Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.807
Cevap
49
Favori
418.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [escobar]

HGS karti aldik bakalım . ( Sticker olandan degil )

Kart Bedeli: 15 TL
    Bakiye : 30 TL
    -----------------
    Toplam : 45 TL

resmi yollardan vatandaşın kazıklanması pardon soyulması, pardon cep boşaltma, yaw ne derseniz deyin sonuçta hepsi aynı şeyler ogs ve kgs nin suyumu çıktıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 12 Nisan 2013; 21:13:45 >
  • yarın ankaraya gitmem gerekti. bartında yasıyorum ve hgs veya ogs em yok elimde sadce kgs var. acilen ankaraya gitmem gerektiği için hgs alma durumumda olmadı. yarın için ne yapabilirim ? yardımlarınızı bekliyorum. bir care bulamazsam e5 ten gitmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramdem74

yarın ankaraya gitmem gerekti. bartında yasıyorum ve hgs veya ogs em yok elimde sadce kgs var. acilen ankaraya gitmem gerektiği için hgs alma durumumda olmadı. yarın için ne yapabilirim ? yardımlarınızı bekliyorum. bir care bulamazsam e5 ten gitmeyi düşünüyorum.

otobandaki ptt den alırsınız. yada sonradan alın 7 gün içinde alırsanız ceza vermezsiniz
  • ptt ler haftasonu acik olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

ptt ler haftasonu acik olur mu?

otobandaki açık olmalı bence
  • OGS cihazımı banka aracılığı ile HGS etiketi ile değiştirdim ve ilk geçişimi yaptım, otoyola girişte yeşil ışık yandı ama çıkışta sarı ışık yandı ve tabelada 24 tl gibi bir para da yazdı..daha önce OGS de sadece birim geçiş ücreti yazardı..HGS lerde, otoyol çıkışında kalan bakiyeyi mi yazıyor yoksa geçersiz bir geçiş yaptım da cezasını mı gösterdi..bilenler bir açıklama yapabilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sys3434

hiç memnun değilim 1 sefer okuyor 1 sefer okumuyor 3 sefer okuyor 2 sefer okumuyor.babamla papaz olmaktan bıktım artıkk
    etiketli hgsden hiç memnun değilim

Benim de ilk aldığım da okudu geçen gün girişte okumadı akşam dönüşte okudu anlamadım gitti neye göre okuyor veya okumuyor ayrıca fazla kesilen bu ücretleri nasıl alacağız?HGS müşteri hizmetlerinin e posta adresine bildirdim ama bir değişiklik görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarp03

OGS cihazımı banka aracılığı ile HGS etiketi ile değiştirdim ve ilk geçişimi yaptım, otoyola girişte yeşil ışık yandı ama çıkışta sarı ışık yandı ve tabelada 24 tl gibi bir para da yazdı..daha önce OGS de sadece birim geçiş ücreti yazardı..HGS lerde, otoyol çıkışında kalan bakiyeyi mi yazıyor yoksa geçersiz bir geçiş yaptım da cezasını mı gösterdi..bilenler bir açıklama yapabilir mi.

En uzak mesafe ücretini kesmişlerdir muhtemelen.Geçişlerde sadece geçiş ücreti yazar yeşil ışık yanarsa doğru ücret kesilmiştir diye biliyorum.
  • Arkadaşlar kart şeklinde hgs ankarada alanlar, nereden aldıklarını yazsın.
  • Sorunsuz çalışan OGS yi , problemleri bir türlü düzeltilemeyen HGS ile değiştirme gerekçesini anlayabilmek mümkün değil!
  • kart şeklinde olan hgs yi ptt dışında veren bankalar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Arkadaşlar kart şeklinde hgs ankarada alanlar, nereden aldıklarını yazsın.

Aynen arkadaslar Ankara da yasayanlara etikete gerek yok , yilda 8-10 kullaniriz,

Hgs kart ptt veya bankalarda varmidir?

Ankara da HGS kart bulan/bilen varmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 15 Nisan 2013; 12:49:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAYIM.OGS KULLANIMI 30 HAZİRANDA BİTİYORMUŞ GALİBA.OGS CİHAZ BEDELİ VE HESAPTAKİ BAKİYELER NE OLACAK.BİLGİSİ OLAN VAR MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Arkadaşlar kart şeklinde hgs ankarada alanlar, nereden aldıklarını yazsın.

Aynen arkadaslar Ankara da yasayanlara etikete gerek yok , yilda 8-10 kullaniriz,

Hgs kart ptt veya bankalarda varmidir?

Ankara da HGS kart bulan/bilen varmidir?

HGS kart PTT lerde olması gerekiyor. HGS kart PTT den aldım ama sanırsam bankalar satmıyor. Bilen varsa da bir bilgi verirsen memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAYIM.OGS KULLANIMI 30 HAZİRANDA BİTİYORMUŞ GALİBA.OGS CİHAZ BEDELİ VE HESAPTAKİ BAKİYELER NE OLACAK.BİLGİSİ OLAN VAR MI?

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22798156.asp
  • kaynak için teşekkürler.fakat uygulamada böyle birşey duymadım.çevremde de duyan,gören yok.belki forumda detaylı bilgi sahibi olan vardır,diye mesaj yazdım.anlaşılan ogs cihazına verilen para çöp oldu.
    teşekkürler
  • Ogs kullanmıyorum Ankara da kırk yılın başı otoyola çıkacak birisi kgs kullanırdı, hgs sorunlu evet ama yarın öbür gün iptal edilme söylentileri olan ogs almaktansa kart şeklinde hgs almak daha mantıklı. Etiket bile gereksiz kendi açımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 16 Nisan 2013; 17:42:46 >
  • quote:

ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAYIM.OGS KULLANIMI 30 HAZİRANDA BİTİYORMUŞ GALİBA.OGS CİHAZ BEDELİ VE HESAPTAKİ BAKİYELER NE OLACAK.BİLGİSİ OLAN VAR MI?

Geçtiğimiz haftalarda ulaştırma bakanı kaldırılıcak OGS ile ilgili olarak sorunun kendilerini ilgilendirmediğini, OGS cihazlarının alındığı bankalarca çozülmesi gerektiğini söylemişti. Bankalar ise haklı olarak OGS satışlarını devletin izniyle, devlet adına yaptıklarını ifade ederek cihaz geri ödemelerini üstlenmek istemiyor. Durum kesin değil henüz, ancak çoğu zaman olduğu gibi OGS cihaz bedelleri ödenmeyecek ne yazıkki!
  • BU HGS LERI MILLETE KART SEKLINDE DEGIL DE ETIKET SEKLINDE VEREN KURUM VE KURULUSLARI PLANLI BUYUK DOLANDIRICILIKTAN MAHKEMEYE VERECEKSIN !
    BU HGS LERI SATARKEN IPTALINI, IADESINI, HGS DEN HGS YE BAKIYE AKTARIMINI PLANLAMAMAK HERHALDE BEYIN OZRUNDEN KAYNAKLANIYOR, HERSEY SOYGUNA ENDEKSLI
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutuna

quote:

Geçtiğimiz haftalarda ulaştırma bakanı kaldırılıcak OGS ile ilgili olarak sorunun kendilerini ilgilendirmediğini, OGS cihazlarının alındığı bankalarca çozülmesi gerektiğini söylemişti. Bankalar ise haklı olarak OGS satışlarını devletin izniyle, devlet adına yaptıklarını ifade ederek cihaz geri ödemelerini üstlenmek istemiyor. Durum kesin değil henüz, ancak çoğu zaman olduğu gibi OGS cihaz bedelleri ödenmeyecek ne yazıkki!

DEVLETİMİZ HER ZAMAN Kİ GİBİ ALDIĞINI İADE ETMEZ.HESAPTAKİ BAKİYEYİ İADE ETMEME GİBİ BİR SEÇENEKLERİ YOKTUR,HERHALDE

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.