Şimdi Ara

Hesabım Çalındı VAC Yer Miyim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün steam hesabım çalındı.Desteğe başvurup hasebı tekrar aldım.Cs go ya girip baktım çalan adam 2 maç WH+AİM le falan oynamış VAC ban yer miyim ?

• reportladılarsa yersin, bir dahakine hile kullanmazsın sende.
  • Cool story bro diyesim geldi.
  • Adam gibi 1-2 mac kullandim ban yer miyim desene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zuhahah belli ettiysen yersin bebeğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile dandikse vac ban dalgası geldiğinde vac yersin. Hile iyiyse overwatc’a düşme ihtimalin var 1 günden uzun süre olup yemediysen ow yemezsin daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yersin yersin

• Steam sözleşmesinde Hesabının güvenliğinden kendin sorumlusun diyor ve Hesabın V.A.C. banı kesinlikle açılmaz diyor.

Şimdi 3. parti hile olmayan ama V.A.C.'i etkileyen bazı programlar vardı eskiden. Onlardan dolayı V.A.C. Ban yemiş hesapların V.A.C. Ban yasakları kaldırıldı. Senin maçın da hile kullanıldığını da göz önüne alırsak hesabın büyük bir ihtimalle V.A.C. Ban yasağı alacaktır.

Ayrıca diğer arkadaşları da dikkate alma. Sürekli lie confirmation havasında bu forumda ki insanlar hileye karşı. Kullandıysan da kendine, kullanmadıysan da kendine.

Ben Steam'de şuana kadar ne hesap çaldırdım ne de hile yasağı yedim. Biraz dikkatli olmak iyidir. :)

• Hesabın nasıl çalınıyor ? Ben bazen kendi hesabıma girmek zor geliyor.Giriş ID , PW ve steam guard

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.