Şimdi Ara

herkesin çok beğendiği ama sizin o kadar da beğenmediğiniz filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • leon, being john malkovich, american psycho, tanrı kent

Şimdilik aklıma bunlar geldi. Sizin var mı böyle

• Yenilerden Avengers end game var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanrı kent gelmiş geçmiş en iyi suç filmlerinden biridir. Bir çok tanıdıkla izledik, ailem dahil ve herkes çok beğendi. Elimde orijinal dvd'si var.

Uluslararası festivallerde tam 47 ödül kazanmıştır ve senaryosu gerçek, yaşanmış olaylardan uyarlama.

Kişisel puanım 9/10, film çok sürükleyici. Kurgu ve çekim teknikleri ise en üst seviyede, eşi benzeri yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Limit -- 15 Mart 2021; 22:9:1 >
  • Quantum Limit kullanıcısına yanıt

bilmiyorum hocam, filmin yaklaşık 45 dkkasını izledim, sonra bi işim çıktı, devamını da hiç merak etmediğimden izlemedim. Bi kere en başta karakterlerle kendimi özdeşleştiremedim. Ben daha çok karakter derinliği olan filmleri seviyorum galiba. :)

• Tanrı kent 10 numara filmdir ve oyunculuklar oldukça iyi. Bu filmde ne ararsan var

• O kadar ovulen efsane olan Baba filmini izledim . Hic etkileyici gelmedi . Filmde dair bisey de hatirlamiuom. Ne anlattigindan da supheliykm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakara kullanıcısına yanıt

Ben de ilk yarim saatini izleyip sıkılmıştım

Edit:devamı da izlendi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FBDF44A06 -- 31 Mayıs 2021; 17:39:0 >
  • Kuzuların Sessizliği / The Silence of The Lambs (1991)

Çok abartılmış bir film bence. O kadar övgülere ve imdb puanı üzerine izleyip bitirdiğimde hissettiğim duygu hayal kırıklığı oldu.

• ben de kitabını okuduktan sonra izleyince beğenememiştim hocam, clarice starling'i sevmiştim yine de biraz. Ama Hannibal dizisinden sonra Hannibal deyince aklıma Mads Mikkelsen geliyor

• Funny Games
    Marvel ve DC filmleri
    Mel Gibson ve Jason Stathamın başrolünde olduğu filmler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 20 Mart 2021; 2:37:41 >
  • Aslında liste çok uzar gider ama en ünlülerinden en sevilenlerden birkaç tane yazayım. Yoksa listenin içinden çıkılmaz.

LOTR serisi
    SW serisi
    Harry Potter serisi (Gerçi son 2-3 filmi bi tık hoşuma gitmişti)
    Fight Club
    Avengers Ultron
    Watchman
    Batman v Superman

Daha çook vardır da şimdilik bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel ve DC filmlerinin hepsi...

• Prestige

Marvel filmleri daha doğrusu kaptan amerikanın sırf adı amerika diye bi tarafının kaldırıldığı filmler o yoksa izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 20 Mart 2021; 20:38:8 >
  • Matrix haric populer tüm filmlerden nefret ediyorum

• Uzay temalı filmleri severim ama bu Star Wars serisi beni sarmadı.

• Lord of the Rings, Harry P. serisi, Marvel filmlerinin tümü. Bunları seven milyonlar varken benim sevmemem bazen benim mi onların mı normal olduğunu sorgulatıyor bana.

• Aviator

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.