Şimdi Ara

Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı

Yayıncılığını Sony'nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Sony Santa Monica Studio'nun yaptığı yeni God of War oyunu God of War Ragnarok'tan yeni görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.PlayStation'ın merakle beklenen oyunu God of War Ragnarok'tan ilk fragman geldi

Geçtiğimiz gün PlayStation sunumunda ilk fragmanını gördüğümüz God of War Ragnarok’tan karakterlere yakından baktığımız yeni görseller geldi. Görsellere baktığımızdaysa en çok Thor’un ilgi çektiğini söylemek gerek. Ana karakter Kratos önceki oyuna göre çok değişmemiş ancak Atreus ve Freya bir hayli değişmiş gibi duruyor.

God of War Ragnarok, 2022'de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Net tarih bilinmiyor. Bahsi geçen ilk görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

God of War Ragnarok Yeni Görseller

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı

• Simdi yaptığınız içi boş hezeyanları bir kenara bırakalım. Çünkü tamamen sacmasapan siyaset yapıyorsunuz.

Size sorum şu İskandinav mitolojisinde zencilerin, esmer insanların ne işi var? Yani bu söylemek bile karsındaki insana gözü dönmüş bir biçimde ırkçıeaaaa diye saldırmanıza yol açıyor.

Neden bu kadar fanatksiniz? Çok bağırdığını zaman haklı mı oluyorsunuz? Bu yapılanlar eserin bütünlüğüne ve gerçekçiliği e zarar veriyor. Bir karakteri bulunduğu dönemde normal hareketinden çıkartıp bugünkü birkaç siyasi fanatiği düşündüğü gibi hareket ettirdiği izde eserin doğallığı dan ne kadar çok şeyin yitip gittiğini niçin göremiyorsunuz?

Bence gidip bir aynaya bakıp, tepkilerini i yeniden degerlendirin çünkü normal tepkiler vermiyorsunuz.

Sjw mantığı ile Holywood'un içinden geçtiler. İzlediğim bir dizide Amerikan beyaz motorcu çeteleri ile zenci getto çeteleri el ele vermiş White power denen beyaz yakalı orta yaş kişilere saldırıyordu.

Sırf mesaj vereceğim diye her hikayenin içine girilip ağzına edilip bırakılmasına artık kusma noktasına geldik. Bir hikayede sjw ögeleri var diye başarılı sayılmasına ötürü bunaldık.

Artık bu dayatma yuzunden izlediğimiz hiçbirsey ciddiye alamaz hale geldik. Medyada artık politik durursun sanatı zehirlediği noktaya çoktan ulaştığımız düşünüyorum. Sanat ve politika bu kadar iç içe geçmemeli, sanat didaktik olmamalı. Daha bunun bile farkında degilsin arkadasım.

Amaçları çeşitlilik sunmak olsaydı o karakteri çingene veya sibiryadan veya karadeniz kuzeyinden göçmen kavimlerden birinden yaparlardı.
    Amaç tribünlere oynamak ama öyle kuru kuruya da değil.
    Zenci gibi para kazandıran tribünlere oynamak.
    Çünkü liberalizm tam olarak para kimdeyse önce ona... neyse

Hayır kendileri ırkçılık yapıyor farkında değiller
    Afrika hikayelerinden beslenen yapımda bembeyaz ingiliz delikanlısı oynasa "ırkçııııııı" diye ağlarlar.
    Zencinin yakınından uzağından geçmediği mitolojinin göbeğine zenci fırlatıyorlar.
    "E bu ne lan şimdi" diyorsun, yine "ırkçıııııı" diye ağlıyorlar.

Kratos mitolojiye dışarıdan dahil ve o ortamda tip olarak bulunabilme ihtimali olan birisi
    Mulatto kızımız ise direkt mitolojinin içinden birisi ve orada olma ihtimali yok. yani bu mitolojinin çıktığı coğrafyaya düpedüz ırkçılık yapılmış durumda ama sorunca bu normal

Her savaşçı fit olmak zorunda mı?

Adam çok güçlüdür çok kaslıdır ama çok karbonhidrat tüketiyordur, çok bira içiyordur vs. Kas yağ tabakasının içinde kalıyor ama bu o adamın güçlü olmadığı anlamına gelmiyor. Hatta böyle ayılar genelde estetik gözüken kaslılardan daha güçlü oluyorlar.

Kaldı ki Thor un orijinali de kabasaba, öküz, kızıl sakallı sürekli bira içen biriymiş. Hep Marveldeki gibi güzellik standartlarının zirvesine çıkan ticari ürünler gibi olacak diye bir şey yok.

• geç kalıyorsun donanimhaber geeçç....

• filimdeki thor görse kahrolurdu gerçi en son buna yakındı demi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 11 Eylül 2021; 11:17:57 >
  • o kadar alkol alırsa thor bu hale gelebilir evet.

• Thor baya bira göbeği yapmış görünüyor.

Kahverengi Angrboda enteresan...

• Ben thorun görselini troll sanmıştım gerçekten böyle olmayacak heralde…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    orjinal hali bu filmdeki o yüzden buna dogru gıdiyor

• Eli görünüyordu zaten de acayip olmuş. Çok beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimler çok güzel. Bir de keşke ilk oyundaki save dosyamızı da buna aktarıp öyle devam etsek. Canımız, gücümüz, büyü gücümüz falan bunlar diğer oyuna geçse.

• Thor tam düşündüğüm gibi olmuş yalnız, hep böyle hayal etmiştim. Rakı balık kurmalık koçum benim, yiğido

Mulatto Angrboda da iyiymiş.

Çingeneye benzer yapaydınız da en azından ortama uyardı bir nebze, neyse. Orjinali bozma dejenere çağındayız, alıştık artık.

İngiltere kraliçesinin zenci gösterildiği zamanda bu yine uydur uydur olsa bile ipe dizilebilir en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 11 Eylül 2021; 20:36:54 >
  • Önceki oyuna göre 4 tane yeni karakter var. Düşman olarak Thor ile Freya olacak belli ki. Tyr ile Durmin karakterleri muallak. Muhtemelen dost çıkacaklar. Ama Tyr ile küçük bir boss dövüşü koymuş olabilirler, Durmin’de sanki böyle kaçak işler çeviren bize yan görev filan verecek biri gibi duruyor. Küçük kız da Atreus’un gelecekteki karısıymış hatta onu öldürüp 2,karısını filan da alıyormuş sanırım. Thor karakteri için ben Chris Hemsworth ile anlaşmalarını isterdim açıkçası ama bu Thor’u da sevdim. Orjinali de böyleymiş zaten yani Marvel’deki Thor yanlış bu değil. Bu arada Odin de eğer oyunda görülürse muhtemelen siyahi çıkacak şimdiden hazırlayın kendinizi. İskandinav mitolojisinde siyahiler varmış zaten hani ne alaka demeyin. Oyun ilk oyunun gelişmiş versiyonu gibi olacak çoğu şey aynı gelecek. Karakter ve düşman çeşidi ilk oyun gibi az geldi bana, freya zaten bir oyunun başında saldırır sonra uğraşmayız gibi duygusal bir karakter. Asıl düşman thor ile de kaç defa dövüşebiliriz ki? Odin’i göstermemeleri ilginç. Oyunu yapan kişi değişmiş. Cory Barlog projede yer almıyor başka bir oyun geliştiriyormuş. Bu İskandinav mitolojisindeki son oyun olacak yani 3.bir oyun gelmeyecek. Bunun sebebi de muhtemelen oyun motorunun ps4 uyumlu olması. Zaten millet,oyun yeni nesil değil, diye tepki gösteriyor bir oyun daha ps4 görünümlü çıkamaz, Ps5 için grafikleri gelişmiş yeni motora geçecekler sanırım o yüzden de mitoloji hatta belki oynanış değiştirecekler. Bu oyunun sonunda muhtemelen kratos ölüp, atreus ile Mısır’a gideceğiz. Odin’e hiç bulaşmayacağız mı yoksa Mısır mitolojisi’ne geçişte mi kullanacaklar acaba? Bizi Mısır’a filan kovalayıp oradaki tanrılarla mı işbirliği yapacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 11 Eylül 2021; 14:56:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• mitoloji de thor tam olarak böyle anlatılır arkadaşlar. marvel ın yarattığı thor ise ticari bir maldır.

• ladro L kullanıcısına yanıt

Yunan mitolojisinde hiç olmayan bir karakterin bir anda İskandinav mitolojisine geçmesi okkkeeyyy

Fakat mitolojik bir kahramanın siyahi olması övvvvv yavaş kardeş.

Gamer milleti işte. We live in a SJW society...Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı 

• quote:

Orijinalden alıntı: kakarikikiri

mitoloji de thor tam olarak böyle anlatılır arkadaşlar. marvel ın yarattığı thor ise ticari bir maldır.

thorun obez olduğuyla ilgili nerede veri var hocam. herkes hep bir ağızdan neden thorun göbekli olması aşırı şekilde normalleştirmeye çalışıyor? marvel filmlerinde ilk thor ortaya çıktığında da "bu fazlasıyla fit duruyor ıhh olmamış" eleştirisi gelmedi de ondan sordum :p

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Ben neyi eleştiriyorum, sen neyi savunuyorsun Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı  Kratos'un tipi uygun ortama. Kapıdan geçince kan kartalı yapmazlar o tipi. Thor göbüşüm hariç, o yapsın, acımasın Kratos'a Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı 

Artı Kratos alakasız bir karakter, yani birinin yerine geçmedi. Sesi de zenci ama umrumda mı değil.

Odin'i yunan yapsınlar bak nasıl sövüyorum topuna

Mitolojiden beslenip iş yapıyorsun

Woke yaşamsılarına yaranacağım diye ortaya zenci atıyorsun ki o da tam zenci değil. Mulatto olmuş Heyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı 

Sebep; ırkçılık olmasın

E bre.... Sen o mitolojiyi oluşturan halklara ırkçılık yapmış olmadın mı şimdi..

Size göre olmuyor. Çünkü zenci yağlamak gibi para kazandırana kadar hiç bir ırkın önemi yok. Para kazandıracaksın önce, lütfen

Bu kadar zenci sıvazlayacaksan git Afrika kıtası hikayeler kaynıyor.

Veya gel akdeniz çevresi ile keşif sonrası Amerikaya git kölelikleri üzerine odaklan

Ne işi var bunun kuzeyde. Adım atsa şeytan sanılıp kan kartalı şeklinde ağaca asılacağı yerdeHeyecanla beklenen God of War Ragnarok’tan karakterleri tanıtan yeni görseller paylaşıldı 

Kaldı ki direkt mitolojideki karakterin dejenere edilmesi. Leş

Benim gözüme batıyor arkadaş, siz sevin sayın böğrünüze basın, naaparsanız yapın. Engel olduğumuz yok bişey ettiğimiz yok ama dilime de kilit vuramıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 12 Eylül 2021; 1:42:41 >

• ladro L kullanıcısına yanıt

Adamların kendi evreni anasını satayım sana ne isterse siyahi yapar isterse asyalı yapar isterse Türk yapar size ne ya? Mimir İngiliz aksanıyla 10 saniyede bir lad derken sorun yok, kratosu siyahi biri seslendirirken sorun yok nitekim hayali bir karakterin siyahi olması noooo bu ırkçılık.

Sizin içinizde ırkçılık var takmışsınız insanların dış görünüşüne başkalarını ırkçılıkla suçluyorsunuz.

İstediğini diyebilirsin tabi ama burada bildiğimiz ırkçılık yapıyorsunuz ne yapayım susayım mı.

• Aynen brom, ırkçılık yapıyık

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Sjw mantığı ile Holywood'un içinden geçtiler. İzlediğim bir dizide Amerikan beyaz motorcu çeteleri ile zenci getto çeteleri el ele vermiş White power denen beyaz yakalı orta yaş kişilere saldırıyordu.

Sırf mesaj vereceğim diye her hikayenin içine girilip ağzına edilip bırakılmasına artık kusma noktasına geldik. Bir hikayede sjw ögeleri var diye başarılı sayılmasına ötürü bunaldık.

Artık bu dayatma yuzunden izlediğimiz hiçbirsey ciddiye alamaz hale geldik. Medyada artık politik durursun sanatı zehirlediği noktaya çoktan ulaştığımız düşünüyorum. Sanat ve politika bu kadar iç içe geçmemeli, sanat didaktik olmamalı. Daha bunun bile farkında degilsin arkadasım.

• Periah kullanıcısına yanıt

Hangi hikayenin içine etmişler? Hangi hikaye sizi bu kadar üzdü. Gerçekten de mitolojik bir kahramanın siyahi olması sizi bu kadar derinden etkiliyor mu? Eğer etkiliyorsa bence sizi bir psikologa göndermek lazım. Heimdal mesela siyahi olduğunda ne oldu sanki? İçine mi edildi hikâyenin?

Ben ortalıkta bir dayatma görmüyorum. Olması gereken bir şeyi görüyorum ve o kadar haklılar ki ... Hele sizin gibi çekemeyen insanları çıldırtmaları bile bunu kanıtlar nitelikte. Siz insanları resmen zorluyorsunuz böyle şeyleri çıkarın diye. Çünkü bir karakterin ten renginin farklılığı dahi sizi çıldırtıyor.

Sanat ile politika iç içe geçmemeli mi? Eğer SJWler hakkında kötü bilgiler içeren bir film çıksaydı, ki bu da tamamen politika aynısını der misiniz? Yok. Siz işinize geldiğiniz gibi davranıyorsunuz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.