Şimdi Ara

HEY BJK'LİLER BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Beşiktaş şu ana kadar en iyi futbolunu oynadı ve kazandı eğer harbi beşiktaşlısanız bunu çok iyi anlarsınız her ne kadar yenilmiş olsakta maç elbette bizim hakkımızdı eğer önemli olan kazanmaksa hakkımızla kazanmadıktan sonra Milan ı bile yensek ben harbiden sevinmem...

• sadece ve sadece

abi hakedene 3 puan wermiolar be.hem fener 1 - 0 yatmasa resil ederdi sizleri.daha ne kadar resil olacaksanıs.

• hadi be ben zaten dünden beri maçın bjk'nin hakkı olduğunu tek başıma savundum o zaman nerdeydiniz
  • hala kalkmış bjk çok iyi oynadı diyorsunuz.
    dünden beri kaçıncı topic bu yawww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakkal Gazi -- 20 Eylül 2005, 15:35:15 >
  • 99999999999999999999 topic hepside aynı şeyi söylüyor hem sen fenerli değilmisin burda yerin yok burası bjk formu
  • iyi, sizin hakkınız olan macin 3 puanini arayin burda, bulursaniz soz cevap atmicam bi daha, ama bulamayana kadar burdayiz

• bizim burda 3 puan aradığımız yok
    siz üç puan aramayı aziz yıldırıma sorun o daha iyi bilir bu işleri biz onun kalfası bile olamayız
  • anaaaa gene mi sen laaa nbr nasılsın?
    neyse şaka bir yana şimdi ben Fb ile ilgili bi başlık açsam oraya gelmeyecek misin?
    arkadaş bjk cok iyi oynadı demiş de uyarmak görevimiz yanlış bilmesin bazı şeyleri, gözünü açsın dedim. cunku baktım uyaran yok. senin uyarmanı beklesem oooooo o hiç olmaz. seni de uyarmam lazım çünkü. yoksa daha cok begenirsiniz oynadıgınız oyunu. rıza'yı kovacaklar adamalr hala iyi futboldan bahsediyo 3maçtır kazanamıyorsun. gözünü aç gözünüüüü ey topiği açan arkadaşşşşş
    quote:

Orjinalden alıntı: nevzatıye

99999999999999999999 topic hepside aynı şeyi söylüyor hem sen fenerli değilmisin burda yerin yok burası bjk formu

• sen aç HEY FENERLİLER BURAYA diye ben niye gelimki oraya ortak bir topic aç gelim

sen davet edicende ben gelmicemmi
  • e hadi bi davetiye yolla abisi bekliyorum beni mahrum etme bu topicten
    quote:

sen aç HEY FENERLİLER BURAYA diye ben niye gelimki oraya ortak bir topic aç gelim

sen davet edicende ben gelmicemmi

• beleşe olmaz

• bi biskrem versem
    quote:

beleşe olmaz

• biskrem sevmiyorum başka birşey bul
  • üüfff moku cıkıyor ama ne istiyon söle (hey allahım muhabbete bak. bebek bakıyoruz sanki)
    quote:

biskrem sevmiyorum başka birşey bul
  • Bunlara laf anlatmak cok zorrrrrrrr cokkk.Belli harbi cok iyi oynaadınız be ben bu lafa anca bitarafımla gülerimmmmmmm
    quote:

Orjinalden alıntı: iron eagle

sadece ve sadece

abi hakedene 3 puan wermiolar be.hem fener 1 - 0 yatmasa resil ederdi sizleri.daha ne kadar resil olacaksanıs.

• arkadaşlar;

Burası herkese açık bir forumdur. Topic açıp o girsin bu girmesin diyemezsiniz. hakaret etmeden yorum yapmak fikirlerini belirtmek herkesin hakkıdır. Bu haklarını kullanan kişilere hakaret etmeniz kurallara aykırıdır.
  • kapak olsun herkese
    +1907
    quote:

Orjinalden alıntı: vozer

arkadaşlar;

Burası herkese açık bir forumdur. Topic açıp o girsin bu girmesin diyemezsiniz. hakaret etmeden yorum yapmak fikirlerini belirtmek herkesin hakkıdır. Bu haklarını kullanan kişilere hakaret etmeniz kurallara aykırıdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pazzo

+

• tabiki ii oynadı hemde sizden daha ii kaç tane atağınız varda konusuonuz KAKA MİLAN
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.