Şimdi Ara

Hesap Gold'da kaldı çıkaramıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hesap westte gold5 ve 0 lp. 72 galibiyet 91 yenilgi var. Yani durum vahim. En iyi oynadığımı düşündüğüm şampiyon Udyr fakat onunla da her maç taşıyamıyorum. Yardımcı olabilecek bir duo veya tavsiye bekliyorum.http://euw.op.gg/summoner/userName=Gamer1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Türkolog_ -- 11 Ekim 2018; 14:0:30 >

• Ne zamandır westtesin? Yeni mi TR den geçtin? Öyleyse çok normal oynamaya devam et. TR de oynamayı bildiğini sananlar EUW geçince böyle kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bomi01

Ne zamandır westtesin? Yeni mi TR den geçtin? Öyleyse çok normal oynamaya devam et. TR de oynamayı bildiğini sananlar EUW geçince böyle kalıyor.
    Kendimi bildim bileli westteyim ama 4 sene ara verdim oyuna şimdi geri döndüm. Yeni rünlere falan alışamadım pek. Benim sorum şu bu hesap düzelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Türkolog_ kullanıcısına yanıt
    Tabi düzelir. Alışamadıysan oyun oynama, birkaç hafta twitch den youtube dan lol izle bence. Sonrasında kendine gelmeye başlarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben weste geçtim, bir haftada silver 5ten çelıncır oldum siz nasıl olamıyonuz yha?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.