Şimdi Ara

***HI-LEVEL 49HL500 LED TV İNCELEMESİ*** ... 7. yaş gününü göremeden öldü ... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
9
Favori
45.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en sonunda bu ayarlarda karar kıldım, bazı sahnelerde beyazlar patlıyor ama çare yok ...

***HI-LEVEL 49HL500 LED TV İNCELEMESİ*** ... 7. yaş gününü göremeden öldü ...

• bunlar da aynı ayarda çekimler ...

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 2 Mart 2018; 23:55:19 >
  • 43HL500 sahibiyim, görüntü ayarlarındaki keskinlik ayarının görüntüye olumlu bir etkisi yok. Görüntüyü yapaylaştırıyor.
    PC'ye bağladığınızda bu ayarın görüntüyü ne kadar çamurlaştırdığını görebilirsiniz.

PVR (USB kayıt özelliği) kapalı geldi kendiniz açabiliyorsunuz. Aşağıda nasıl yapıldığı açıklanmış.
    https://forum.donanimhaber.com/m_76181412/tm.htm

Kayan alt yazı bantları bulanık akıyor bazzı kanallarda, düşük yenileme hızı yüzünden.
  • televizyonun ayarlar bölümü cok dandik gercek değerleri vermiyor.sesi yukseltmenin bir yolunu bulamadim.linkte belirtilen konudaki aciklamalar da cok yuzeysel anlatilmis.arkadaslar ugrasmis saolsunlar ama fazla takip eden olmadigi icin ilgilenen olmamis.bayberty saolsun bu konuyu acmis elinden geldigince paylasim yapiyor.su linkte

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120847911&p=1&anchorToGo=120847911#120847911
    mb100 ve mb120 anakartli modellerin güncel versiyonlari paylasildi.mb82 anakartli olaninda bulursa paylasacagini soyledi ben onu bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • matiasbey kullanıcısına yanıt
    ses kalitesini iyileştirmeyi bir miktar başardım, yazayım belki ilgilenenler olur, ses menüsünden kullanıcı modunu seçip equalizer ayarlarını tam açınca ve avl açık yapınca ses biraz iyileşiyor, çok beklentiye girmediğimden bana yetiyor diyebilirim ...

Ado üstattan mb82 için müjdeli haberi ben de bekliyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Temmuz 2017; 19:52:46 >
  • mahruti kullanıcısına yanıt
    ben keskinlik ayarına değil de "gürültü azaltma" ayarına takıldım ... menüde var ama hiçbir işe yaramıyor ...
    düşük ve orta ayarını boş verdim, yüksek ile kapalı arasında bile en ufak değişiklik olmuyor ...
  • Belki analog karasal yayında işe yarıyordur. Bende de bir değişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir yazılım guncellemesi var mi? Vestelin sayfasinda bulamadim cihazın ayarlarında yazilim yukseltme menusu mevcut ama frekans bilgisi ne olursa olsun ayni mesaj cikiyor sanırım yanlış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cihazlara her hangi bir yazılım vs atabiliyormuyuz uyumlu olan yazılım varmı mb 82 galiba cihazlar annemlere aldık geçen günde varsa bende yapıyım :)
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    mevcut yazılım v.0.8.4 ... mb82 için yeni yazılım şimdilik yok, ben de bekliyorum ama yakın zamanda çıkacağını sanmıyorum ...
    benım ayarlarda v.1.0.8 yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonntini

benım ayarlarda v.1.0.8 yazıyor

bunu Ado üstada sormak lazım hangisi (0.8.4 mü, 1.0.8 mi) daha yeni yazılım, ben temmuzda almıştım tv'yi ...
    kodlamaya bakılırsa sizinki daha yeni gibi ...

@Ado
    Hocam Selam;
    2016 nın 8 inci ayı itibari ile (sanırım ayın 4-5 i gibi) MB82 üretimler V108_SVN_171522 yazılım ile sahaya girmeye başladı, ancak core kısmına bakmadım uzun zamandır. Pazartesi fırsat bulursam arkadaşlarla irtibat kurup core yazılım konusunda yeni bir şey var mı öğrenmeye çalışırım. full yazılım işinizi görürse (ki görür) özelden seri no paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    yukarıda v084 menü ayarları videosu eklemiştim, v108 menüsünde bir fark var mı, yeni bir özellik eklenmiş mi ?..
    menü fotoğraflarını özellikle görüntü ayarları sayfasını buraya yüklerseniz iyi olur başka merak edenler de olabilir ...
  • daha önce önemsiz diye yazmadığım bir detayı paylaşayım arkadaşlar, panelin sağ üst köşesinde 4-5 mm. uzunluğunda kıl-çapak gibi bir şey var, sadece yakından bakınca farkediliyor ...
  • 49hl500 a101 en almam istiyorum. 1249 tl şuanki fiyatı. Ancak bir sorum var Wifi kablosuz internet bağlantı destekliyor mu ayrıca telefondaki youtube videolarını kablosuz aktarabiliyor musunuz? Bu televizyonu almam için en önemli sebebim. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdempal

49hl500 a101 en almam istiyorum. 1249 tl şuanki fiyatı. Ancak bir sorum var Wifi kablosuz internet bağlantı destekliyor mu ayrıca telefondaki youtube videolarını kablosuz aktarabiliyor musunuz? Bu televizyonu almam için en önemli sebebim. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum

bunların hiçbirisi yok, uydu alıcı dışında tüz bir tv ... diğer konuda yazmıştım görüntüsü de çok canlı değil biraz soluk ... açıkçası pek tavsiye etmiyorum artık ...
    diğer hı-level 48" modele veya seg, sunny/axen likya modeline bakmanızı öneririm ...

• iyi çıkmıyor ama az önce yazdığım kıl probleminin resmidir ...
  • diğer resim ...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.