Şimdi Ara

heyecan yapıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
1
Favori
1.230
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    merhaba arkadaşlar. ben klübe gidiyorum ama idmanlarda maçlarda vs iyi oynayamıyorum.top ayağıma geldiğimde panik yapıyorum gözüm toptan başka bir şeyi görmüyor.tabi panik yaptığım içinde iyi performansımı gösteremiyorum. ama mahallede ve okulda görseniz beni ronaldo sanarsınız.bana ne yapmamı önerirsiniz.

|
    |
    |
    |

hadi beyler yardım eden yokmu
    |
    |
    Bahsedilenler: memoninja5e
    Bende oluyor sonra videomu çekmişler anladım harbiden oynamayı bilmiyormuşum.Sende bilmiyorsun eminim bırak derslere yoğunlaş iyiysen milli takım seçmesine git bunlardan biri değilse forumu terk et .
    |
    |
    bizim sınıfın tüm kızları maçı izliyor frikik oldu tüm kızlar ooo diye bağırdı bildiğin topu taça attım sonra nedense hep rahat oynadım aha rezil oldum bişi olmadı demiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Duygularını kontrol edebilmen lazım
    Gece yattığında kendini dünyada en rahat edebileceğin yerde hayal et ve heyecan hissettiğin maçta da hep oradaymışsın gibi düşün ve o duyguyu yaşamaya çalış
    Sakinlik, composure futbolda önemi bir öğe. Bunu yakalamaya başladıktan sonra çok daha iyi bir oyuncu olacaksın
    |
    |

Yollar uzun, dikenli, taşlı olsa da
    Bastığın yer hüzünle dolsa da
    Sel, çığ, ateş önünde her ne olsa da
    Cim Bom lular başı dik yürür
  • Er
    4 Mesaj
    saol kardeş
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yıl1912

Futbol beynini geliştirmen gerekir mahallede kural yoktur :) bu yüzden iyisindir ha gerçektende iyi oynayabilirsin ama büyük sahada yaparken basit oynamak gerekir al ver riske girmiceksin. takımını zor durumda bırakırsan hocada senı bırakır :D top sana gelince bi dur topu kontrol et etrafına bak en yakına oyna. ama arkadasınıda zora sokma bunları hızlı bir biçimde yaparsan futbol zekan gelişir ve ilerde artık kendiliginden gider top sen kavramışşsındır çünki . antremanlara mutlaka git kaçirma kondisyonun artar özellikle koşu antremanları extra oluyorsa mutlaka git nefes problemı çekmezsın maçta.
    Ben altınordu' takımında u-19 oynuyorum maç basına 175 lira para alıyorum suan yedek kalınca fiyat bölünüyor. kendine iyi bakarsan kazanırsın maçtan önce enerjik şeylerde ye muz çok faydalıdır :) iyi günler.

maçtan önce 1 kutu kola iyi geliyor diyorlar enerji için bilgin var mı bu konuda ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    387 Mesaj
    bu rezil olma korkusundan olabilir. sağlam kafa sağlam vücutta bulunur prensibiyle düşünürsek vücudunu geliştirmelisin.

üstte biri demiş rezil oldum sonra bi daha öyle olmadı diye. psikolojiktir rahat olduğunda gerçek performansını gösterirsin. ben de fb altyapıdaydım son seçmede heyecan yaptım seçilemedim şu an hukuk okuyorum gençler odaklanın rahatlayın eğer yetenekliyseniz gerisi gelir.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.