Şimdi Ara

Herseyi kafaya takma hastalıgı hakkında?+ ilk çözüm yolu mesajda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
10
Favori
87.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zorseven
    bugünlerde çıkış yapan s*ktir et isimli kitap tam size göre
    not:ciddiyim

Gercekten varmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

http://www.youtube.com/watch?v=Xxuo1LCmZjA

• pc ye fazla takılanlarda bu problem olmakta pc herşeyiniz el altında tuttuğu zannedilerek sosyal ilişkilerden uzak durmanıza günlük basit işlerinizin bile yavaşlatarak bilinçaltı endişeler yapmakta...
  • Sokağa çıkmadan bir iki shot atıp öyle çık, biraz güven ve rahatlama hissedersin
  • Panik atak galiba bende de var bir doktora gözükün gerçekten çok faydası oluyor.
  • Özgüvensizlikten kaynaklanan bir durum,spora başla faydasını görüceksin
  • Biraz var bende de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

quote:

Orijinalden alıntı: Psycna
    ayni seyler daha yogun olarak bendede var, doktaora vs. gitmedim ama anlamak icin doktora gitmek gerekmiyor zaten. bi ara nette arastirmistim yaygin anksiyete bozuklugu gibi birsey sanirim bu hastaligin adi, gerci nevrotiklik gibi cesitleride var sanirim, karisik biraz.

Peki çözümü icin neler yapıyorsun?

hicbirsey. zaten psikolojik destek almadan hicbir sekilde kendi kendine duzelecek birsey degil bu, hastalik sonucta.
  • Sen yine iyisin bende paranoya gibi birşeyim sağolsun yediğim binbir bok yüzünden bu duruma geldim. Hiç tanımadığım biri bana bakınca bile şüpheye düşüyorum yada birisini görünce elinde cep telefonu ile mesaj çekiyorsa benim hakkımda birşey diyormuş gibi kurguluyorum. Kötü birşey.
  • Mesajım Bulunsun bendede var
  • aynen bendede ayno sorun var
  • Birlik olup çeşitli yollarla çözmeye çalışalım
  • araştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 9 Haziran 2011; 12:03:23 >
  • doktora gitmemek hastalığın ilerlemesinden başka bir şeye neden olmaz. hiçbir işin ucundan tutamayacak kadar hastaysan neden doktora gitmiyorsun? ileride nasıl iş güç sahibi olup sorumluluk yükleneceksin? bence ağır iş temposundan dolayı seni terler basar kalpten gidersin. oğlum bir doktora git ilaç verecekler zaten ve daha ilk kullanımdan sonra zevkin doruklarına ulaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolBadger

doktora gitmemek hastalığın ilerlemesinden başka bir şeye neden olmaz. hiçbir işin ucundan tutamayacak kadar hastaysan neden doktora gitmiyorsun? ileride nasıl iş güç sahibi olup sorumluluk yükleneceksin? bence ağır iş temposundan dolayı seni terler basar kalpten gidersin. oğlum bir doktora git ilaç verecekler zaten ve daha ilk kullanımdan sonra zevkin doruklarına ulaş...

şu anda gayet rahatım abartarak mesaj yazmayın insanlar etkileniyor
    arkadaşlara tavsiyem gayet sakiniz
  • Psikolojik danışmana başvur
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

tıpatıp aynı durumdayım yarın biriyle buluşacak olsam ya da markete gidecek olsam önceki gün yatmadan 50 kere kafamda döner düşünceler gidince ne yapcam nası davranmalıyım? :D Kuruluşu var mı merak ettim bak şimdi.

aynı durumdayız
  • Telkinlerin işe yaradığını duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoy

Telkinlerin işe yaradığını duymuştum

bende biraz yorumlar birazda kendi üzerimde denemelerimle yorumlarımı aktaracağım + klasik müzik dinlemek hoşuma gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.