Şimdi Ara

Herşey cok açık artık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş'a 1 maç seyircisiz oynama cezası
    Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu(PFDK), Beşiktaş'a 1 maç seyircisiz oynama ve 30 bin YTL para cezası verdi.
    Kurul, 24 Kasım tarihinde oynanan Bursaspor maçında taraftarının çirkin ve kötü tezahüratta bulunduğunun tespit edildiğini, siyah beyazlı taraftarların 19 Kasımda oynanan Fenerbahçe maçında da aynı nedenle para cezası almasından dolayı sahasında 1 maç seyircisiz oynama cezasına çarptırıldığını açıkladı.

Disiplin kurulu, Beşiktaş Kulübü'ne ayrıca, çıkan saha olayları nedeniyle 30 bin YTL para cezası verdi.

Öte yandan PFDK, Galatasaray Kulübü'nü 10 Aralıkta Bursaspor müsabakasında merdiven boşluklarını boş bırakmayarak talimatlara aykırı davranışta bulunmaktan bin YTL ile cezalandırdı.

--------------------------------------------------------------------------------

Dun FB basın toplantısından sonra verilen cezalar buyrun. Federasyon kendını kuırtarmaya calısıyor suclamalar karsısında eh napsın tabıkı gidip GS ye saldırcak değil hemen BJK ye gidiyor arkadaşlar uyanın tum taraftarlara seslenıyorum Ulusoyun dikdatörluguyle ne fb ye ne bjk ye nede baska takımlara hak yok! Cunku o taraflı bir GS li. Gs'ninde bence haluk ulusoya ıhtıyacı yok Turk Futbolununda ona ihtiyacı yok!

• bjk-gs kardeş nede olsa...bişey olmaz....
  • Pardon hatırlayamadım acaba biz Ömer Çatkıçın kafasına ses bombası atıp bursa teknik direktörünün kafasını yardıkmı söylermisin
    ya da Hepiniz O.. Ç... DİYE SİZİN GİBİ 40 SAAT BAĞIRDIKMIYazık çok yazık hala kendinizi herkesten üstün görüyosunuz ya .......
  • quote:

Yazık çok yazık hala kendinizi herkesten üstün görüyosunuz ya .......

öyleyiz zaten
  • Bir oku bakalım BJK'a ceza neden verilmiş.

O.Ç demediysen başka bir şeyler demişsinde onun için ceza verilmiş..

Küfürlü tezahürat diyor. İkinci kez tekrarlandı diyor...

quote:

Orjinalden alıntı: emirhanaktas

Pardon hatırlayamadım acaba biz Ömer Çatkıçın kafasına ses bombası atıp bursa teknik direktörünün kafasını yardıkmı söylermisin
    ya da Hepiniz O.. Ç... DİYE SİZİN GİBİ 40 SAAT BAĞIRDIKMIYazık çok yazık hala kendinizi herkesten üstün görüyosunuz ya .......
  • quote:

Pardon hatırlayamadım acaba biz Ömer Çatkıçın kafasına ses bombası atıp bursa teknik direktörünün kafasını yardıkmı söylermisin

kardes ne dıyorsun? anlamadın heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat123 -- 19 Aralık 2006; 17:28:26 >
  • quote:

hepimiz Allah'ın kuluyuz..kimse kimseden üstün değildir....
    takımlar arasında bi yarışma vardır...ve Fenerbahçe şu anda diğerlerinden üstündür...

biz zaten verilen cezaların doğruluğuna ve adaletli olduğuna inamıyoruz...kim ceza alırsa alsın..
  • benim kızdığım şey bu topicin başlığı arkadaşlar tabiiki hepimiz allahın kuluyuz yorum yaparken biraz daha tarafsız olun
  • fenerbahçe cumhuriyeti ortalıkta yoksa, türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" - islam çupi

• quote:

Orjinalden alıntı: electra

fenerbahçe cumhuriyeti ortalıkta yoksa, türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" - islam çupi

yok daha neler:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihat123

quote:

kardes ne dıyorsun? anlamadın heralde.

pardon bu arada alt bolumdeki yorumunu okumadım
  • quote:

fenerbahçe cumhuriyeti ortalıkta yoksa, türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" - islam çupi

Bu cümlenin anlaşılabilmesi için ciddi egitim gerekir.Egitim şart kampanyasına yürekten katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

quote:

Bu cümlenin anlaşılabilmesi için ciddi egitim gerekir.Egitim şart kampanyasına yürekten katılıyorum.

ya aslında benım anlamadıgım ne biliyormusun bu besiktaslılar neden hep fb ye aynı seyı soleyıp duruyorlar:) ? hep kendınızı ustun goruyorsunuz dıyorlar bıze hemen hemen hepsı aynı seyı dıyor gslıler bunlar kadar demıyor. Ya bunlar bızı fazla ustun gorduklerı ıcın galıba Tik olusmus.

Herkesden üstün gördüğümüz yok sadece türkiyede kendimizi üstün görüyoruz gslide kendisini üstün görür sizde görürsünüz bu her taraftarın hakkı :)
  • bende
    önemli başka bir slogan daha...biz satıcı değiliz yiyiciyiz...
    quote:

Orjinalden alıntı: OzgurOz

quote:

• federasyon göz boyama yapıyor aklınca yemezler sonunuz geldi haramilerin saltanatını yıkacağız
  • quote:

Orjinalden alıntı: dandini2000

quote:

Yazık çok yazık hala kendinizi herkesten üstün görüyosunuz ya .......

öyleyiz zaten

• ben bu laflarda komik bişey göremıyorum. anlamanızı da beklemiyorum.
    quote:

• ben sunu sormak isterim acaba bu basın toplantısı olmasaydı bu ceza verilecekmiydi?
    hayret geçen basın toplantısının ardından hemen cevabı geciktirmeden veren federasyon bu sefer süt dökmüş kediye döndü.. acaba zorlarına mı gitti
  • şükür ulusoy nihayet 17 haftadır edilen küfürlere ceza vermek aklına geldi ama benim bildiğim ulusoy cezayı tahkimden çevirir
  • demirören amcasının oğlu ulusoya tepki de veremez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.