Şimdi Ara

Hi-Fi Kullanan Birini IEM Tatmin Eder Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 yıldır kullandığım Sony ZX-600 kulaklığım halen çalışmasına rağmen fiziksel olarak çok fazla deforme olduğu için yeni bir kulaklık arıyorum. Ses kalitesi olarak çok memnundum, muadili olan ZX-660'ı denedim ama ne malzeme ne de ses kalitesi tatmin etti.
    Hi-Fi kulaklıklar da çok kaba olduğu için IEM arıyorum ama önceden kullandığım cx200 ve cx300-II gibi kulaklıklar rock-metal-klasik gibi türlerde çok yetersiz ve çamur gibi ses veriyor, iem alıp da pişman olmaktan korkuyorum.

Şuan Shure Se215 uygun görünüyor. Sizce yeteri kadar temiz ses alabilir miyim yoksa diğer iem'ler gibi boğuk bir ses mi verir?

-Müzik çalarım Sony Nwz-A15

• SE-215 kullanmadım ama sıkıcı bir sesi varmış. Fiio F5 ve 1MORE Triple Driver'a bakabilirsiniz bu arada.
  • Tsuda kullanıcısına yanıt
    İndirime girdiğine görünce Momentum in-ear aldım. Öneriniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

Deneme fırsatınız oldu mu nasıl sizce kulaklık ? Ben de o kulaklığı almayı düşünüyordum fakat amazondaki yorumlar pek olumlu değildi o yüzden vazgeçtim almaktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynefaynel

quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

Deneme fırsatınız oldu mu nasıl sizce kulaklık ? Ben de o kulaklığı almayı düşünüyordum fakat amazondaki yorumlar pek olumlu değildi o yüzden vazgeçtim almaktan.

Fena değil aslında, metal-rock-klasik üçgeninde takılan biri olarak beni tatmin etti ki elektronik, hiphop vs dinleyen birini daha da çok tatmin edecektir. Muhteşem bir kulaklık değil belki ama cx serilerinden çok daha iyi olduğu kesin. Başta biraz fazla bas ağırlıklı gibi gelmişti ama sonradan alıştım, gerekli eq ayarlarıyla istenilen kıvama geliyor. Tek sorunu kulaktan çabuk düşmesi, gerçi sıkıntı benden de olabilir, zira sadece sol kulağım düşüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.