Şimdi Ara

HERO:KAHRAMAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • olmuyor bizde kılıc kınından çekildimi kana bulaşmadan yerine takılmaz...

oluyor elbet ama söylüyorum ya işte inandırıcı olmuyor. adamlar kralı mekanında basıyorlar. bilmem kaç bin savaşçıyla karşılaşıyorlar bir damla kan yok!

işte o zaman izleyici düşünüyor, kansız darbe bu olsa gerek...
  • ewet abi kilic sanatina cok merakliyim ewde kolleksiyon yapiyorum bi exkabulur eksik o kadar ya ne diyon
    kardesim ben jet lee(soyadi nasil yaziliyo bilmiyom) hayrani bi adamaim ben bu filmi yaklasik 2 yil once falan izledim bole japolar sekilden sekile girip ordan oraya uctumu o film tras geliyo bana ya cok salak geliyo abi sanat wardir sanat wardir yok zihin savasi falan yapiyolardi yanlis hatirlamiyosam cok sacma ya bunun kilic sanatiyla ne ilgisi war bencede egitim sart biara gelde ilk okulaya yazidiryim seni
    sen cok anliyosunya kilic sanatindan bana ders weriyosun trasti olum filim warmi ben izledigimde hosuma gitmedi arkadaslarim topluca gitti 20 kisi falan hic birisi iyi normal demedi soyledikleri hehe bosuna para werdik oldu (uni.den sinif arkadaslarim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

sen cok anliyosunya kilic sanatindan bana ders weriyosun trasti olum filim warmi ben izledigimde hosuma gitmedi arkadaslarim topluca gitti 20 kisi falan hic birisi iyi normal demedi soyledikleri hehe bosuna para werdik oldu (uni.den sinif arkadaslarim)

Hey Allah ım sen ölme emi. Traştı film güzellll
    Kılıç suya girince nasıl zıplıyor bunlar ben onu anlamadım. 2 kişi onbinkişiye saldırıyor. Yahu 10 sene evvel Cüneyt Arkın la bunun için ...ak geçilmiyormuydu. Oh ne ala gavurda görünce mükemmel "şak şak şak". bizimkiler yapınca "ne saçma şey" oluyor. Enteresansınız yane

• bu tarz filmlerden hoşlananlar için gayet başarılı bence, güzel bir filmdi
    bu filmi beğenenler house of flying daggers filminide severler.
  • abi alla guzel bi filim istiyorum diyosaniz elektra yi izleyin fragmanini izledi dehset bisi ya su linkte bulun fragmaniwww.elektramovie.com bi fragmanini izleyin insan wucundaki downin nasil gercege donustugu falan war acayip guzeldi yurtdisinda gosterimde su an 10 yere sparis werdim bekliyorum bu arada siteye giriste bi skip intro weriyo onun disinda fragmanini bulun sitenin icinden onu isleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabuto -- 14 Ocak 2005, 16:01:47 >
  • film güzel az önce canal + da izledim sinemada seyretmek bence daha güzeldir.nadir filmlerden birisi daha heroooo....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kiapus

o kadar igrenc bir film olamaz bence..........
    ben izledim benim hic hosuma gitmedi kill bill e benzetemedim.
    beim tarzım diil yani ama sanada saygı duymak lazim
    zevk ve renk meselesi
    yahu neydi hele o oklar yok muydu nasıl durduruyorlar oyle sopayla .etekle
    gene gulesim geldi

Fantastik ? Bilim kurgu? Macera ? bilirmisin

• yahu şu ayrım yapılamıyor galiba; sinemaya gerçekleri izlemek için gitmiyoruz. film de olanların gerçek olması gibi bir zorunluluk yok. yani filmde imkansız şeyler anlatılabilir, önemli olan bu gerçek olmayan olayların inandırıcı anlatılması. örnekledim aslında şimdi 2 kişi kralın mekanını basıyor binlerce savaşçıyı alt ediyor. olabilir mi! hayır ama bunun bir önemi yok. önemli olan bunu inandırıcı anlatmak...
  • Hani pasta falan keserken bıçağı yapışmasın diye ıslıyorlar ya onlar da o muhabbet su üstünde uçarken kılıçları azıcık ıslatıyorlar.Muhahahaha

Ben ömrümde böyle saçma film izlemedim......
    Ama birde olayın şu boyutu var..
    O film doğu kültürü üzere çekilmiş bir film. Hangi dangalağın işiyse bu filmi türkiye ye getirmek merak ediyorum..
    Haa yine de beğenenler vardır o zaman onların soy çekiyordur.

Bana sorarsanız film için yapılan masrafa yazık...
  • ya baba o filimde oyanayanadama hastayim he wan romeo must diad falan harbi guzel filimlerdi
    ben bu filmi the wan la ayni zamanda almistim benim filimcimden bu film o kdar eski yani
    bide nasil bi felsefedir bu ya abuk subuk ucuyolar saga sola yok beyinlerinde kwaga ediyolar bole felsemi olur yanlis yapilmis filim bence cinde kalmasini tercih ederdim bu filmin
  • bence filmdeki sahneler çok güzel tasarlanmis...ama abartida söz konusu tabi...
  • Sizde amma abarttınız şu jetlee yi. Adam efektlerle uçuyor konuyor işte. Valla Cüneyt Arkın bu yaşta bir koysa yarısı boşa gidecek. Gottik bişi zaten ( * gottik * )
  • quote:

Orjinalden alıntı: cezve

yahu şu ayrım yapılamıyor galiba; sinemaya gerçekleri izlemek için gitmiyoruz. film de olanların gerçek olması gibi bir zorunluluk yok. yani filmde imkansız şeyler anlatılabilir, önemli olan bu gerçek olmayan olayların inandırıcı anlatılması. örnekledim aslında şimdi 2 kişi kralın mekanını basıyor binlerce savaşçıyı alt ediyor. olabilir mi! hayır ama bunun bir önemi yok. önemli olan bunu inandırıcı anlatmak...

Katılıyorum.
    Bir de hikaye bölümlerinin ve sahnelerin, genel akış içinde ve kendi içinde tutarlı olması gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Sizde amma abarttınız şu jetlee yi. Adam efektlerle uçuyor konuyor işte. Valla Cüneyt Arkın bu yaşta bir koysa yarısı boşa gidecek. Gottik bişi zaten ( * gottik * )

• suyun kaldirma kuvvetini cok iyi kullanmislar
  • adamlar resmen uçmuş. filmin yönetmeni fazla Cüneyt Arkın filmleri izlemiş galiba. bana göre tam bir rezalet. filmin ne olduğunu bile anlamdım. adamlar kılıçla kavgamı ediyor, yoksa bale mi yapıyor yada milletle kafamı bulmaya çalışıyorlar belli değil. filmin düzgün bir konusu bile yok. üstelik hiç bir mantığa dayanmıyor. bu adamlar neye istinaden böyle kuş gibi uçuyorlar anlamak mümkün değil. sadece görüntü olsun diye yapılmış bir film bence. en sonundada Türklerden korunmak için çin imparatoru çin settini yaptırdı diyorlar ya işte orada koptum abi. demekki Türklerin elinden bir uçan birde kaçan kurtulur lafı buradan ta buralardan geliyormuş. adamlar bizden korkularından uçmayı bile öğrenmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 16 Ocak 2005, 2:32:56 >
  • quote:

filmin düzgün bir konusu bile yok.

yapma gözünü seveyim, yiğidi öldür ama hakkını ver. konu oldukça iyi...
  •  HERO:KAHRAMAN

film asya-dovus tarzi film icin guzel bir ornek.tarantino kill bill de ilham aldigi asya sinemasina olan sukran borcunu 2 yil once cevrilen bu filmi lanse ederek bir sekilde oduyor.
  • DVD si züperr aciip zevk aldım filmden belki sinemaya gitseydim alamayabilirdim aynı tadı..bilmiyorum neden:)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.