Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

herkeze slm

2
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Giriş
    146 Mesaj
    arkadaslar yeni bir sistem kurdum.amd 3200.a8n anakart dei_iklii yapt1m ve tabiki netimide açt1rd1m.neyse gevezelik yapmayay1m sp1 mi sp2 mi kuray1m karar veremedim sp2 baz1 siteleri açmamda sorun ç1kart1yor bana mesela okey.gen .tr ve ayr1ca salam bir güvenlik duvar1 olu_turmak istiyorum.hangi programlar1 kullanmal1yim.bu konuda dersimi iyi çal1_madan geldiim için önerilerinizi bekliyorum.simdiden herkeze t_kler.....

|
    |
    SAĞLAM GÜVENLİK DUVARINDAN BASEDECEKSEK BİR KERE SP2 ZORUNLU OLARAK KURMAN GEREKECEK AÇAMADIĞIN SİTELERİDE .Mozilla Firefox LA DENE VE ZONE ALARM ,avast! Antivirus,Ad-Aware, SpybotSD,ewido security suite,BUNLARI MUHAKAK KUR 3 AYDIR ADSL İLE NETEYİM ŞU ANA KADAR ZARARLI YAZILIM LAR BULAŞAMADI ( DENEDİLER MERETLER AMA BU YAZILIMLAR SAYESİNDE ) ŞU AN SİSTEM TEMİZ,,
    |
    |
    CPU QuadCore Intel Core i5-3570K, 4300 MHz (43 x 100) Anakart Asus P8Z77-V LX/8 gb2 x 4 Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX /Asus R9 280 ROG STRIX 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran kartı Terhmaltake 600W bronze 80 plus / A4TECH BLOODY T60 MULTI-CORE GAMING MOUSE ( BATTLEFIELD 2 BAD COMPANY.. BATTLEFIELD 3 .. BATTLEFIELD 4 ..[TR] suleyman1970 )
  • Çavuş
    76 Mesaj
    http://www.okey.gen.tr/ burayı ve bir çok siteyi tıkladığında services pack 2 engelleyebilir ama açılan paencereye geçici olarak izin ver de gitsin tamamen açmaması gibi bişey sözkonusu değil spybot search destroy Ad-Aware SE Personal bu gibi yazılımlar kullan casus yazılımlar için çok gerekli services pack 2 güvenlik duvarı bence mükemmel değil ama gayet güzel
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
üniversite
son dakika
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.