Şimdi Ara

HGS den yanlışlıkla geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ankara çevre yolundan giderek etlikden evime kestirme bir şekilde gitmeye iyice alışmış yollarıda iyice öğrenmiştim taki düne kadar.Gece yolculuğunda birazda hanımla sohbet edeceğim derken dönmem gereken yerden dönmedim.İşin kötü tarafı bunun farkına da varmamışım.İlerde baktım ışıklar var.Herhalde yol çalışması dedim.Yaklaştığımda HGS gişeleri akıncılar girişi yazıyordu.Sağa sola baktım geri dönüş göremedim.Arkamdan araçlar çok yoğun ve hızlı geliyordu.Haberlerdeki gişe kazaları aklıma geldi ve korkumda HGS den geçmek zorunda kaldım.Geçtikten sonra bir u dönüş vardı hemen orda dönerek aynı gişelerden bu sefer ters geçtim.Ordaki polise sorduğumda 7 gün içinde HGS kartı almam gerektiği bu sayede cezadan kurtulacağımı söyledi.Acaba bu geçişe itiraz etsem.Yanış geçtiğimi geçiş saatimi ve gişenin ismini versem ptt den iptal ederlermi?Yada adamların şöyle bir sistemi olabilirmi?Aynı gişeden farklı yönlerde 5-10 dk içinde geçersen ceza yazmama gibi.Yardımlarınız bekliyorum çok acil.Şimdiden teşekkürler.

• Hocam hiç sanmıyorum iptal edeceklerini.Etseler bile önce cezayı ödetirler sonra mahkeme fln uğraştırıp sonra cezayı geri alırsınız.30 tl ye hgs al dursun lazım olur hem.
  • HGS alın olsun bitsin. Ayrıca bu cezayı 7 gün içinde öderseniz aynı geçiş ücretini ödüyorsunuz.
  • 7 gün içerisinde hgs çıkartıp para yüklerseniz direk kesiyorlar geçiş ücretini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.