Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oha kaç k vuruyor o ya gerçi yanındakiler de vuruyordur da 6 saniyede bu kadar inmesi anormal her şekilde yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

oha kaç k vuruyor o ya gerçi yanındakiler de vuruyordur da 6 saniyede bu kadar inmesi anormal her şekilde yani.

Kaç K vuruyor bilmiyorum ama çok fazla vuruyor. Sadece Zarya yanındakilerin attığı nuke'u yiyor. Geri kalanların tamamı core a vuruyor o sırada
  • Titanfall robotu gibi düşünelim gençler yeni heroyu
  • YoK kullanıcısına yanıt
    bi nuke kadar da o vuruyor sanırım ama delay fazladır diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar 1100 küsür gem var en iyi nasıl değerlendirebilirim? Stimpack alsam mı sizce? 20 hero aldım bu arada
  • oyuna girebilen var mi ?
    client hatasi aliyorum.blizzard forumlarina baya sikayetci var su an giremeyenler..
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Stimpack al, benim gibi mallık yapıp hero alma onunla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Stimpack al, benim gibi mallık yapıp hero alma onunla.

Hero almak iyi olmaz hocam ya pahalıya geliyor keşke almasaydınız sizde
  • Şaka maka Ow olayı bulaştığından beri insan gibi oyun oynayamadım. Al şimdi de açık açık trolleyeceğim dedi birisi ve trolledi. Eziyet oldu. Blizzard'a mail atacağım başlarım Ow'ye bilmem neye. Açık ara en kaliteli oyuncu kitlesine sahip moba ne hale geldi.
    https://us.battle.net/forums/en/heroes/topic/20754468947#post-8

Adam isyanın son noktasını koymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marophat -- 11 Mayıs 2017; 1:56:33 >
  • Beyler yeni farkettimde oyunu uzun süredir oynamıyordum

Bu eski haritalar kalktımı tamamen Korsanlı, örümcekli, bide tohum toplama vardı sonra yeşil bir canavar oluyorduk
    Birde oyunda kite sistemi mevcutmu ?
  • Alışılsın diye dar map rotasyonu var. Sonra diğer haritalar devreye girecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahana35

Beyler yeni farkettimde oyunu uzun süredir oynamıyordum

Bu eski haritalar kalktımı tamamen Korsanlı, örümcekli, bide tohum toplama vardı sonra yeşil bir canavar oluyorduk
    Birde oyunda kite sistemi mevcutmu ?

Yeni oyuncular için haftalık Map rotasyonu koydular.
    haftalık free hero rotasyonu gibi düşünün.
  • event dönemlerinde "şu aralar" QM veya Ranked atılmıyor gerçekten..
    bende en iyisi "unranked" maçlar atıyorum
    nispeten slacker veya troll nadiren çıkıyor.
    zaten puan olmadığından yenilseniz de koymuyor.
    ve QM gibi saçma eşleşmeler de olmuyor.
    önerim eventler bitene kadar "unranked" deneyiniz ;)
  •  Heroes of the Storm [ANA KONU]
    Abatur ile samuroyu clonlamışken oyun bitince böyle oldu
  • YoK kullanıcısına yanıt
    Böylece Abatur ile diğer heroları da kasabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Böylece Abatur ile diğer heroları da kasabiliriz

Xp yi abatura yazdı skin samuro çıktı
    Bu arada Abatur ile samuro klonlayınca rakip perişan oluyor Etrafta kimse yokken bi anda 6 tane düşman.
  • Uzun diyebileceğimiz bir aradan sonra tekrar başladım. Yeni herolar, buildler, mapler bi nebze olsun anlaşıldı da su lootbox sistemini tam kavrayamadım. Hangi şartlarda lootbox kazanıyoruz hero her level atladiginda mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    aynen her hero 1 lv aldığında bir loot chest geliyor. her account 5 levelında 1 rare geliyor her account 25 levelda da epic geliyor. account level olayı da artık hero levellarının toplamı olarak geçiyor. yani herhangi 5 heroyu 1 er level atlatarak rare chest almak mümkün. bir de her bir heroya özel chestler var onlar da o heroyu her 10 level atlatınca geliyor bu chestlerden de en az 1 tane o heroya ait item çıkıyor ama skin olacak diye bir şart yok voice falan da çıkabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

aynen her hero 1 lv aldığında bir loot chest geliyor. her account 5 levelında 1 rare geliyor her account 25 levelda da epic geliyor. account level olayı da artık hero levellarının toplamı olarak geçiyor. yani herhangi 5 heroyu 1 er level atlatarak rare chest almak mümkün. bir de her bir heroya özel chestler var onlar da o heroyu her 10 level atlatınca geliyor bu chestlerden de en az 1 tane o heroya ait item çıkıyor ama skin olacak diye bir şart yok voice falan da çıkabiliyor.

Çok açıklayıcı oldu hocam sağ olun. Hazır stimpack de varken şu heroları yükselteyim en iyisi

• MetalPWN kullanıcısına yanıt
    evet stimpacki etkili kullanmak lazım bir de şu an heroların level için istediği max exp 1.2m'a azaldı yanlış bilmiyorsam. yani 5-6 maçta 1 level atlıyor herolar stimpack sayesinde.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.