Şimdi Ara

***HI-LEVEL 49HL500 LED TV İNCELEMESİ*** ... 7. yaş gününü göremeden öldü ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
9
Favori
45.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• merhaba arkadaşlar, ürünü bugün aldım ben de. Sormak istediğim 2 şey var. 1.si kulaklık çıkışı var mı tv de? 4+1 ses sistemini bağlamak için.
    2.si de altyazılar için altyazının hangi formatta olması gerekiyor? Srt, ass, txt. Altyazı metin kodlaması ne kullanıyorsunuz: unicode / YTFS-8 ?
    teşekkürler.
  • tv'nin görüntü ayarlarıyla sık sık oynuyorum, hepsinde az çok farkları görüyorum ...
    lakin "gürültü azaltma" ayarında hiçbir şey farketmiyorum ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Keskinlik full aydınlık 60 larda. Renk 70lerde. Şuan alistim tvye. Masabasi deyip geçme derim. Ara bisey kaybetmezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xasi kullanıcısına yanıt
    Kulaklık çıkışı var ancak kılavuzu oku bi ayr var, güçlü ses çıkışı için.

• bimcell24 kullanıcısına yanıt
    tam tersine ararsam sinirlerim bozulur, zamanında çok muhatap olmuşluğum vardır bu tür elemanlarla ...
    çoğu bilmez sallar, eğitim seviyesi yetmez benim dediklerimi anlamaz onlar ...
    benim tv'de zaten ayarlar max. 63'le sınırlı, 70'ler uzak bize ...
  • dün akşam iki tane film peşpeşe idi; star wars ve danışman ... izlerken ekran ayarlarını sürekli değiştirip denemeler yaptım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Temmuz 2017; 19:40:59 >
  • renk ayarım 30-35, 40-45 fazla kaçıyor ...
    keskinlikte de 20'den fazlası görüntüyü bozuyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Temmuz 2017; 19:42:16 >
  • dinamik kontrast açık olduğunda karanlık sahneler izlenmiyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Temmuz 2017; 19:43:58 >
    Ben kontrastı fulledim.

• Benim kullandığım ayarlarda böyle. Bazen keskinlik fazla geliyor ve beyazların patladığı oluyor.
    ***HI-LEVEL 49HL500 LED TV İNCELEMESİ*** ... 7. yaş gününü göremeden öldü ...
  • 2+1 lojitek ses sistemi takicam daha sonra.. Müzik Ankara tv keyfi... Çıstak çıstak

• quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon
    ... Bazen keskinlik fazla geliyor ve beyazların patladığı oluyor...

benim tv'nin en büyük sorunu beyaz patlaması ...
    karanlık sahne sorununu bir şekilde çözdüm ama beyaz sorununa çözüm bulmak zor görünüyor ...
    çözüm bulan buraya yazsın ...
    Beyazı ne azaltır? Aydınlık ve keskinlik başta, rengide kontrastı da kıs azalacaktır.

Sende açılış ve kapanış logo var mı?

• bimcell24 kullanıcısına yanıt
    onları kısınca görüntü diye bir şey kalmıyor, hele ki ışığın az olduğu sahneler tamamen silüete dönüşüyor ...
    bizimkinde logo yok ...
    Sende crt tüplü tvden gectin galiba.. Bi kavram kargaşası yaşıyorsun benim gibi.. Fazla detaylara takılmamak gerek.. izle gitsin işte

• İstenirse logo eklenebiliyor.

• darksideofthemoon kullanıcısına yanıt
    Ustalık ister o

• quote:

Orijinalden alıntı: bimcell24

Sende crt tüplü tvden gectin galiba.. Bi kavram kargaşası yaşıyorsun benim gibi.. Fazla detaylara takılmamak gerek.. izle gitsin işte

önceki tv bundan daha iyi üst bir modeldi ... o tv panel arızası yapınca yeni tv almak durumunda kaldık ... https://forum.donanimhaber.com/m_96285877/tm.htm

görüntü-ses karşılaştırmasını o tv'ye göre yapıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 28 Temmuz 2016; 12:24:08 >

• logo vs. önemli değil olmasa da olur, önemli olan görüntü ve ses iyi olsun ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.