Şimdi Ara

hero 5 black ile ilgili sıkıntı ve hafıza kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kamerayı 2. el aldım fakat şöyle bir sorun yaşamaktayım.40 dk video kaydediyorum pc ye kopyalarken 11 dk olarak kopyalıyor inatla.Halbuki kameranın içinden videonun dk uzunluğu görünmekte.Bu sorunu yenmek için ne yapmam gerek?.Şunun benzeri bir hafıza kartı kullanıyorum sadece renkleri kırmızı gri https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-32gb-80mb-s-microsdhc-microsdxc-uhs-i-hafiza-karti-sdsquns-032g-gn3mn-pm-HB0000084R78 bana bundan çok daha iyi 64 gb lık hafıza kartı önerebilirmisiniz.Cihazın performansını artıracaksa fiyat 250 liraya kadar çıkabilirim

• up
  • up
  • forum ölü
  • dhj
  • up
  • upper
  • upcıs
  • upper
  • cupper
  • hooper
  • yaman koper
  • kupır
  • mini cooper
  • Peki 11 dk kopyalıyor derken sadece 1 video mu?Yani 1 adet dosya mı ? Eğer destekliyorsa tavsiyem en az 64 veya alabiliyosan 128gb lık al samsung evo plus class 10.

Şöyle bişey var mesela aksiyon kameraları.Videoları 10 dklık kesitlerle çeker mesela 4ğ dk video çektin 4 de bölüyor 4 tane 10 dklkk video oluyor seninkide böyle mi?Böyleyse bu normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 29 Ocak 2020; 23:41:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.