Şimdi Ara

Heroes of order and chaos oyuncuları içeri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
131
Cevap
4
Favori
11.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızıbaşlıklıgoldfur

Neden ?

Merhaba,
    Benim mesajımın sağ üst kısmında Alıntı veya cevapla kısmına tıklamadan cevap yazarsanız mesajınızın bildirimi bana gelmez,
    şimdi şansa gezinirken gördüm sorunuzu.

Gameloftun kendi söylediği şey,
    Android ve IOS ayrı serverler olduğu için her platform için ayrı database tuttukları.
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    (Bende diyorum neden kaç gündür cevap vermedi :D) Peki adroid bir tabletten girsem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızıbaşlıklıgoldfur -- 20 Ekim 2015; 1:52:52 >
  • kırmızıbaşlıklıgoldfur K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    aynı kullanıcı adıyla hem android hem IOS'dan oynayabilirsiniz ama iki serverde farklı hesapmış gibi düşünün.
    Örneğin;

kırmızıbaşlıklıgoldfur olarak androidde oynuyorsunuz lvl 15 oldunuz,
    kırmızıbaşlıklıgoldfur olarak IOS'da oynamaya başladınız lvl 1 'den başlarsınız.

tekrar androide döndüğünüzde yine lvl 15'den devam edersiniz.

Android olarak herhangi bir cihazdan giriş yapabilirsiniz hepsinde hesabınız aktif olur yani lvl 15 den devam edersiniz.

Ben bu oyunu oynarken telefondan oynuyordum, şarj azalınca tablete geciyordum devam ediyordum oynamaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 20 Ekim 2015; 9:59:10 >
  • Merhaba arkadaşlar oyun ile ilgili sorularım var oyunu bilenler yardımcı olabilir mi ? Örneğin daha fazla hüner puanı nasıl kazanabilirim ?

• Arkadaşlar daha fazla nasıl hüner puanı kazanabilirim acil yardım !!!!

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Müsait olduğunuzda geri dönüş sağlar mısınız ? @Saki3d

• baÅŸka karakter nasl acabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri yardım etsin oyunu silcem valla ya

• Fatihkrkc F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    hüner puanını macları kazandıkca elde edersiniz ne kadar cok maca girerseniz o kadar cok puanınız artar.
    pvp maclardan daha cok puan alırsınız, rakip daha deneyimli ise ve siz kazanırsanız daha cok puan alırsınız.
    birde oyun icinde daha fazla kill asist siz de olursa o zamanda takımdaki diger kişilere göre size daha çok puan gelir.

birde mağazada itemler var onlar huner puanınızı %100 / %300 v.s. arttırmanıza yardımcı oluyor.

Ben uzun süredir oyunu oynamadığım için son değişikliklerle neler değişti bir bilgim yok, hatalı bilgi veriyor olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.