Şimdi Ara

HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zero01

arkadaşlar turkcell şöyle bir uyanıklık yapıyor.
    4gb hesaplanırken, hesaplama download üzerinden değil download+upload üzerinden yapılıyor.
    Bu yüzden kota hızlı aşılıyor.

3G de bütün operatörler aynı. download+upload şeklinde hesaplanıyor belirlenen kotalar.
  • Bu kampanyadaki internet sadece bilgisayardan kullanım için mi yoksa cepnet paketleri gibi çok yönlü mü telefonda da kullanılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don
    Bu kampanyadaki internet sadece bilgisayardan kullanım için mi yoksa cepnet paketleri gibi çok yönlü mü telefonda da kullanılıyor mu?

Çalışmadığınız yerden mi sorduk(;

istediğiniz yerden girebilirsiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuseyr -- 21 Ocak 2011; 22:56:36 >
  • Bugün aldım Turkcell VINN 3G kamu çalışanıyım. Bu hız karşısında resmen gülüyorum. İstanbuldayım ve 3 g çekiyor. Hız ise mükemmel.
     HESABINI BİLEN KAMULUYA HESABI BELLİ VINN!!!
  • bayiye gidince kamu kimliğinden başka bir şey isteniyor mu?
    yanında verilen vınn için bir ücret talep edilmiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

bayiye gidince kamu kimliğinden başka bir şey isteniyor mu?
    yanında verilen vınn için bir ücret talep edilmiyor değil mi?

hayır kesinlikle hiç bir ücret yok. herşey dahil ilk ay 31 lira. sonra da hep 29 lira. paket aşım ücreti yok (kota bitince hız düşüyor.). ön ödeme yok. cihaz ücreti yok. ayrılırken bi ödeme yok (12 ay sonra). sonra herhangi bi vergi yok.

mthiş hızlı valla.

belgeler:
    kamu/kurum kimliği
    nüfus cüzdanı ya da ehliyet
    ve bir adet fatura(su, elektrik doğalgaz veya kredi kartı ekstersi)

bunlar kesin gerekiyor. gerisi imzaya bakar
  • 12 ay dolmadan iptal edersek ne ödüyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

12 ay dolmadan iptal edersek ne ödüyoruz

kalan ay sayısı x 29 lira
    ödüyoruz
  • Çok avantajlı kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges
    Çok avantajlı kampanya.

doğrudur, bi yıl olması da cabasi. On ödeme ya da vergi de yok, herkes ayda 39dan 24 ay taahhüt ile aldı. Bizimki en fazla 25e iner. Hadi 3g de devrim olsun 20ye insin önemli değil
  • merhaba arkadaslar bu kampanya fiyat acisinden cok cazip yalniz ben bu vinni msn de görüntülü konusma icin kullanicam sizce ayda 4 gb yeter mi 2 günde 2 saatlik msnde görüntülü konusmak 4gb kotayi doldururmu? yoksa tt netin yeni kampanyasina gecmeyi düsünüyorum ayda 6 gb 32tl + 15 tl telefonsuz internet ücreti:(+ 2 tl baglanti toplamda 49 tl sizce hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

merhaba arkadaslar bu kampanya fiyat acisinden cok cazip yalniz ben bu vinni msn de görüntülü konusma icin kullanicam sizce ayda 4 gb yeter mi 2 günde 2 saatlik msnde görüntülü konusmak 4gb kotayi doldururmu? yoksa tt netin yeni kampanyasina gecmeyi düsünüyorum ayda 6 gb 32tl + 15 tl telefonsuz internet ücreti:(+ 2 tl baglanti toplamda 49 tl sizce hangisi ?

tabi ki de VINN

güdne 2 saat görüntülü konuşacaksınız ve bir ay yeter mi diyorsunuz?

yeter de artar bile

boşa para verip adsl falan uğraşmayın.. temiz VINN'ı kullanın. tabi 3g çekiyorsa. çekmiyorsa kabız eder mazallah

düşündüm dee şimdi adsl ne uğraştırır ya.. en iyisi VInn
  • olsaydı iyi olurdu.
  • kurum kimliği+kimlik yeterli oluyormu bu kampanya için,yoksa yanına bide sabit faturamı istiyorlar?normal faturalı hat için sadece kurum kimliği ve kimlik alınıyordu bildiğim kadarıyla.
  • ilçede yim 3g çekiyor mu çekmiyor mu bilmiyom türkcelle sordum 3g var dedi ama güvenemiyorum keşke deneme süresi olsa 3-5 gün olsa bile yeter di.
  • kurum kimliği , nüfus cüzdanı, sabit fatura lazım.

Herhangi bi telefon ile bakmanız lazım. 3g çekmiyor ise sakın almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*
    hayır kesinlikle hiç bir ücret yok. herşey dahil ilk ay 31 lira. sonra da hep 29 lira. paket aşım ücreti yok (kota bitince hız düşüyor.). ön ödeme yok. cihaz ücreti yok. ayrılırken bi ödeme yok (12 ay sonra). sonra herhangi bi vergi yok.

mthiş hızlı valla.

belgeler:
    kamu/kurum kimliği
    nüfus cüzdanı ya da ehliyet
    ve bir adet fatura(su, elektrik doğalgaz veya kredi kartı ekstersi)

bunlar kesin gerekiyor. gerisi imzaya bakar

teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

ödüyoruz

eskiden öyleydi. Şimdi sadece kalan ay sayısı kadar usb modemin aylık parasını peşin + kalan ayların vergilerini ödüyorsunuz. mesela 5. ay vazgeçtiniz:

aylık 10 TL modem parası, 5 TL'de vergi olmak üzere 15 TL X kalan 7 ay = 105 TL

küsüratları yanlış hesaplamış olabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptooth

quote:

quote:

ödüyoruz

eskiden öyleydi. Şimdi sadece kalan ay sayısı kadar usb modemin aylık parasını peşin + kalan ayların vergilerini ödüyorsunuz. mesela 5. ay vazgeçtiniz:

aylık 10 TL modem parası, 5 TL'de vergi olmak üzere 15 TL X kalan 7 ay = 105 TL

küsüratları yanlış hesaplamış olabilirim :)

ooooo çok iyi ya
    e taahhüt bunun neresinde? cihaz parası ve vergide mi?

• Alacak kişinin bir turkcell kamu faturalı hattı olması gerekmiyor değil mi? Peder bey avea kamu kullanıyor da o yüzden sordum. Kendi üzerine bir turkcell hat olmaması önemli değil sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.