Şimdi Ara

hhd yi Hariciye dönüştürmek sağlıklı mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • suan bir harici hhd almaya kalksak 1tb icin 350tl istiyorlar onun yerine 2tb hhd 320tl + 30 harici kabı desek taksak ve bu hhdyi harici olarak usbden kullansak sağlıklı olur mu performansı nasıl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yıllardır hdd dock ile hdd kullanırım. herhangi bir sıkıntısı bulunmmuyor. performansı bağladığınız arayüze göre değişir.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    bağladığınız arayüze göre derken ? ve dockla değilde hddyi kutuya koyup tasınabilir yapmak istiyorum bu hddyi harici olarak kullanmada yardımcı olursanız bana sevinirim birde su maxtor almayı düşünüyordum bilginiz var mı nasıldır hhd yi Hariciye dönüştürmek sağlıklı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilalN -- 25 Ekim 2018; 19:16:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BilalN kullanıcısına yanıt
    usb 2.0, usb 3.0 ya da e-sata (ki bu eskide kaldı gari) kastediyorum. usb 3.0 kutular var. onlardan kullanabilirsiniz.

maxtor hakkında bilgi sahibi değilim hiç kullanmadım. içindeki diskin ne olduğuna bakmak lazım. ben eskiden sadece samsung kullanırdım. artık sadece wd kullanıyorum. özellikle red ya da purple olanlardan almaya çalışıyorum. arşivleme amaçlı olarak.

2.5 inç alacaksanız kutular var, 20-40 lira arası değişiyor. bunların performanslarına bakmak laızm.

2.5 inç için dehttps://www.akakce.com/sabit-disk/en-ucuz-western-digital-blue-1tb-wd10spzx-fiyati,100383564.html en ucuz bunlar var.

https://www.akakce.com/arama/?q=harici+disk&c=1035&f=3633&s=2 en ucuz harici diskler de bunlar var. arar sizin.

• BilalN kullanıcısına yanıt
    Maxtor almayın. Seagate'in yan markasıdır. Daha düşük kalitede üretildiği için fiyatı da daha ucuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 2 Kasım 2018; 14:38:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.