Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
1
Favori
159.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben hero onlıne oynuyorum ve yenıyım. gorevlerı yerıne getırmeye calısıyorumda. su sifa ağacı nerdedir bileniniz var mı????
  • patch 187 yüzünden başlamadan bitti
  • Ben oynadım grafikleri diğerlerine göre çok güzel.. herkese tavsiye ederim oyun ''yapmacık'' değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arcatera -- 22 Temmuz 2008; 11:06:59 >
  • bende oyunun grafiklerini vs. beyenmedim ve kota dolu
  • arkadaşlar bu oyun paralı mı oynanıo.yani her ay belli bi miktar para verme fln var mı?yardımcı olursanız sevinirim.
  • hyr paraya gerek yoq bide ben bisi srcm ben kurtu nerden alicam bi yardim (dandik bile olsaxD)
  • ben benim hayvani nerden alicam? kurt alicam pls yardim
  • polermach bisi sorcam siz usa damisiniz yoksa tr server demi ben tr serverdeyim oyun çok güzel atatürk büstü bile var 8kyuyum beni kascak varsa lütfen yazsın

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ

• ben tr serverdeyim 71 full sc set charım var isim aykut200 oyundaki yapamadığınız herhangi bir görev olursa sorabilirsiniz ancak oyundan para veya lwl kas diyenleri kesinlikle dinlemeyeceğim...
  • wow uda geçer woltk bitti ya ben hero oynarken o kadar eğleniyodumki al 80 level oldum woltk da lagdan girilmiyo
  • Arkadaşlar ACİL kasabilecek varmı eziğim ve biri kassın 10 lwlim plis!!Her servere gelirim!
  • saol dostum bende başlamayı düşünüyorum,
  • merhaba ben hero online ı 2 yıl önce oynuyordum. şimdi tekrar başlamak istiyorum.
    hero sitesine girip kullanıcı adı mı yazdığımda giriş yapabiliyorum.
    hesabım kapanmamıştır dimi?
  • Sa arkadaslar verdıgınız bılgıler gercenten ısıme cok yaradı tesekkurler.. Ben Savascıyım 2dan 5kyo (25lvl) savascıya ait ozel binek hayvanınını nasıl yakalıcam bilgi verirseniz cok sevınırım.. Teşekkürler.
  • BAŞLIYORUM
  • Oyunun türkçesi varken usa sını oynamak ayrı bi saçmalık ama türkündede ne oyuncu kaldı ne bişey nerde o eski hero turkey
  • konuyu madem hortlattın bende hortlatıyorum arkadaşlar bu oyun 2016 tarihinde kapanıyormu usa ve türk bölümü bilginiz varmı öyle bişey duymuşdumda ?
  • bilgisi olan yokmu acaba ?
  • Ya ben Türkiye serverını indirmeye basıyorum.Hero_Turkey_123.exe yukleniyor diyor 1 kb bile yüklemiyor.
  • Oyunun Hero online Türkiye ile alakası varmı çünkü onun grafikleri kötüydü belki o pvp dir ?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.