Şimdi Ara

Hesabım kaç lira eder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selam beyler,başlığı görüp ya küfretmek ya da şikayet etmek istediğinizi biliyorum ama amacım bu değil Sadece merak ettim neden bu kadar çok insan hesabını satmak istiyor? Sizce 5.4 beklenen başarıyı göstermedi mi?

• bence millet oynamayı beceremedi ya da birşeyler yapabilmek için çok zaman harcamaları gerektiğini ve zamanlarının buna yeterli olmadığını fark ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChaosBreed -- 28 Ekim 2013; 19:40:08 >
  • oyun saçmalamaya başladı artık gittikce zaman daha çok harcanıyor onun için panda gereksiz bir paketti.cata da raid 250 valor geliyordu dungeon 150 iyiydi her girmeye böyle dungeon için bir saat raid finder için 2 saat beklemiyordun.allah rızası için banada bir müşteri bulun bende satayım kurtulayım.bir dahada oynamayayım.
  • blizzardın hatası oyunu eğlence aracından çok işe dönüştürmesi oldu aslında.daily yapmak insanda kusma isteği uyandırıyor resmen.her şey inanılmaz yavaş ilerliyor.factionlarla exalted ol, her hafta valor caple, lfr yap vs resmen angaryaya bağladı blizzard oyunu.haliyle karakterini belirli bir noktaya getirmek isteyen oyuncular zamanla oyundan soğudu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilden kimin açtığını göremedim, facianın eşiğinden dönüldü

Cidden oyuna tabardları kaldırıp eziyet gibi bi sistem koymaları hoş olmadı. Daily'leri yapıp yevmiyemizi(böyle mi yazılıyodu) alıyoruz. Oyun mu masabaşı iş mi belli değil.

• Oyunun zaman harcattığı doğru,yani birden çok karakter ile oynamak istiyorsanız gerçekten zamanınızı çalıyor. Yani buna çalmak denemez aslında kişi gönüllü olarak bu işi yaptığı sürece sorun yok Ben PvE anlamında gayet başarılı buldum 5.4'ü,heroic kısmına geçince daha da başarılı bulacağıma eminim ancak aynı şeyi PvP için söyleyemiyorum. PvP'den çok fazla kan kaybetti bana göre. Resilience ve Battle Fatigue ile oynayarak bu işi idare etmeye çalıştırdılar falan filan derken PvE heroları ortaya çıktı. Timeless'da geçen affli warlock bana dotlarını attıktan 1-2 saniye sonra falan öldüm pvp gearımla o derece yani. Tabi bir de rus boosterların arenaları da ele geçirmesi var,RBG sistemine döndüğü için arenada da çok kolay insan boostlanabiliyor artık. Düşük ratingde bile DDoS yapan ruslar var. Ruslar hep bu oyunu katlediyor valla

Açıkçası reputation kasmadan şu anda gayet kolay gear kasılabiliyor ve bu aslında çoğu oyuncunun hoşuna gitmiş olmalı,yani factionlar ile irtibata geçmeden gayet rahat SoO seviyesine gelebilirsiniz gerek normal ToT,gerek lfr, gear hazırlanınca flex,sonrasında normal falan bence gayet kolay yani. Bir karaktere odaklanacak birisi için gayet kısa sürüyor bu işler açıkçası,benim görüşüm böyle yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Oyunun zaman harcattığı doğru,yani birden çok karakter ile oynamak istiyorsanız gerçekten zamanınızı çalıyor. Yani buna çalmak denemez aslında kişi gönüllü olarak bu işi yaptığı sürece sorun yok Ben PvE anlamında gayet başarılı buldum 5.4'ü,heroic kısmına geçince daha da başarılı bulacağıma eminim ancak aynı şeyi PvP için söyleyemiyorum. PvP'den çok fazla kan kaybetti bana göre. Resilience ve Battle Fatigue ile oynayarak bu işi idare etmeye çalıştırdılar falan filan derken PvE heroları ortaya çıktı. Timeless'da geçen affli warlock bana dotlarını attıktan 1-2 saniye sonra falan öldüm pvp gearımla o derece yani. Tabi bir de rus boosterların arenaları da ele geçirmesi var,RBG sistemine döndüğü için arenada da çok kolay insan boostlanabiliyor artık. Düşük ratingde bile DDoS yapan ruslar var. Ruslar hep bu oyunu katlediyor valla

Açıkçası reputation kasmadan şu anda gayet kolay gear kasılabiliyor ve bu aslında çoğu oyuncunun hoşuna gitmiş olmalı,yani factionlar ile irtibata geçmeden gayet rahat SoO seviyesine gelebilirsiniz gerek normal ToT,gerek lfr, gear hazırlanınca flex,sonrasında normal falan bence gayet kolay yani. Bir karaktere odaklanacak birisi için gayet kısa sürüyor bu işler açıkçası,benim görüşüm böyle yani.

güldürdün.bu ruslar ne zekiymiş birde herşeyden zevk almayı biliyorlar dota 2 de ruslardan şikayet ediyorlar.2 karakteri bırak bir karakter ile çarşamba günü oturuyorum perşembe günü hala bin valor yapacam raid finderden valor kasacamda peh pve si hiç güzel olmadı.doğru düzgün taktik yok.mount için rep kas tabard veriyor.exalded teki tabardı ben ne yapayım.

• kingof98 kullanıcısına yanıt
    valorun haftalik caplenmesinin sebebi muhtemelen insanlar bayilmasinlar kas kas diye sanirim.
    kaldiki tot ve timeless adalarindaki iki haftalik gorevden zaten 400 civari valor geliyor, ustune iki gun icinde hc senaryo ve dangeonlari ekle hop yarisindan fazlasini kastin zaten, ustelik bu gorevler aman aman vaktini alacak seyler degil, lfr ler evet wipe dan dolayi cok zaman aliyor ama item ihtiyacin yoksa sadece su dedigim gorevlerle bile cok lfr girmeye ihtiyacin olmadan cap leyebilirsin valorunu.
    ozellikle 5.4 le beraber de nerdeyse hic bir factiona rep gerekmiyor, iyice basitlesti olay. ha evet mount istiyorsan onun icinde ugras bi zahmet.
    alt charim vardi, uc gun once healer spec almaya karar verdim, onceki dangeonlardan bir iki tane 463 itemi vardi, ustunu bs ile pvp itemlerinden tamamladim. adada biraz coin farmladim, bir itemi burden ile yaptim. shado pan assaultdan iki item aldim. adadan dusen tokenlarla birlikte 500e yaklasti item leveli. akabine tot lfr girdim, soo da da iki boss kestim yine lfr ile, birinden item dustu. birde ustune bs ile 553 kemer yaptim.
    neyse cok uzun oldu kusura bakma, uc gun once dogru duzgun spec bile yokken, )ki dun aksam dogru duzgun birsey yapamadim o charla, maindeydim surekli) iki aksamda 480den 505 e cikti item level.
    yok arkadasim ruslari falan bilmem ama gear gercekten cok kolay kasiliyor. ne rep kasmaya ihtiyacin var ne baska birseye.

• hayır bence kolay kasılmıyor.tipik şirketin politikası deathwingde de aynı şeyi yapmışlardı.son patchda herkes bol bol kessin deathwingi catanın ömrü iki yıl oldu.8-9 ay dw patch ı yer aldı.oyun anlayışları acaibime gidiyor.
  • Rusların muhabbeti farklı ya,rus oyuncu kitlesi de türkler gibi ya harbiden iyisi var ya da çuvallayanı var. Orta skalada takılan adam sayısı pek az oluyor genelde Ama RBG ve Arenalardaki hileleri en çok kullananlar onlar ben ne yapayım yani
  • Beni sıktı oyun geçen konu açmıştım kurallara aykırıymış sanırım. Yani sürekli pvp yapardık, arkadaşlar SWTOR oynamaya geri döndüler, pvp yapamayınca bende pve döneyim dedim. Gittim 2 karakterle 14/14 temizledim, açıkcası üçüncü hafta yine aynı şeyler, aynı adamlar çok sıktı. Normal temizlemek kolay biliyorum da, ne olacak heroic başlancak bastıra bastıra 14/14 orada temizleyeceğiz, sonra?. Yani pvp yapacak kafa dengi adam kalmadı, pve tat vermiyor, arkadaşlar SWTOR macerasına devam ediyor. Bir tanesi gerçek dünyayı keşfetti, geziyor tozuyor oyunun tadı kalmadı. Açıkcası satarsam bu yüzden satarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: For the Horde

Beni sıktı oyun geçen konu açmıştım kurallara aykırıymış sanırım. Yani sürekli pvp yapardık, arkadaşlar SWTOR oynamaya geri döndüler, pvp yapamayınca bende pve döneyim dedim. Gittim 2 karakterle 14/14 temizledim, açıkcası üçüncü hafta yine aynı şeyler, aynı adamlar çok sıktı. Normal temizlemek kolay biliyorum da, ne olacak heroic başlancak bastıra bastıra 14/14 orada temizleyeceğiz, sonra?. Yani pvp yapacak kafa dengi adam kalmadı, pve tat vermiyor, arkadaşlar SWTOR macerasına devam ediyor. Bir tanesi gerçek dünyayı keşfetti, geziyor tozuyor oyunun tadı kalmadı. Açıkcası satarsam bu yüzden satarım.

normal mode raid yapıp da pve tat vermiyo diyosunuz, bayılıyorum size.

pve'den tat almak isteyen adam heroic raid yapsın. heroic raid dışında pve sıfır zaten, hiçbir olayı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

Beni sıktı oyun geçen konu açmıştım kurallara aykırıymış sanırım. Yani sürekli pvp yapardık, arkadaşlar SWTOR oynamaya geri döndüler, pvp yapamayınca bende pve döneyim dedim. Gittim 2 karakterle 14/14 temizledim, açıkcası üçüncü hafta yine aynı şeyler, aynı adamlar çok sıktı. Normal temizlemek kolay biliyorum da, ne olacak heroic başlancak bastıra bastıra 14/14 orada temizleyeceğiz, sonra?. Yani pvp yapacak kafa dengi adam kalmadı, pve tat vermiyor, arkadaşlar SWTOR macerasına devam ediyor. Bir tanesi gerçek dünyayı keşfetti, geziyor tozuyor oyunun tadı kalmadı. Açıkcası satarsam bu yüzden satarım.

pve'den tat almak isteyen adam heroic raid yapsın. heroic raid dışında pve sıfır zaten, hiçbir olayı yok.

Ben yapmadığımı söyledim fakat devamı da geldi okursanız. Nasılsa 14/14 hc temizleyeceğiz, eski pvp oyuncusu olarak rahatsızlık duyduğum nokta bu. Aynı her şey, ilk arkadaş neden millet satıyor demiş, bende izah ettim. Ben satarsam bu yüzden satarım dedim.

• quote:

quote:

quote:

Ben yapmadığımı söyledim fakat devamı da geldi okursanız. Nasılsa 14/14 hc temizleyeceğiz, eski pvp oyuncusu olarak rahatsızlık duyduğum nokta bu. Aynı her şey, ilk arkadaş neden millet satıyor demiş, bende izah ettim. Ben satarsam bu yüzden satarım dedim.

nasilsa 14/14 hc temizleyecegiz, hersey ayni mantigi nasil bir mantiktir gercekten anlayamiyorum ki ben.
    nasilsa bi gun olucez ugrasmaya degmez yasamak icin falan gibi bisi.

onemli olan varacagin yer degil, yolculugun kendisi bence.. ha yok o 14/14 hc yi iki gunde temizleyip sikilacagini falan biliyosan baska. content bitmis senin icin o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

quote:

quote:

quote:

nasilsa 14/14 hc temizleyecegiz, hersey ayni mantigi nasil bir mantiktir gercekten anlayamiyorum ki ben.

onemli olan varacagin yer degil, yolculugun kendisi bence.. ha yok o 14/14 hc yi iki gunde temizleyip sikilacagini falan biliyosan baska. content bitmis senin icin o zaman.

İşte aramızdaki fark bu. Ben başından beri pvp yaparken pve kısmına geçtim. Benim için pve sadece görev yapmaktı. Sonra pvp bırakıldı, sözde arkadaşlar pve başladı bende gittim peşlerinden. Ben 14/14 HC 2 günde temizlenecek demedim 8/14 1 gün sürdü diğer kısmına başlamadık fakat bunu da söylemedim. Nasılsa aynı dedim, bana bu tad vermiyor ki. Şöyle düşünelim, siz tek oyunculu bir oyunu bir kere bitirince, bir daha baştan alıp kaç kere bitirirsiniz?. Açıkcası ben normal, hard, hardcore olarak 3 kere baştan oynarım bir dahada açmam oyunu. Şimdi 5.4 için konuşayım, flex-normal bitti. Yani normal, hard bitti. Hardcore yarısında, buda bittiğinde oyun diğer bir pakete, contente kadar biter benim için.

• ben de farkli birsey demedim ki, content bitmis senin icin.
    yapabilecegin kadar progress yapip charini olabilecek en iyi seviyeye getirmeye calisiyorsun. hc dahi bitirsen istedigin itemler dusmeyebiliyor donup o itemleri dusurmek icin farm yapip charini bir diger contente hazirliyorsun, alt kasiyorsun belki guild ihtiyacina gore, ya da eksiklerin varsa tamamlamaya calisiyorsun.
    bu noktada pve mi daha eglenceli pvp mi sorusuna geliyor sanirim olay, ki o da daha once uzun uzadiya tartisildi zaten forumda.
    benim elestirdigim kisim sen biraz da bireysel bakiyorsun sanirim olaya. ben de yeri geliyor olumune sikiliyorum ayni bosslara defalarca girmekten ama guild de elemanin item ihtiyaci var diye item beklentim olmayan raidlere dahi giriyorum. gireyim ki ben de yeri geldiginde o elemana hadi raide gel diyebileyim.
  • quote:

ben de farkli birsey demedim ki, content bitmis senin icin.
    yapabilecegin kadar progress yapip charini olabilecek en iyi seviyeye getirmeye calisiyorsun. hc dahi bitirsen istedigin itemler dusmeyebiliyor donup o itemleri dusurmek icin farm yapip charini bir diger contente hazirliyorsun, alt kasiyorsun belki guild ihtiyacina gore, ya da eksiklerin varsa tamamlamaya calisiyorsun.
    bu noktada pve mi daha eglenceli pvp mi sorusuna geliyor sanirim olay, ki o da daha once uzun uzadiya tartisildi zaten forumda.
    benim elestirdigim kisim sen biraz da bireysel bakiyorsun sanirim olaya. ben de yeri geliyor olumune sikiliyorum ayni bosslara defalarca girmekten ama guild de elemanin item ihtiyaci var diye item beklentim olmayan raidlere dahi giriyorum. gireyim ki ben de yeri geldiginde o elemana hadi raide gel diyebileyim.

Haklısınız tabi. Benim beraber oynayabileceğim bir ortamda kalmadığı için sıkıntım arttı. Bu arada 5 dakika önce birisi hesabım için eft gerçekleştirdi sanırım sattım :).

• quote:

quote:

ben de farkli birsey demedim ki, content bitmis senin icin.

Haklısınız tabi. Benim beraber oynayabileceğim bir ortamda kalmadığı için sıkıntım arttı. Bu arada 5 dakika önce birisi hesabım için eft gerçekleştirdi sanırım sattım :).

iyi hayirli ugurlu olsun :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

gülmekten karnım ağrıdı.düşünsene gideceğin yer önemli değil her türlü allahın yasakladığı şeyi yap ondan sonra cehenneme git nasıl olsa önemli değil böyle bir mantık yok.öteki dünyada bile acı çekecen veya sevinç duyacan

• kingof98 kullanıcısına yanıt
    Aga ne diyosun ya gözünü seveyim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.