Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Herşey Dahil Balayı Oteli Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emredemirx1963 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
3
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gezi ve Turizm >> Oteller ve Tavsiyeler >> Herşey Dahil Balayı Oteli Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1587 Mesaj
      03 Nisan 2019 18:44:52 Konu Sahibi
      Temmuz ayında düğünüm var ve sonrası için tabi balayına gitmeyi düşünüyoruz. Normalde bi otele gidip günlerce otelden çıkmadan kalmayı sevmem, insan sıkılıyor çünkü.
      Ancak tabi olay balayı olunca o düğün stresini atmak için çok rahat edeceğimiz, tabiri caizse bir elimiz yağda bir elimiz balda olacak bir yerde dinlenmemiz lazım. Ancak tabi bunun bir sonu yok. Gidip de Maxx Royal'de kalıp 20 bin TL verip bir elin yağda bir elin balda da dinlenebilirsin ama bir bütçe olayı var maalesef. O yüzden sizin bildiğiniz, herhangi bir sorun yaşamadığınız, romantik, bir de özellikle balayına uygun, yani çoluk çocuğun dolu olmadığı ve tabiki oraya gittikten sonra hiçbirşeye para vermeyeceğimiz yani herşey dahil bir otel tavsiyesi istiyorum sizden.
      Antalya civarı tercihimdir, tamamen denizin sıcak olmasından dolayı. Ege'de ne kadar tatil yaptıysam hep denizde üşüdüm o yüzden bu sefer önlemimi almak istiyorum :) Geceliği 2000-2500 lirayı geçmeyecek şekilde olursa sevinirim. Bu arada zaten açılmış konu bulamadım bu mesele üzerine ondan tekrar açmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lova -- 3 Nisan 2019; 18:46:45 >

|
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      03 Nisan 2019 22:02:38
      belek susesi luxury resort

kemer orange country
      |
      |
      11 Nisan 2019 13:00:26
      Bodrum Kefaluka Resort tavsiye ederim.
      |
      |
      14 Mayıs 2019 18:08:16
      adam eve
      |
      |
      Sabancı Üniversitesi-Computer Science
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Blogio
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.