Şimdi Ara

Heroes of Newerth Buluşma Noktası / Oyun Bedava Olmuştur (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
0
Favori
33.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garena'dan nasıl bağlanacağım?
  • arkadaşlar nickim sexorsex vasat bir oyuncuyum.Ama oyundan deli gibi zevk alıyorum her gecede girmeye çalışıyorum 12 den sonra isteyen ekleyebilir
  • Login failed hatası veriyor arkadaşlar yaklaşık 2 saattir nedeni nedir bilen varsa ..
  • aynen ya bende de login failed veriyor 3 buçuk saattir.Sitede de herhangi bir açıklama yok? Bir sıkıntı mı var acaba bilen eden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey.

aynen ya bende de login failed veriyor 3 buçuk saattir.Sitede de herhangi bir açıklama yok? Bir sıkıntı mı var acaba bilen eden?

Aynen büyük ihtimalle sıkıntı var ben de göremedim açıklama bu yüzden kızıp lol indiriyorum hem denemiş olacağım :)
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    leave yuzdesı %5 geçince hesap kapanır
  • beyler bir de birşey soracağım oyunu botlarla oynayabiliyoruz ya hani offline olarak oynayabilir miyiz bunun için bi dosyayı falan değiştirsek olmaz mı?YLogin olmadan demek istediğim .Yada internetsiz bi yerde?
  • Beyler hon'u 64bitte calıstırınca k2 hatası veriyor düzeltmeyi bilen var mı?
  • Beyler bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.Oyunu silmiştim sıkıntıdan tekrar yükledim.Önceden oyunu takır takır çalıştıran makina öyle bi kasmaya başladıki anlatamam üyelik yerinde bile ses takılıyor fareyle bi yere tıklayınca takılıyor.Büyük ihtimal oyunun içine yeni eklenen detaylı ayalarında bi sorun var bunu nasıl halledebilirim.Ekran kartı 7580
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never More

Beyler bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.Oyunu silmiştim sıkıntıdan tekrar yükledim.Önceden oyunu takır takır çalıştıran makina öyle bi kasmaya başladıki anlatamam üyelik yerinde bile ses takılıyor fareyle bi yere tıklayınca takılıyor.Büyük ihtimal oyunun içine yeni eklenen detaylı ayalarında bi sorun var bunu nasıl halledebilirim.Ekran kartı 7580

Masaüstündeki simgelerin boyut pixsellerini normal e dönüştür düzelir. win 7 kullanıyorsan.
  • Beyler bugün sabah tekrar hon'u yükledim fakat login ekranında hesabıma girmeye calısıyorum login failed invalid username or password diyor ( halbuki eminim dogru olduguna) yeni hesap acayım dedim bu kez acıyorum sitesinden emaile aktivasyon kodu gelmiyor oyundan acıyorum giriyorum bilgileri creat account diyorum 1 sn bile olmadan yeşil bir yazı cıkıyor hemen creat account oluyor geri orası kac kere basarsam basayım aynı sadece bende mi böyle bu bir yardım edin neden giremiyorum sabahtan beri sinir etti beni -.-
  • HardToBeAGod kullanıcısına yanıt
    Hesabın deactive edilmiştir şifremi unuttum dersen sana gelen mail ile aktive edebilirsin.
  • Hon , S2 Games yetkilileri tarafından amatörce yönetilmeye devam ediyor.Belki bilenleriniz vardır şuan amatör bir turnuva düzenleniyor toplam olarak 15000 gold ödül dağıtılacak.Başvuru sırasında takımların ortalama MMR ları isteniyor ama eşleştirmede MMR a göre eğil başvuru sırasına göre yapılıyor.Daha ilk maçtan 1500 MMR lı takımlara 1900 MMR lı takımlar geliyor.Doğal olarak bu duruma itiraz ediliyor daha zevkli bir turnuva olması açısından fakat S2 Games yetkilileri hiçbir takımın MMR ına bakmamış olacak ki 1470 lik takımı başka bir 1900 lük takım ile karşılaştırıyorlar ve sözde ona amatör turnuva da 1900 lük takımların biri Hontour turnuvalarına katılmış , diğeride sürekli S2 Games clanı ile maç yapmakta.

Amatör bir turnuva yapıyorsun 1900 lük takımlarla 1500 lük takımları karşılaştırıyorsun , turnuvada profesyonel takımlar bulunuyor.HON gibi bir oyunu çok amatörce yönetip yazık ediyorlar.

• quote:

beyler bir de birşey soracağım oyunu botlarla oynayabiliyoruz ya hani offline olarak oynayabilir miyiz bunun için bi dosyayı falan değiştirsek olmaz mı?YLogin olmadan demek istediğim .Yada internetsiz bi yerde?

Console aç(Crtl + F8 ile açılıyor)
    StartGame practice 'test' map:caldavar mode:botmatch teamsize:5 allowduplicate:false

bu kodu kopyala internet olmadan da oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfLegend

quote:

beyler bir de birşey soracağım oyunu botlarla oynayabiliyoruz ya hani offline olarak oynayabilir miyiz bunun için bi dosyayı falan değiştirsek olmaz mı?YLogin olmadan demek istediğim .Yada internetsiz bi yerde?

StartGame practice 'test' map:caldavar mode:botmatch teamsize:5 allowduplicate:false

çok sağol arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReturnOfLegend

quote:

ya bu kodu aynen kopyaladım yazdım Unnamednewbie connected diyor kalıyor oyuna girmiyor var mı bir önerin
  • Nfinity Games tarafından HON un Tr versiyonu çıkıyor , Eylül ün ortalarında betaya başlayacaklar galiba.Oyunun sunucusu Türkiye de olacak bu nedenle normal HON dan bağımsız olacak galiba , şuanlık öyle gözüküyor.HON da hatrı sayılır bir Türk oyuncu kitlesi var.

Türkiye sunucusunda oyuna yeni başlayan Dota 2 ve lol oynamış yaşı küçük kitlenin oyunu katledebileceğini düşünüyorum , çünkü oyun LOL ve Dota 2 kadar kolay değil.Normal sunucusunda bile türklerle karşılaştığımız zaman küfürler havada uçarken Türkiye sunucusunu düşünemiyorum bakalım ne olacak.

Hiç yoktan sıklıkla turnuva yapılırda , rahatlarız inşallah.

https://www.facebook.com/HoNTurkiyeResmiSayfasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Nfinity Games tarafından HON un Tr versiyonu çıkıyor , Eylül ün ortalarında betaya başlayacaklar galiba.Oyunun sunucusu Türkiye de olacak bu nedenle normal HON dan bağımsız olacak galiba , şuanlık öyle gözüküyor.HON da hatrı sayılır bir Türk oyuncu kitlesi var.

Türkiye sunucusunda oyuna yeni başlayan Dota 2 ve lol oynamış yaşı küçük kitlenin oyunu katledebileceğini düşünüyorum , çünkü oyun LOL ve Dota 2 kadar kolay değil.Normal sunucusunda bile türklerle karşılaştığımız zaman küfürler havada uçarken Türkiye sunucusunu düşünemiyorum bakalım ne olacak.

sitesi felan var mı acaba? 5 kişilik arkadaş toplayarak çok rahat top100 e kasılabilir çünkü oynayacak kitleyi tahmin edebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Nfinity Games tarafından HON un Tr versiyonu çıkıyor , Eylül ün ortalarında betaya başlayacaklar galiba.Oyunun sunucusu Türkiye de olacak bu nedenle normal HON dan bağımsız olacak galiba , şuanlık öyle gözüküyor.HON da hatrı sayılır bir Türk oyuncu kitlesi var.

sitesi felan var mı acaba? 5 kişilik arkadaş toplayarak çok rahat top100 e kasılabilir çünkü oynayacak kitleyi tahmin edebiliyorum.

Her yerde facebook sayfasından takip edin denmiş orası güncel sürekli herolarla ilgili türkçe hikaye yayınlanıyor , dediğin gibi çok rahat bir yerlere gelinebilir , normaline devam edip sadece olursa turnuvalara bile katılırım takımla.Ama normal sunucularda bile oynayan az iken Türkiye sunucularında oyuncu sayısı nasıl olur acaba , en az 10,20 bin kişiyi bulması lazım sağlıklı bir oyun için.Çünkü tahminim Tr sunucusunun 1500-1600 leri normal sunucunun 1300 lerine denk olacak.

Facebook sayfasında ki yorumlara bakarsam Tr sunucusunda oynayan LOL oyuncularında ilgisi var az da olsa onların hiç oynayacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şenol Güneş -- 23 Ağustos 2013; 15:33:32 >

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.