Şimdi Ara

Hesabımın çalınması dolandırıcı Emre ÇATALTEPE - Memiş POLAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hesabımı 2 gün önce birisi adıma ürün arayanlara mesaj çekerek bir kaç kişiyi dolandırmıştır. Benim olaydan haberim yoktu ama forumdan TİRaNtX nickli arkadaş sayesinde öğrenmiş oldum ama iş işten geçmiş ve bir kaç arkadaşı dolandırmayı başarmıştır. Nasıl becerdiyse benim hesabın şifresini hacklaeyip hesabı kullanıyor ve kişilere ürün satıyorum ayağına para göndermelerini sağlıyor. Çok dikkatli olmanızda fayda var. Ben etmedim sizler dikkat edin.
    Ve nasıl oluyorsa ben admine şikayet ederken. aynı anda neredeyse , sorun yok bir an panik yaptım diye mesaja cevap veriyor. Resimde yazıların tarih ve saati bellidir.

Kişi telefonu : 0541 977 24 19
    iban hesap adları ise : Emre ÇATALTEPE - Memiş POLAT

Hesabımın çalınması dolandırıcı Emre ÇATALTEPE - Memiş POLAT

Dolandırılan arkadaşlar

Slim73
    Mahlook
    metingns33

Sizden ricam benim adımla dolandırılan varsa beni bilgilendirsin lütfen.
    Savcılığa suç duyurusunda bulundum ama ne kadar sürer bu süreç bilgim yok.

https://forum.donanimhaber.com/cengiz-vga-hesabi-calinmis-olabilir--142446677#142446677

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz_vga -- 24 Mart 2020; 11:24:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Benim hesabı da bu şerefsiz ele geçirmişti Allahtan ben PC başındayken yakaladım 3 kişi direkten döndü ama bir kişiyi 150 TL dolandırmış şerefsiz aynı kişi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burada forum yetkililerinin birşey yapması gerekiyor ama ne yapabilirler bilgim yok tabiki.

• Eisfrig i de ekleyin dolandırılanlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şifreleriniz bu kadar kolay mi ya?. Yada dh nin açigi var bence dh yi de şikayet etmek lazim kullanici verilerini iyi koruyamiyorlar demekki. Steam daki gibi guard koruma lazim farkli bir ip den giris yaptığın da aninda maile gelen Yada telefonunuza gelen kod olmasi lazim. Yoksa daha çok sifre çalinir. Dolandirilanlar geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonlarınız kayıotlı değilmi DH sistemine ?
    ayrıca alış satış yapıyorsanız bırakın 8 harf ve rakkam karışımı şifreyi 16 rakkam ve harf yapın. büyük ve küçük harf ve rakkam karışık. anlıyamıyorum sizleri.

Bu arada geçmiş olsun.
  • Benim şifrede her türlü karakter var. Ama karaktersiz insanlar bi şekilde başarabiliyor. Normalde çözmek zordur ama nasıl buldu bu şifreyi bende bilmiyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dolandırıldım. Lütfen bana ulaşın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.