Şimdi Ara

Herkez Kamerasının Örnek Fotosunu Bi Zahmet eklesin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
0
Favori
41.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • osman arslan'ın fotoğrafları oldukça güzel. Mum ışığı fikri çok hoş. Denemek lazım. Anlaşılan Sony'ler genel olarak güzel çekiyor.

Canon EOS 300D'la çekilen resimler de çok güzel. Algida'lı resme bayıldım.

6230'un resmi 6330'dan daha iyi çıkmış. Doğru ellerdeki makinalarla iyi işler yapılabiliyor. 6330'le çekenler ya yanlış modda çekim yapıyor, yada ellerini çok titrettiklerinden resimler kötü çıkıyor. Tripod kullanmak sorunu çözebilir. Uygun ışığı yakalamak da lazım. 6330 daha iyi resim çekebiliyor. 6330 resmi koyuyorum. Linki verdiğim resmi ben çekmedim, yabancı siteden aldım.

http://img3.imageshack.us/img3/1707/kaplumbaga-cx6330.jpg

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by oneex</i>
    <br />osman arslan'ın fotoğrafları oldukça güzel. Mum ışığı fikri çok hoş. Denemek lazım. Anlaşılan Sony'ler genel olarak güzel çekiyor.

Canon EOS 300D'la çekilen resimler de çok güzel. Algida'lı resme bayıldım.

6230'un resmi 6330'dan daha iyi çıkmış. Doğru ellerdeki makinalarla iyi işler yapılabiliyor. 6330'le çekenler ya yanlış modda çekim yapıyor, yada ellerini çok titrettiklerinden resimler kötü çıkıyor. Tripod kullanmak sorunu çözebilir. Uygun ışığı yakalamak da lazım. 6330 daha iyi resim çekebiliyor. 6330 resmi koyuyorum. Linki verdiğim resmi ben çekmedim, yabancı siteden aldım.

http://img3.imageshack.us/img3/1707/kaplumbaga-cx6330.jpg
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Aynı Fikirde değilim !

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by oneex</i>
    <br />osman arslan'ın fotoğrafları oldukça güzel. Mum ışığı fikri çok hoş. Denemek lazım. Anlaşılan Sony'ler genel olarak güzel çekiyor.

mum ışığının nesini deniyecen anlayamadım.
  • Al benden de o kadar. Etrafinizda o kadar cekilecek guzel sey varken bardak canak cakı cekmenin ne alemi var. İstanbul'da o kadar guzel seylerden bahsederlerken, o kadar istanbullu suraya ornekler atmıyorlar ya ...

Herkez Kamerasının Örnek Fotosunu Bi Zahmet eklesin
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by everest</i>
    <br />Al benden de o kadar. Etrafinizda o kadar cekilecek guzel sey varken bardak canak cakı cekmenin ne alemi var. İstanbul'da o kadar guzel seylerden bahsederlerken, o kadar istanbullu suraya ornekler atmıyorlar ya ...

2 hafta sonra istanbula gitcem.
    o zaman çekerim her yeri.[bandt]

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by erte</i>

Bizimkiler karanlıkta nasıl çeker diye denemek lazım dedim. Neyse.
    MoNstRuM'un bazı linklerde problem var sanırım. Bende çıkmadılar, bir şekilde linklerle oynayarak doğrusunu buldum:
    http://img27.imageshack.us/my.php?loc=img27&image=cubuk_baraj43.jpg
    http://img27.imageshack.us/my.php?loc=img27&image=cubuk_baraj36.jpg
    http://img9.imageshack.us/my.php?loc=img9&image=IMG_0414.jpg
    http://img8.imageshack.us/my.php?loc=img8&image=IMG_0385.jpg

Canon Powershot A75'le mi çekildi bunlar?

• Acayip ya linkleri duzeltiyorum tekrar ayni oluyor

ewer A75 ile cekildilr
  • Bence düşünceleriniz saçma Sanat farklı bir olaydır. Gidip bağ bahçe orman çekmek tabiiki güzel belki bir çoğunuza iyi görünüyor fakat bence Çakı, Mum ışığı ve Bardak süper duvara asılacak fotolar. Bir sergide rahatlıkla bunlar benim dersiniz çünkü bir düşünce bir oluşturma söz konusu sonuçda ordaki bağı bahçeyi herkez çeker çünkü o hep orda ve aynı ama osmanın çakısını sadece o bu açı ve ışıkta yakalayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed-Step -- 22/6/2004 14:56:22 >
  • kesinlikle haklısın Speed-Step
  • Bence daha cok erinceklikten Çakı, Mum ışığı ve Bardak cekmek. Cunku onlar hemen yanı basında. Baska bi sey demiyecem bu konuda. Tartısmayacam . (Nokta)

Sanat dedinizde bir nüüü müydü ... :) Yok o tabloda idi.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Speed-Step</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>
    Originally posted by erte

Bence düşünceleriniz saçma Sanat farklı bir olaydır. Gidip bağ bahçe orman çekmek tabiiki güzel belki bir çoğunuza iyi görünüyor fakat bence Çakı, Mum ışığı ve Bardak süper duvara asılacak fotolar. Bir sergide rahatlıkla bunlar benim dersiniz çünkü bir düşünce bir oluşturma söz konusu sonuçda ordaki bağı bahçeyi herkez çeker çünkü o hep orda ve aynı ama osmanın çakısını sadece o bu açı ve ışıkta yakalayabilir.

yok hocam . ben pek anlamadığım için sordum.
    farklı bi bakış açısı.
    bende öyle düşünüyorum
    bi görsen evde herşeyin fotosunu çekmişimdir.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>
    Originally posted by erte
    yok hocam . ben pek anlamadığım için sordum.
    farklı bi bakış açısı.
    bende öyle düşünüyorum
    bi görsen evde herşeyin fotosunu çekmişimdir.

Simdi sen o resimleri duvarada asmısındır. Yakında bide sergi acarsan bakmaya da davet edersin herhalde

Bu arada everest guzel bir sanat ornegide vermisin hani ...

• yok beslen o kadarda değil
  • Canon A70 MACRO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed-Step -- 22/6/2004 14:35:33 >
  • cok iyi bir macro cekim gercekten. [spr]
  • <b>Hp Photosmart 945</b>

• Spider 146 Motor Resmi AŞŞŞŞMMMIIIŞŞŞŞŞŞŞ [spr]
  • Yaw bu topic niye hala sticky olmamış anlayamadım [bandt] ama millet resimlerin hepsi birbirinden güzel tebrikler. [clps][clps]
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.