Şimdi Ara

HI-LEVEL 43UHL900 KARGAŞASI (17MB120 anakart) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
5
Favori
11.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana uygun olan mb82 1.35 mi hocam onumu indirip yukleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Anakartınız MB82. Şu an uygun olan yazılım 1.35.
  • Çok teşekkür ederim yardımınız için allah razı olsun

Allah cümlemizden razı olsun, yapabileceğimiz bir şey olursa yazınız lütfen
  • A101 de bu hafta satılacak olan 43' 4K model 43UHL900 mü tekrar ?
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Ben 43UHL900 veya 43UHL910 olacağını düşünüyorum lakin net bilgim yok zira A101 nedense pek model belirtmiyor bu broşürlerde.
  • Bluetooth'a alıştıktan sonra yani bizim hi level de modlayıp açtıktan sonra :D bt olmayan bir tv almayı ilerde düşünmüyorum artık. Yok böyle rahatlık yahu Her TV de standart olmalı artık bence bu bt teknolojisi, buradan yetkililere duyrulur
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Allah cümlemizden razı olsun, yapabileceğimiz bir şey olursa yazınız lütfen

selamun aleykum biliyorsunuz 43hl 500 serisinde açılış logosu yok logo yükleme bölünmünden mb82s için olan vestel logosunu yüklesem sorun olurmu
    bu arada yazılımı yükledim sorunsuz şekilde teşekkürler
    Çok şart değilse çin atasözünü hatırlamanızı tavsiye ederim.
  • Bir şey çalışıyorsa tamir etmenin luzumu yok Demin sakal düzeltmek için aldığım seti ya şu favorileri de düzelteyim derken ordan burdan gire gire saçı kestim. Uzun bırakıyordum ama eskisi gibi 6 numaraya indi saç fazla merak iyi değil kısacası
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ahahahha yillar önce kafayi 3 numara yaomama sebep olan hikayenin aynisi

Halbuki sadece favori duzeltecektim

• Bugun alan var mı ya da model nosunu gorebilen ?
    Ben sabah uğradım sırf bakmak için, 39HL500 ile 50HL510 vardı sadece, yine gidip bakarım 1 saat sonra. Hatta belki birazdan giderim merak ettim
  • quote:

Ben sabah uğradım sırf bakmak için, 39HL500 ile 50HL510 vardı sadece, yine gidip bakarım 1 saat sonra. Hatta belki birazdan giderim merak ettim

Ben de sabah işe giderken bakacktım kapalıydı, dönene kadar da kalmaz herhalde
    Gittim halen aynı modeller var. Adama diyorum ki ''Kardeş 43'' UHD gelecekti gelmedi mi'' abi 2 tane var burada'' diyor bana halen. yahu birisi 39 diğeri 50 FHD bunlar sabahta söylemiştim halbuki kendisine. Son cevap müthişti ''GelmemMİŞ demek ki''

Yani modeli ben öğrenemedim arkadaşlar. Öğrenebilen varsa yazsın ona göre bakalım özelliklerine. Ben yine de UHL900 ağırlıklı diyorum, bir olasılık 910 olabilir.
  • Arkadalar, Ürünü satın alan Bir üyemizin (Arkadaşımızın) verdiği bilgi üzere, Modelin 43UHL910 olduğu teyit edilmiştir
  • quote:

Arkadalar, Ürünü satın alan Bir üyemizin (Arkadaşımızın) verdiği bilgi üzere, Modelin 43UHL910 olduğu teyit edilmiştir

Hocam 900 ile 910 arasında ne gibi farklar mevcut ?
  • Bende simdi baktim 43UHL910 UHD Smart TV modelidir peki bu model sizce nasil alinmaya degermi? Arti veya eksi yonleri nelerdir kutfen bilgi verirmisiniz? Tsk ederim

Bir üyemiz için (Satın alan ve haber veren üyemiz) ben bir kaç gün önce kontrol etmiştim

900 DLED
    910 ELED

Bunun dışında bir tek hotel mod farkları vardı gerisi hep aynıydı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.