Şimdi Ara

Hermatik Baca Borusu Uzunluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mükemmel tasarımcı müteahhidimiz kombiyi çok güzel yere koyduğu için balkonumun ortasından hermatik baca borusu geçiyor.
    Bir 30 Cm kadar falan üstten geçse sorun değil fakat bu haliyle çok aşağıda.

Kombi Baymak Luna 24Fİ kullanım kılavuzunda yatay 5 metre diyor. Benimki şuan yatayda 3,50 metre yani bir sıkıntı yok.
    Ben çıkıştan 50cm sonra L ekleme boruylarıyla bunu yükseltsem kombi çeker mi? Yada alternatif olarak ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 28 Ekim 2018; 22:26:23 >

• orjinal baca eki ile yükselt sorun olmaz uzun baca yakıtta artı sağlar az yakar cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

orjinal baca eki ile yükselt sorun olmaz uzun baca yakıtta artı sağlar az yakar cihaz
    Hocam kombiyi takani cagirdim ankaradayim. Her dirsek 1 metre kabul edilir 2 dirsek gerekiyor yukseltmek icin bu kombi cekmez ayrica yakitta cok yakar iyice uzatirsak dedi galiba işten kacmaya calisiyor kombi baymak luna 24Fi sizin cevabiniza gore ya yeni kombici bulacagim yada siparis verip kendim yapacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    cihazın baca çıkışının fotosunuda at
  • quote:

Hocam şu sekildeki resim gibi direk dirsekle cikiyor cihazin resmini cekmemişim bir turlu bulamadim bu olmaz derseniz yarin net resim atarim

• quote:

• Yok mu tecrubesi olan?

• Kombiyi balkona aldirin rahatlayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.