Şimdi Ara

Hesabım Perma Yedi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • büyük ihtimalle hatalı ödemeden yemişsindir

gerçekten hiçbir şey yapmadıysan
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    Kartımdan ödeme yaparken şifreyi birkaç kez yanlış girmiştim sonra 1 gün sonra ödeme yapabilirsiniz diye uyarı verdi. Acaba bu tür banların açılması mümkün müdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herames

Kartımdan ödeme yaparken şifreyi birkaç kez yanlış girmiştim sonra 1 gün sonra ödeme yapabilirsiniz diye uyarı verdi. Acaba bu tür banların açılması mümkün müdür ?

eğer sistem ödemeyi görmediyse otomatik banlanır

veya da birinden e pin aldıysan çalıntı e-pin olabilir öyle bir durumda e-pin in parasını ödemeni isterler

yani ödeme ile ilgili ise açılır korkma dua et başka bir şey olmasın

yardıma ihtiyacın olursa özelden ulaş
  • Mesaj atsanda en fazla sebebini öğrenirsin. Tekrar açmazlar hesabı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

eğer sistem ödemeyi görmediyse otomatik banlanır

veya da birinden e pin aldıysan çalıntı e-pin olabilir öyle bir durumda e-pin in parasını ödemeni isterler

yani ödeme ile ilgili ise açılır korkma dua et başka bir şey olmasın

yardıma ihtiyacın olursa özelden ulaş

Tamam kardeşim çok sağol yardımcı olduğun için inşallah dediğin gibidir.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Rage = flame aynı şey zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Rage = flame aynı şey zaten.

Rage argo konuşmak-küfür- . Flame ise agresiff her hangi bir konuşma şekli-kışkırtma , dalga geçme-. Diye biliyorum ben

• Sanmıyorum, ek olarak dalga geçme flame olmaması gerek. Gerçi dalga geçme aşırı saçma bir hareket egolu kişilerin ego tatmini.

• quote:

Dostum ingilizce seviyeni yükseltirsen konuştuklarımızı daha iyi anlayabilirsin. Rage ve Rage Quit ayrı şeylerdir. Senin bahsettiğin Rage Quit.

Rage sinir demek,rage quit sinirlenip çıkma olayı.Bence sen yükselt İngilizceni.Umarım dalga geçiyorsundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaguel X

quote:

Dostum ingilizce seviyeni yükseltirsen konuştuklarımızı daha iyi anlayabilirsin. Rage ve Rage Quit ayrı şeylerdir. Senin bahsettiğin Rage Quit.

Rage sinir demek,rage quit sinirlenip çıkma olayı.Bence sen yükselt İngilizceni.Umarım dalga geçiyorsundur.

Seninle bahsettiğimiz aynı şey. Ben de onu diyorum. Rage: Sinirlenmek Rage Quit: Sinirlenip oyundan çıkmak.
  • Garip doğrusu ama ağza alınmayacak küfürler ettiysen yemiş olman doğaldır. Ki ben de destekliyorum ancak....
    İlk defa olduğu için en azından uyarı alman veya 1 günlük falan yemen lazımdı küfürden direk banlamak saçma.
    Şu da var birikip birikip patlamış da olabilir. Umarım küfür etmiyorsundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Garip doğrusu ama ağza alınmayacak küfürler ettiysen yemiş olman doğaldır. Ki ben de destekliyorum ancak....
    İlk defa olduğu için en azından uyarı alman veya 1 günlük falan yemen lazımdı küfürden direk banlamak saçma.
    Şu da var birikip birikip patlamış da olabilir. Umarım küfür etmiyorsundur.

Hayır. Dediğim gibi bilerek besleyen afk kalan olmadıkça küfür etmiyorum oyunda zaten çoğunlukla duo giriyorum. Yani ağza alınmıycak tarzı küfürler de etmiyorum.
  • Vardır bir kötülük
  • Sezon 2'den beri EU Westte oynuyordum. Chat banı dahi almadığım halde sezon 4'te Türkiye sunucusuna geçtim ve hiçbir uyarı bile almadan perma yedim. Bence de vardır bir kötülük...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBT Prometheus

support league of legends uzerınden maıl atarak cevap iste acılma ihtimalı tabi var sebebını kımse bılemez

yok oyle bir sey.perma yiyen hesap mumkun degil acilmaz

• hesabı satın aldıysan satan kişi ticketle çalmıştır
  • haketmişsin
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    Satın almadım. Sezon 2'de kendim oluşturdum ve o zamandan beri sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Ta ki bugün perma yiyene kadar.
  • Sadece rage moda girip hakaret ve küfür ettiysen dediğin gibi mutlaka ama mutlaka önce süreli bir ban yemen lazımdı. O yüzden sebebinin bu olmadığını düşünüyorum.

Bena sorarsan ki bir arkadaş benden önce yazmış, ödeme ile ilgili bir ban olduğunu düşünüyorum. Forumdan veya başka bir yerden ucuz diye rp aldıysan ve o arkadaş çalıntı bir kredi kartından almışşa rp yi (%99 u öyle) bu ortaya çıkınca banlanırsın. Sen ne kadar ben suçsuzum desen de riot buna bakmaz. Size sunduğumuz kolay ve güvenilir yolları tercih etmeliydiniz der.

Sonuç olarak, riot a ne kadar borcunun olduğu bir mail gelicek sana. O mailde bir hesap numarasına veya paypal hesabına (tam hatırlamıyorum) borcunu ödemen gerektiği ve sen borcunu ödeyene kadar hesabının askıya alınacağını yazacaklar sana. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forq1ven

Sadece rage moda girip hakaret ve küfür ettiysen dediğin gibi mutlaka ama mutlaka önce süreli bir ban yemen lazımdı. O yüzden sebebinin bu olmadığını düşünüyorum.

Bena sorarsan ki bir arkadaş benden önce yazmış, ödeme ile ilgili bir ban olduğunu düşünüyorum. Forumdan veya başka bir yerden ucuz diye rp aldıysan ve o arkadaş çalıntı bir kredi kartından almışşa rp yi (%99 u öyle) bu ortaya çıkınca banlanırsın. Sen ne kadar ben suçsuzum desen de riot buna bakmaz. Size sunduğumuz kolay ve güvenilir yolları tercih etmeliydiniz der.

Sonuç olarak, riot a ne kadar borcunun olduğu bir mail gelicek sana. O mailde bir hesap numarasına veya paypal hesabına (tam hatırlamıyorum) borcunu ödemen gerektiği ve sen borcunu ödeyene kadar hesabının askıya alınacağını yazacaklar sana. Geçmiş olsun.

Geçen gün TBF kodu almıştım forumdan bir arkadaştan. Onun dışında tüm alışverişlerimi oyuniçi ödeme sistemiyle gerçekleştirdim şu ana dek. Umarım dediğin gibi belirli miktar karşılığında açılması söz konusu olur. Çünkü harcadığım maddi ve manevi emek çok fazlaydı. Teşekkürler yardımcı olduğun için

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.