Şimdi Ara

HERKEZ REVENGEYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
4.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalniz bir uyarida bulunalim.. ben pvp falan sevmem ben kasarim ticaret yaparim diyenler icin pek iyi bir server degil. siz bulasmasanizda bazen pk ligi goze alarak saldiriyorlar.. cunku pk lik burada cok cabuk geciyor aslinda hem iyi hem kotu bazen felaket guzel oluyor... aksam mesela, kasiyoruz 3 arkadas geldi birtane TH surekli bizim kestigimize ks yapiyor, kalabalikta bir yer pk olsak saglam 2-3 clan etrafta kasiyor bekledim lith in hp azalana kadar sonra 4 critic adam yerde pk likta gecti hemen

• burada topic acarak bence server in istikbali ile oynuyoruz extreme de gordugum hirli hirsiz kufurbaz dolandirici velet lerden sonra muallakta kaldim dogrusu DH mudavimlerine bir diyecegim yok, bazilari arkadasimdir. lakin google dan aratip burda gorup server a gelenler olursa bu server da bence extreme e doner.. hayatim da yedigim en buyuk kaziklari hep turk (nasil turk se! ) lerden yedim. biraz isyan gibi oldu ama yanlis anlasilmasin, hakaret degil sadece fikirlerimdir !

• +999999999
  • bazen turklerden de zarar gelebilio bi kere de.. amaaaan konuyu degistirmeyim
  • server kendi içinde çok hoş hazırlanmış, gerçekten sanki l2x ten öc alır gibi bir hali var serverın
    bunun dışında oyuncuların artık hemen hepsi , belirli bir newbie deneyiminden sonra buraya geldiği için, server yeni olmasına rağmen, playerlar ve clanlan oturmuş gibi duruyor, full buff ile lvl kasmak çok hoş bir olay olsada bu aynı zamanda pk hastaları için daha kolay bir ortam yaratıyor.
    l2x gibi uzun soluklu bir server olabilirmi bilemiyorum ama çünkü herkes biraz pvp yapalım modunda bu servera gelmiş gibi gözüküyor.
    şahsen zaten l2 i artık bıraktım offical Rose Online oynuyorum (NaRose) ama ortalama rateli serverlar arasında şu anda en kaliteli hazırlanmış server gerçekten burası.
  • bir defada 200 cp veren potionlarla nasıl pvp yapmayı düşebiliyorsun ?
  • Bir defada 50 cp verioyor degistirmisler onu yani sen adama 1500 vuruon... o yine mefta anca oldukten sonra dirilince cp ni fullemek icin kullanırsın ...
  • ya kafayı yedim acaba benim nettemi bii var?dün akşamdan beri lagdan adım atamıyorum?
    bi ara modemimde ısınma sorunu vardı acaba genemi başladı yoksa revengedemi bişi var

anlamıyorum ya 1 hafta önce 57 ping vardı şimdi 220
  • hehe okcuların alayı 2 -2.5k vuruyor bu ise bide rebirth ve +16 lar girince bu 4-4.5 k ya ulaşıyor ben 4k yı gorunce bırak ya oldururse oldursun diom yada kacicak durumum varsa direk topuk... sen ne cp sinden bahsediyosun onu anlıyamadım sen 3cp basana kadar adam sana 2 tane daha ok atar..ama illa yok ben cp kullanıcam diyosan ac bitane sps canceli verirsin okcunun eline sora oturursun basina cp ni doldurur kalkar kesersin
  • son gelecek update le rebirth kalkıcak. daha 1 rebirth bile yapmamıştım nekadar uzuldum varya

bu update ile server tam istediğim server olucak orta rate li full c4 bide kalabalık . tadından yenmez valla
  • Donatemi yaptım serverda beyenmesydim yapmazdım en iyi oynanabilirlik en iyi siegeler ve en iyi pvpler free ve orta düzey serverlar arasında burası tabi bu benim sahsi düşüncem forumda cogu kisinin l2 revengeyi kötüledigini görüyorum bu server daha cok yeni extreme titan serverının eski halini oynayan biri varsa karsılastırma yapsın
  • TH : Bu class in ekipmani silahi ve buffları.
    Overlord: Bu class in ekipmani silahi ve buffları.

bu konuda bilgi verebilirmisiniz ???
  • Siz durmadan server değiştirp durun ve durmadan extremeyi yerlere vurup gidin. Ama şunu unutmayın o serverların hepsi gün gelicek extremeden daha kotü olacak ve siz extremedeki karakterlerinizi belkide arıyo olacaksınız. Yeni serverlar yada oyuncu sayısı şimdilik az olan serverlar tabi lagsız yada nebilim donatesiz felan olcak. Ama siz zanediyomusunuzki hep böle kalcak. O gm ler oyuncu sayısı artıığında server için yapılandırmalara gitmiceklermi, donateler yapmicaklarmı. Yok olmypusmuş yok revengeymiş bilmem ne bilmem ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Siz durmadan server değiştirp durun ve durmadan extremeyi yerlere vurup gidin. Ama şunu unutmayın o serverların hepsi gün gelicek extremeden daha kotü olacak ve siz extremedeki karakterlerinizi belkide arıyo olacaksınız. Yeni serverlar yada oyuncu sayısı şimdilik az olan serverlar tabi lagsız yada nebilim donatesiz felan olcak. Ama siz zanediyomusunuzki hep böle kalcak. O gm ler oyuncu sayısı artıığında server için yapılandırmalara gitmiceklermi, donateler yapmicaklarmı. Yok olmypusmuş yok revengeymiş bilmem ne bilmem ne

olympus hakkında ne biliyorsun da bu yorumu yapabiliyorsun
    neden donate yok burda açıklayayım..olympus kendisi yunanistan bulunan bir net cafeden sunum yapmakta.. kendine ait finansörü ve net cafeden getirisiyle ayakta durmakta ve orjinali örnek aldığı için kesinlikle donate e yer verilmemekte... bu finansör şayet oyuncu kapasitesi artarsa bağlantı genişliğini artırmak hakkında hiç bir harcamadan kaçınmayacağının sözünü de verdi... böyle bir yorum yapmadan önce bu bilgilere sahip ol....

topic başlığına gelince; benim tarzım değil ama revenge gerçekten güzel görünüyor oraya giden arkadaşların zevk alarak oynadığına eminim...

• Goldenspirit sana lol diyorum kardeş. Oyuncu sayınız bi artsın ozaman bakalım aynı şeyleri söyleyebilecekmisin. Her nekadar cafe içerisinde geliştirilip ihtiyaçları ordan karşılanıyosa da yarın öbürgün yöneticimiz değişmiştir diyip 2 gün sonra donateleri patlattıklarında aynı şeyleri söyliyebilecekmisin merak ediyorum. Siz orda devam edin ama ikide bir extremeye laf atıp durmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kazuya55

Goldenspirit sana lol diyorum kardeş. Oyuncu sayınız bi artsın ozaman bakalım aynı şeyleri söyleyebilecekmisin. Her nekadar cafe içerisinde geliştirilip ihtiyaçları ordan karşılanıyosa da yarın öbürgün yöneticimiz değişmiştir diyip 2 gün sonra donateleri patlattıklarında aynı şeyleri söyliyebilecekmisin merak ediyorum. Siz orda devam edin ama ikide bir extremeye laf atıp durmayın.

c2 de 500+ ve lagsız bi oyun oynadık ve de donatesiz...sen geleceği ne kadar güzelce görebiliyorsun ve de emin konuşabiliyorsun helal sana
  • quote:

Siz durmadan server değiştirp durun ve durmadan extremeyi yerlere vurup gidin. Ama şunu unutmayın o serverların hepsi gün gelicek extremeden daha kotü olacak ve siz extremedeki karakterlerinizi belkide arıyo olacaksınız. Yeni serverlar yada oyuncu sayısı şimdilik az olan serverlar tabi lagsız yada nebilim donatesiz felan olcak. Ama siz zanediyomusunuzki hep böle kalcak. O gm ler oyuncu sayısı artıığında server için yapılandırmalara gitmiceklermi, donateler yapmicaklarmı. Yok olmypusmuş yok revengeymiş bilmem ne bilmem ne

l2olympusu bilemem ana l2revengenin ileride extremeden daha beter olacagi kesin serverin yeni olmasina ragmen simdiden cogu kisi donate yapmis.ayrıca l2revengede lag yok degil lag var bir lag baslıyor belki 30dk ss ler calısmıyordu ve gmler servere restart atıyorlardi ve server 20dk geri alınmıs oluyordu.uzun lafın kısası bu serverden bisey olmaz yane uzun soluklu olmazz :)

• bu kadar donate yapıcağınıza orjinalde oynayın simdi hero olmustunuz
    tabi zevk meselesi
  • uZun sÖZün kısası hepimiz bırakalım bu tartısmayı hangi server ayakta ve iyi bir ppl sayına sahip olcak ileride anlicaz

Bırakalım gelmek istiyen arkadaslar faydalansın
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReasurV -- 24 Ağustos 2006; 9:17:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.