Şimdi Ara

Herkesten dua bekliyorum [ Kaybettik ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başınız sağ olsun. Şimdi de bu konuyu görüpte okuyabilecek olanlar, 3 İhlas 1'de Fatiha okuyup gönderirse çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Başınız sağ olsun. Şimdi de bu konuyu görüpte okuyabilecek olanlar, 3 İhlas 1'de Fatiha okuyup gönderirse çok güzel olur.

Allah razı olsun hocam.
  • Başın sağolsun, mekanı cennet olsun.
  • Başın sağolsun, mekanı cennet olsun.
  • Basin sagolsun kardesim.
  • Ah yalan dünya sevdiklerimizi neden alırsın ki..

Ebedi sonsuzluğuna kavuştu,Allah rahmet eylesin,yakınlarına,sana sabır diliyorum,böyle acı duyguları yaşamak çok üzücü...
  • Başın sağolsun...
  • Başın sağolsun, zor hastalık
  • Herkesten Allah razı olsun. 1 Haftadır yasin-i Şerif okuyorum. Dün artık dedim " Allah'ım acı çektirmeden al canını." diye. Az önce ölüm haberini aldım.

Ağlayamıyorum bile ya gözümden bir damla yaş akmıyor. Cenazesine de gidemeyeceğim , gitmeyeceğim.

Haftaya c.tesi kız arkadaşımı alıp ziyaretine gidicektim. Nasip değilmiş. En çokta o koyuyor insana.
  • Allah rahmet eğlesin. Başın sağolsun.
  • Cenazeye gitmelisiniz, başınız sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Emir -- 29 Aralık 2013; 11:27:14 >
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun
  • Başınız sağ olsun hocam mekanı cennet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

Cenazeye gitmelisiniz, başınız sağolsun.

Ben dayımı en son gördüğüm haliyle hatırlamak istiyorum. Onu öyle tabutun içinde görünce dayanamam. Sırf onu eski haliyle hatırlamak için gitmeyecektim içimden gelmiyordu gitmek , gidemedim de zaten nasip değilmiş.

herkesten Allah razı olsun.Allah düşmanıma bile vermesin.
  • başınız sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

Cenazeye gitmelisiniz, başınız sağolsun.

Ben dayımı en son gördüğüm haliyle hatırlamak istiyorum. Onu öyle tabutun içinde görünce dayanamam. Sırf onu eski haliyle hatırlamak için gitmeyecektim içimden gelmiyordu gitmek , gidemedim de zaten nasip değilmiş.

herkesten Allah razı olsun.Allah düşmanıma bile vermesin.

Böyle yapmayın, en son haliyle görmek istiyorum hep falan, yapmayın.Cenazeyi görmeseniz de olur, kefenlenmesi-yıkanmasına gitmeyin.Gitme imkanınız varsa Defnedilirken ve cenaze namazında mutlaka orada olun hocam.Şu an üzgün olduğunuz için böyle düşünüyorsunuz ama sonradan pişman olursunuz

• Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Az önce aldığım haberle malesef yıkıldım. Dayım vefat etmiş. Başım sağolsun.Mekanı cennet olsun.

Toprağı bol olsun Allah rahmet eylesin başın sağolsun ölümlü dünya sonuçta canını sıkma
  • Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.. Mekanı cennet olsun.. :(
  • Allah Rahmet Eylesin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.