-3.5 k vereceğime buna 2.7k vermek daha mantıklı geliyor açıkcası
  • bu görüntü çöp olayına biraz açıklama getirmek isterim, kendi çapımda..

- televizyon kanalının görüntüsüne bakarak TV ye kötü dememiz için o kanalın yayın kalitesi çok önemlidir, ülkemizde çoğu TV kanalı hd yayına geçmiş durumda ama burada ikinci etken faktör tv yayını hd çıksa da çekilen görüntü eski olabilir yada kalitesiz görüntü hd yayına verilse de kalite kötüdür, TV de bunu dikkate alarak inceleyin...

- yine ülkemizdeki TV yayınları 50 hertz dir daha yükseği yoktur. 100 hertzlik TV aslan da alacağın 50 yani,

- netflix yada youtube de test edecekseniz ondan da İnternet hızınızın büyük etkisi var, bağlantınız yavaş olabilir bu görüntüyü dondurabilir

- en iyi test yöntemi bence flash bellek ile oynatılan gerçek 4k veya hd video ile denemek olabilir.
  • halit4121 kullanıcısına yanıt
    tavsiye formundaki adem bey, sunny olanlar çok dandik demişti. Vestel üretimi değilse almayın bence. Vestel üretimiyse bir şans verilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 13 Haziran 2020; 13:30:48 >
  • Samsung tv alınmaz. Uzun ömürlü değil kronik sorunları var. Ekran kalitesine bir şey diyemem ama diğer donanımları, yazılımı v.s çöp benim gözümde.

Yazılım update ile tvdeki wifi yi bozdu. Garanti bittikten sonra arızalar vermeye başlıyor.

• coMMann kullanıcısına yanıt
    Smart a da yüklenir kendi marketi var ama sınırlı uygulama mevcut. Netflix youtube v.s vardır yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Samsung tv alınmaz. Uzun ömürlü değil kronik sorunları var. Ekran kalitesine bir şey diyemem ama diğer donanımları, yazılımı v.s çöp benim gözümde.

Yazılım update ile tvdeki wifi yi bozdu. Garanti bittikten sonra arızalar vermeye başlıyor.
    Ne tavsiye edersiniz hı level ?

• Amcui kullanıcısına yanıt
    evet marketi olması güzel ama sınırlı oluyor dediğiniz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Tartışma yapmak deyil amacım Yanlış anlamayın evimde şuan 10 senelik Samsung 40"LCD TV var sorunsuz çalışıyor.
    Bu TV'ye Samsung normal diyor servis geri dönüş olarak tüketici mahkemesine gidebilirsiniz dedi.Çok detaycı olmayanlar marka fanatiği olmayanlar için bu hilevell bedava
    5700tl verdim Q60 a ayıplı mal satıp arkasında durmuyorlar
    İade için aldığım yere gönderdim olumlu sonuçlanmaz ise tüketici mahkemesine gideceğim.
    Bu TV ye normal diyen Samsung TV deyil çamaşır makinesi üretsin
    Çoğu yerde paylaşıyorumki özellikle Q60 a dikkat edin bu seride anlaşılan belli bir parti bu şekilde üretildi teknoloji mağazalarında görebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Samsung'un suçu yok, ülkeye gelen neredeyse çoğu teknolojik ürün böyle, büyük olasılıkla bu şekilde talep edilen bir parti üründür veya taşıma yapılırken zedelenmiş ve bir müşteriden geri dönmüştür...

Ne alacaksanız markanın kendi satış mağazasından alın ve ısrarla açılmamış isteyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. 5 yılı aşkındır hi level kullanıyorum. Android olmayanından. Tavsiye ederim

Bu arada Samsung yargıçlarını görüyorum. O televizyonların da çoğu vestel fabrikasında üretiliyor bilginiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 13 Haziran 2020; 17:23:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Samsung'un suçu yok, ülkeye gelen neredeyse çoğu teknolojik ürün böyle, büyük olasılıkla bu şekilde talep edilen bir parti üründür veya taşıma yapılırken zedelenmiş ve bir müşteriden geri dönmüştür...

Ne alacaksanız markanın kendi satış mağazasından alın ve ısrarla açılmamış isteyin...

Alıntıları Göster
    Kullanıma engel deyil TV karşısından görünmüyor zaten TV yanına gidip tam yandan bakmak gerek görmek için.Ben ileride o açıklığın giderek dahada derine inmesi ve oradan toz alması durumundan dolayı eleştiri yaptım bu seriye .Emin olun mağazada inceleyin o açıklığı göreceksiniz.Belli bir Parti'nin bu şekilde üretilmiş olması muhtemel.
    Diyeceğim şu Samsung benim gözümde bitmiştir bu konuyu her yerde dile getirdim bakın verdiğim parada deyilim sorunlu panele normal diyerek insanı enayi yerine koyması garip.

Neyse arkadaşlar konu hı level konusu ben daha fazla yazmayacağım bu konu ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 13 Haziran 2020; 18:55:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Kullanıma engel deyil TV karşısından görünmüyor zaten TV yanına gidip tam yandan bakmak gerek görmek için.Ben ileride o açıklığın giderek dahada derine inmesi ve oradan toz alması durumundan dolayı eleştiri yaptım bu seriye .Emin olun mağazada inceleyin o açıklığı göreceksiniz.Belli bir Parti'nin bu şekilde üretilmiş olması muhtemel.
    Diyeceğim şu Samsung benim gözümde bitmiştir bu konuyu her yerde dile getirdim bakın verdiğim parada deyilim sorunlu panele normal diyerek insanı enayi yerine koyması garip.

Neyse arkadaşlar konu hı level konusu ben daha fazla yazmayacağım bu konu ile ilgili

Alıntıları Göster
    Yazabilirsiniz elbette çünkü konuyla alakalı, Vestel televizyonumuzda da aynı şey olmuştu, 1 ayda ekran toz aldı ve panelin iç bölümleri belki sadece tozdan değil kötü üretimden dolayı da karardı, uzak durunuz, çocuklarına sadaka vermeyiniz...

Aldığınız Samsung üst seriyse ithaldir, burada üretildiğini düşünmüyorum, alt serileri montajcı Vestel'de üretiliyor diyorlar. O açıklık hayatım boyunca ne teknolojik ürün alırsam vardı ve ne olduğunu da forum sayesinde öğrendim. Mağazaya gidip tüm dertlerinizi anlatıp satın alım işlemi gerekiyor paranızla rezil olmamanız için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Amcui kullanıcısına yanıt
    ne alacaz peki, hi levelde şikayet çok var?

• Ev arkadaşım 43 olanını aldı. YouTube ve ekran yansıtma özelliği sorunsuz. Panelde bir arıza çıkmaz ise yok bilmem kaç herz yok internet tarayıcı yok paneli va muhabbetine girmeyecek açip TV izleyecek adam için on numara TV bu fiyata da bedava. Araştıran varsa kesinlikle tavsiye ederim

• tv samsung va panel,

Mb130e ana kart

başka forumda böyle paylaşıldı.

ayrıntılı bilgi paylaşacaklar diye bekliyorum bende almak için.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Qm9IZME7CUY&feature=emb_title

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

http://www.panelook.com/LSC550FN11_Samsung_55_CELL_parameter_30604.html
    bizde bunun 49 inç 4k olanını aldık bakalım vestel üretimi bize hangi panel gelecek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.