Şimdi Ara

Herkez Kamerasının Örnek Fotosunu Bi Zahmet eklesin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
0
Favori
41.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • legion_of_doom çektiğin foto görünmüyor lütfen bi güncelleme yap bu arada everest resimler güzel ama keşke orjinal boyutları ile yayımlasaydın [clps]
  • Speed-Step o zaman cok yer kaplıyor. İskenceye donusuyor. Benim dielup. Kablo yada 256 k değil ki. Herkez ole olsa. Onu dusunerek 800 - 600 cozunurlukte. Sayfada tasmada yapmıyor.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by owin</i>
    <br />faruk beykoz=>bu kulenin gercegini ceksen cok daha iyi olurmus ama böle maketi fln tatmin etmiyor pek(:
    johnny=>hemserim benim resimlerin güzel de lslgl tam ayarlayamamlssln galiba ki cumhuriyet meydanl resmi biraz kötü clkmls yoksa,6200 daha iyi resimler cekebiliyor
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    doğru diyosun ben de farkettim ama bi daha çekmeye üşendim. artık idare edin bunla, daha iyisini çekip koyarım tekrar. güzide izmir'imizin başka manzaralarından da koyarım
  • everest dostum haklısın ama olsaydı iyi olurdu :)
  •  Herkez Kamerasının Örnek Fotosunu Bi Zahmet eklesin
  • mostrum ve speed şu resimlerinizi küçültürseniz topic daha rahat açılacaktır.
  • ama tekke cami resimleri koymayln böyle bence
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by owin</i>
    <br />ama tekke cami resimleri koymayln böyle bence

nasıl yani ?
  • Erte Resmin açılmıyor güncelle. Bu arada Cami Tekke Resmini nesi varmış anlayamadım?
    <br />ama tekke cami resimleri koymayln böyle bence

Arkadas Türkiye nin resmi tanıtım reklamlarını hic izlememis herhalde Cami va mevlana dolu [lamer]
  • evett resim nasıl yorumlarınızı bekliyorum.
  • Resimde renk vs güzel ama en kötü resmi bu boyutlara indirsen zaten seninki gibi net gözükür o yüzden orjnalini görmek lazım tam yorum için [clvr]
  • CANON A60
    kusura bakmayin kucultemedim
     Herkez Kamerasının Örnek Fotosunu Bi Zahmet eklesin
  • 640*480 cozunurluk neyinize yetmiyor yazik degilmi telefon parasina...
  • ADAmlar makinalarin yanindaki programlari sus olsun diye vermiyorlar herhalde
  • Agaclı yol guzel Digerleri pek acmadı ... Fulu biraz sanki
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by erte</i>
    <br />arkadaşlar türkiyeden çektiğiniz manzara resimleriniwww.pbase.com adresinede koyun ki reklam olsun.
    dünya sıralamasında 31.sıradayız.
    eğer 70 foto daha koyarsak yunanistanı geçebiliriz.

hırs yaptım onları her alanda geçmeliyiz.

Ya ben burada kendi galerimi yarattımda Türkiye kısmına nasıl ekleyeceğim fotoğraflarımı.

• http://etkinlikler.firat.edu.tr
    adresinde konser kısmındaki resimler Canon A60 ve A70 ile benim tarafımdan çekilmiştir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.