Şimdi Ara

Herkeze Iyı gunler Herkezden Leptop onerısı beklıyorum lutfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Unıversıteye gıdecegım benı ıdare edecek bır bılgısayar leptop arıyorum bu forumdakı herkezın dusuncesını onerısını beklıyorum lafı uzatmadan ısteklerıme gecıyorum:

Yuksek grafıktekı oyunları oynuyorum son cıkan oyunlarda bf 3-4 wow dıablo ko vb oyunları:
    Asla ama asla donma yapmasını ıstemıyorum arkdaslar bu oyunları rahat yuksek grafıkte oynamak ıstıyorum
    ısınma olmasını ıstemıyorum sogutucu alacagım
    depolama alanı yuksek olursa ıyı olur
    hızlı acılıp kapanan olabılır
    bılgısayarın gorunusu guzel olabılır :D
    asus msi monster sony lenovo vb guzel un yapmıs markalar olabılır :D
    dandık markalardan lutfen onermeyın :D
    2000 tl butcem war abılerımın/kardeslerım/yonetıcelerın vb... yardımlarını ve onerılerını beklıyorum herkeze ıyı forumlar lutfen yorumlarınızı esırgemeyın
    kısaca lutfen guzel bır bılgısayar olsun :D lutfen butcemle alay etmeyın bır cok seyı bır anda yapabılecek bılgısayar mesele tesk ederım butun foruma

• Eğer gerçekten sıkıntım, sorunum olmasın. Arkama yaslanıyım oyunlarımı oynıyım diyorsan. Bütçene bir 600TL daha eklemeni tavsiye ederim. Gerekirse 1-2 ay bekle ama yinede bunu al.

Herşeyiyle muhteşem bir oyuncu laptopu...

http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2pc087xtr-apache-core-i54200h-8gb-1tb-gtx850m-2gb-173-full-hd-freedos-hediyeli/p_54961/
  • Dediği gibi muhteşem o Laptop.Bende tavsiye ederim.Ama önceki konunada yazdım ultra beklemeycen.high zorlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunceldır
  • upupupup
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezoltan1

Unıversıteye gıdecegım benı ıdare edecek bır bılgısayar leptop arıyorum bu forumdakı herkezın dusuncesını onerısını beklıyorum lafı uzatmadan ısteklerıme gecıyorum:

Yuksek grafıktekı oyunları oynuyorum son cıkan oyunlarda bf 3-4 wow dıablo ko vb oyunları:
    Asla ama asla donma yapmasını ıstemıyorum arkdaslar bu oyunları rahat yuksek grafıkte oynamak ıstıyorum
    ısınma olmasını ıstemıyorum sogutucu alacagım
    depolama alanı yuksek olursa ıyı olur
    hızlı acılıp kapanan olabılır
    bılgısayarın gorunusu guzel olabılır :D
    asus msi monster sony lenovo vb guzel un yapmıs markalar olabılır :D
    dandık markalardan lutfen onermeyın :D
    2000 tl butcem war abılerımın/kardeslerım/yonetıcelerın vb... yardımlarını ve onerılerını beklıyorum herkeze ıyı forumlar lutfen yorumlarınızı esırgemeyın
    kısaca lutfen guzel bır bılgısayar olsun :D lutfen butcemle alay etmeyın bır cok seyı bır anda yapabılecek bılgısayar mesele tesk ederım butun foruma

http://www.sadecenotebook.com/asus-n550jk-cn167d-notebook-pmu324151
    http://www.sadecenotebook.com/asus-n550jk-cn090h-notebook-pmu324150

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.