Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: T R A G I C

İstediği istediği gibi oyunu oynayabilir bu oyunu sadece siz oynayasınız diye yapmıyor herifler.

Teşekkür mü etmeliyim acaba bu bilgilendirme için. Benim değindiğim konu neresi, sizin söylediğiniz laf neresi. Ben de tek oynayacağım siz gelmeyin diye ağlıyordum sanki, yahu benim derdim oyunu bırakan adamla.

Benim için bir şeyden vazgeçen adam vazgeçmiştir, gerisi önemli değil. Bırakıp geri dönen adam 3 gün sonra yine bırakır, ancak o süreçte oynadığı ranked maçlarda ilk defa gördüğü hero olsun map olsun yani berbat ettiği maçlar beni ilgilendiriyor kusura da bakma. Sen berbat etmiyor olabilirsin, benim derdim berbat eden adamla. Yarası olan gocunur diye bir laf vardır. Ben de forumdaki arkadaşlarıma tavsiye de bulundum, event zamanı ranked girmeyin bence. Aynı şeyleri tekrar etmeyi sevmem normalde ama kendimi savunmayı da okuduğum fakültede öğrendim. Gerekirse giriş gelişme sonuç bile yazarım açıklayana kadar zira herkes yanlış anlaşılmasını önlemek adına yazmalı tekrar tekrar. Tıpkı event zamanı noob oyuncuların doluşmasıyla bizim hakkımızı savunamadığımız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaapS haklı durumu güzel özetlemiş bu ara rank oynamamak lazım ortada pimi çekilip atılmış bomba gibi oyuncu kaynıyor.Oyundan daha önce sıkılan adamı skinler en fazla 1 ay oyalar yine sıkılırlar olan bizim sinir sistemine olacak

• unutulmaması gereken bir nokta da yeni görevlerde hero level arttırma görevleri var. Bu görevleri yapmak için hiç oynamadıkları heroları seçip oyuna dalan çok. Sistem elbet oturur. O zamana kadar kaza kurşununa gitmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

İstediği istediği gibi oyunu oynayabilir bu oyunu sadece siz oynayasınız diye yapmıyor herifler.

Teşekkür mü etmeliyim acaba bu bilgilendirme için. Benim değindiğim konu neresi, sizin söylediğiniz laf neresi. Ben de tek oynayacağım siz gelmeyin diye ağlıyordum sanki, yahu benim derdim oyunu bırakan adamla.

Benim için bir şeyden vazgeçen adam vazgeçmiştir, gerisi önemli değil. Bırakıp geri dönen adam 3 gün sonra yine bırakır, ancak o süreçte oynadığı ranked maçlarda ilk defa gördüğü hero olsun map olsun yani berbat ettiği maçlar beni ilgilendiriyor kusura da bakma. Sen berbat etmiyor olabilirsin, benim derdim berbat eden adamla. Yarası olan gocunur diye bir laf vardır. Ben de forumdaki arkadaşlarıma tavsiye de bulundum, event zamanı ranked girmeyin bence. Aynı şeyleri tekrar etmeyi sevmem normalde ama kendimi savunmayı da okuduğum fakültede öğrendim. Gerekirse giriş gelişme sonuç bile yazarım açıklayana kadar zira herkes yanlış anlaşılmasını önlemek adına yazmalı tekrar tekrar. Tıpkı event zamanı noob oyuncuların doluşmasıyla bizim hakkımızı savunamadığımız gibi.

valla hocam dediklerinizin coğuna katılıyorum birde şu var ben bunu 3 keredir tekrarlıyorum matchmaking sistemi reeeezaaaaleeetttt bu kadar basit yeni oyuncularda neden ranked hemen girebiliyorlar onuda çözemedim bu arada artı rankı belirlenmemiş adamlar neden yüksek ranklarla oyuna giriyor onuda çözmüş değilim aslında ranked sisteminde çok açıklar ve saçmalıklar mevcut ki 2.0 ben çok az miktarda oyuncu çekeceği kanaatındeyim olan bize oluyor tırnaklarımla delilererek kimi zaman hesabı satmayı düşünerek oyunu bırakmayı düşünecek durumlara geldim ben böyle lanet bir ranked sistemi görmedim silver bilmem kaçtan g1 gelene kadar neler çektim birde promotion yüzünden ne ranklar atlayamadım promotion geliyor çıkıyor bir nova illidan ne biliyim valeera oyun gidiyor ondan sonra rank düşmeye başlıyorsun puanlar kaybediyorsun bundan acayip nefret ettim demotion promotion istemiyorum direk geçsin direk düşsün arada nasıl olsa bir baraj olayı olmasın aylardır plat5 geçemedim hep bir son promotion maçlarında bir dengesiz kesinlikle geliyor veyahüt rankı belli olmamış bir oyuncu ondan sonra sinir hastası moduna giriyorsun önceki yorumlarımdada çokça belirtmiştim nooblar yüksek ranklara hiç ranka girmemiş olanlar yada smurf hesap kullananlar bir şekilde dia plat gold 10 maçtan bilmem kaç tane alanlar çıkıyor ve o rank seviyesini öyle bir kirletiyor ki kalite zaten yerlerde ranked sistemin beğenen varsa bence bir yerde yanlışlık var yada aynı rankta sabit kalmayı çok istiyor adam plat yada gold trollüyor bişeyler yapıyor milletin oyununu zehir zemberek hale sokuyor sonra diğer sezon 10 maçın 5-6 aldığında aynı ranktan devam ben bundan acayip tiksindim emekle kasmak isteyenleri resmen bu sistem harcıyor nooblar içinse tam bir cennet böyle saçma rank sistemi bir mobada olmamalı doğru değil sezonlar moba oyunlarında uzun olmalıdır ki kalitesiz oyuncular hell mmrda kalabilsin ki ciddi oyuncular yada bizim gibiler yükseklerde kendi standart seviyemizde oynayalım iyi oynayan takımlara kaybederken asla kızmıyorum hatta bişeyler öğrenebildğim zamanlar bile oluyor ama kalitesiz oyuncu oldumu qm pekte bir farkı olmuyor şu eventler bir bitsin olmadı forumdan redditte bir konu açıp bunu blizzard görmesi için konuyu uplayıp başka oyuncularıda yanımıza çekip tepki göstermek istiyorum
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    Ben bu yeni level sistemini tam kavrayamadım daha. Tam olarak çözdüğümde bahsini ettiğimiz reddit olayını gerçekleştirelim derim.

En azından sadece rank değil maç sayısı yakınlığıyla da eşleştirme yapılsın. 3000 maç atan adamla 150 maç atan adamı aynı takıma vermek zulüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Ben bu yeni level sistemini tam kavrayamadım daha. Tam olarak çözdüğümde bahsini ettiğimiz reddit olayını gerçekleştirelim derim.

En azından sadece rank değil maç sayısı yakınlığıyla da eşleştirme yapılsın. 3000 maç atan adamla 150 maç atan adamı aynı takıma vermek zulüm.

olabilir hocam neden olmasın alternatif bir şeçenek şu event bitsin şu kurukalabalık elbet azalıcak yeni oyuncuların çoğu oyunu geri bırakıcak bence
  • ranked oynamak isteyen ekleyebilir. MVPKLM#2591
  • Arkadaşlar bu gece toplanıp TL atalım diyorum, gelmek isteyen arkadaşları discorda alalım.

• Yeni başladım oynamak isteyen varsa? Yalnız biraz sıkıyor
  • Ben hiç anlamıyorum ama ow skinlerini açmak için oynamak istiyorum biraz yardımcı olmak isteyen varsa açığım yardımlarınıza :)

• Şöyle bir problemim var. Toplamda 67 hero olmasına rağmen 49 hero gözüküyor, 47'sine sahipmişim. Brightwing alayım derken fark ettim alamıyorum, alamadığım başka herolarda var. Ben bunu anlamadım bilen birisi yardımcvı olursa sevinirim.
  • marophat M kullanıcısına yanıt
    hocam zaten store temporarily unavailable yani mağaza geçici olarak kullanılamıyor diyor sanırım bir hata veya bug var eğer kendiliğinden çözülmezse oyunu repair yapmayı deneyin.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Aynen kendine geldi sağol
  • hl hiç girmedim ama gördüğüm kadarıyla pickleme banlama var ne oluyor onlar ?
  • kegend kullanıcısına yanıt
    pickleme sıra sana gelince hero seçmen anlamına geliyor, banlama da takımındaki ban hakkı olan kişinin ban sırası gelince karşı takım seçemesin diye bir heroyu banlaması oluyor 2 ban hakkı var ama aynı anda yapılmıyor zaten sırası gelince yukarıda yazar görürsün. ban hakkı olan kişinin yanında da işaret oluyor ordan anlaşılıyor sana da gelebilir yani.
  • beyler selamlar, ben de oyunu beta sürümünden beridir ara ara oynuyorum. fakat oyunda yaşanan problemler ve oyunun tam stabil halde olmaması nedeniyle uzun süredir oynamıyordum. geçen haftadan beri bakıyorum oyuna, potansiyel olması çok güzel fakat herkes yeni başlamış gibi dağa taşa saldırıp kendi kafasına göre takılıyor; illaki birinin taşıması veya şansa kalıyor kazanmak. bu yüzden adam gibi win vs. alamadım oynadığım son 5-10 oyunda, umarım düzelir bu durum. rank vs. maçlara da girmedim zaten quick matchlarda durum böyleyse insan rankta kanser olur.

akşamları veya haftasonları oynuyorum eklemek isteyen olursa Nevermore#2367
    çok sağol :)
  • kegend kullanıcısına yanıt
    rica ederim youtubedan ranked gameplay falan yazıp video bulabilirsiniz rehber olması açısından ama kısaca benim dediğim gibi.
    twitch yayınlarında gördüm zaten banned ve pickleri ama anlamamıştım .:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzuman

Yeni başladım oynamak isteyen varsa? Yalnız biraz sıkıyor

hocam beraber oynayabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.