Şimdi Ara

hgs nereye yapıştırılacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
39.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otsbir Aralık akşamı sarhoş kafa ile dansözün çatalına yapıştırmışım, hatun bastı gitti iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

adam bilmiyor soruyor hemen alay geçin

bilmemek ayıp değil , bilmeyenle alay geçmek ayıp ve küstahlıkdır

Katılıyorum. Şahsen ben dışarıdan yapıştırılması gerek sanmıştım.
  • ben yapıştırdım hgs yi .. ama enteresan bişe bence .. diyelim arabayı yıkamaya verdik .. adam silerken elindeki bezle üstünden geçse bozulur mu bozulmaz mı bilinmiyo ki .. kullanılmasında çıkarılmaya çalışılırken çip kendini bozacaktır diyoo .. sıkıntılı bence .. ogs gibi güzel bişey olsa .. ekranı olsa .. paranı gösterse .. düşen parayı gösterse .. neyse .. daha almayan 3 milyon kullanıcı varmış ..
  • mahallede otobandan geçenler fişlenmiş oldu
  • benim araç 206 bende dikiz aynasının üstündeki boş alana yapıştıracagım bakalım geçişlerde sorun çıkaracak mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

quote:

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

adam bilmiyor soruyor hemen alay geçin

bilmemek ayıp değil , bilmeyenle alay geçmek ayıp ve küstahlıkdır

Hocam bilmemek degil bu ya , camin disina yapistirildigi nerede gorulmus?

hiç kullandınızmı..elinizdde varmı hgs...acıp bakın.... uzerinde barkodlar var... o iceriye yapıstırırsan yuzu iceriye donuk olacak...cam tarafına ise yapıskan tarafı,cama yapısılan kısmı gelecek..... o yuzden sordum... alakasız mesaj degil gercek bilgi istedim...

Alaycı bir tavırla cevap veren arkadaşa kibarca bir şeyler söylemek isterdim ama hem terbiyem hem de bu ciddi ve pöpüler site DH izin vermez.Bu HGS kartını İilk defa eline alan bir insan doğal olarak bu soruyu soruyor ise bana göre bu kişi sıradan biri olamaz. Keşke toplumun büyük çoğunluğu hep sıra dışı olabilseler..

• atermik cam olan araçta siyah noktalı yerden gayet rahat okudu her geçişimde yeşil ışıkları gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol ön farın içine yapıştıracaksın
  • barkodu okumuyor ki barkodla alakası yok etiketin içine ışığa tutup bakarsanız içinde manyetik bir plaka var. o manyetik plakadan okuyor. o yüzden barkodu görsün diye camın dışına falan yapıştırmayın
  • ön camda tavana en yakın kısma yapıştırın, bazen okumayabiliyormuş..

şahsen okumama sorunu yaşamadım
  • bu manyateik etiket cep telefonlarından felan etkileniyormu?
  • Benim telefon samsung i9070 galaxy s advance bu hgs zımbırtısını ruhsatın içine koydum yapıştırmadım hala :) neyse telefonu yaklaştırınca tag alındı felan bişi diyor inşallah bakiyeden yememiştir :) neyse bu sarı etiketi içten cama yapıştırdık, bi de beyaz eriket var ruhsatın arkasına yapıştır diyo, bi soran çıkana kadar yapıştırmıcam o ayrı da yapıştırmam gerekirse hangi yazının üstüne yapıştırayım zira ruhsatın üstünde boş yer yok illa bi yeri kapayacak ingilizce yazan arka sayfa var yeni ruhsatlarda oraya mı yapışıcak hiç bi yerde bulamadım cevabını.
  • Ruhsatın hiçbiryerine yapıştırma. Ruhsat kılıfına koy dursun orada.
  • ruhsatın içine memur yapıştırdı. ben olsam bende yapştırmazdım
  • Arkadaşlar 2. nüshayı ruhsata yapıştırmadaki kasıt, ruhsatı yanınızdan ayırmadığınız gibi hgs'nin bahsi geçen nüshasını da yanınızdan ayırmamanız içindir. Dolayısı ile ruhsat kılıfınızın ön ya da arka yüzlerinden birine yapıştırabilirsiniz (bizim şirketin araçlarında öyleydi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazadayi

Ruhsatın hiçbiryerine yapıştırma. Ruhsat kılıfına koy dursun orada.

+1 Ruhsat kılıfına yapıştırmak istemeyenler için de diğer bir alternatif olabilir tabii...
  • Motosikletliler ne yapsın motorun üstünden çalınır diye kasklarına takıyorlar.
  • artık konu bitmiştir NOKTA son nokta . sol kısımda camın üst tarafına 10 cm üstten 7 cm sol kenardan barkot yapışkan olmayan taraf içeriden sana bakacak YAPIŞTIR GİTSİN AYNADAN OKUMUYOR .garanti bankasındaki arkadaşların tavsiyesi ve kredi kartına otomatik ödeme verirseniz barkoda para ödemezsiniz .hgs sistemine internette girdiğinizde numaranızı yazın ve kayıt yaptırın bir kaç gün kayıt teyit işleminiz sürsede numaranızı girdiğinizde hangi gişeden saat kaçta girdin çıktın herşey gözükür .saygı sevgi son noktayı koydunmu biter.
  • ruhsata yapıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Power

Motosikletliler ne yapsın motorun üstünden çalınır diye kasklarına takıyorlar.

öldümya. abi bi etiket için kaskı calarlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.