Şimdi Ara

Hesabım çalındı nasıl geri alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim konuyu nereye açacağımı bilmediğimden buraya açtım eğer yanlışsa doğru yere taşınmasını rica ediyorum

sorunuma gelince o kadar emek verdiğim ve zamanımı harcadığım league of legends oyunundaki 30.seviye hesabım çalındı yaşım henüz 17 bu yüzden bilişim suçlarına baş vuramıyorum hesabımın e-postasını hatırlamadığımdan dolayı kendim geri alamıyorum riot games'e ticket attım fakat 2 gündür cevap ses seda yok sizden isteğim ya hesabımı tekrar geri almamı sağlayacak bi kaç yardım sever ya da ne yapmam gerektiğini söyleyecek birileri altta resimlerde hesabımı görebilirsiniz

(hesabımın çalındığını arkadaşımın uyarısıyla anladım bir gece arkadaşıma benim hesabımdan mesaj atılmış o da beni aradı hesabıma girmeye çalıştığımda çalındığını anladım)

(birde hesabımdan oyun oynayıp hesabımı düşürüyor) Hesabım çalındı nasıl geri alabilirim

• Çevrimiçi bir hesap geri alınacağında ilk gerekli olan şey e-posta'dır. E-postayı hatırlamadığına göre, tek bir yol kaldı. Bir bardak soğuk su, iyi gelir.
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    Soğuk su içmedim riot saolsun eliden geleni yaptı ve hesabımı 3 gün içerisinde geri aldım konu kilitlenebilir cevabın için teşekkür ederim
  • Nasıl aldın, bari onu da yaz, belki lazım olur.
  • olay şu şekilde gerçekleşti öncelikle riot destek ekibine kendi sayfası üzerinden bilet atarak yardım istedim bazı bilgileri eksik bıraktım bu yüzden bana gmail yoluyla ulaştılar ve bazı bilgileri doğrulamamı istediler hatırladığım kadarıyla doldurduktan sonra biraz da duygu sömürüsü yaparak hesabımı geri almayı başardım kısacası riota bilet atıp biraz duygu sömürüsü yapmak işe yarıyor herkese teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.