Şimdi Ara

herkesin bi numarası ne boş adamım ben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir tanesi gitar çalıyor , bir tanesinin sesi güzel diğerinin fiziği çok güzel manken gibi. hepsi bi yana bazılarının babası çok zengin.

kendimi dostoyevskinin kumarbaz kitabındaki adam gibi hissediyorum. hiç bi numaram yok , gerçi kumarda da iyi değilim onda da kaybediyorum.

• Aynı durumdayız.
  • herşey kendine inanmakta bitiyor kişisel gelişil kitapları okumanı tavsiy ederim senin özgüven eksikligin hat safhada
  • Severek Yaptığın Birşeyi seç gitar çalmak gibi sonra kimseyi s...ne takma. sadece onla ilgilen asla sıkılma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Such

bir tanesi gitar çalıyor , bir tanesinin sesi güzel diğerinin fiziği çok güzel manken gibi. hepsi bi yana bazılarının babası çok zengin.

kendimi dostoyevskinin kumarbaz kitabındaki adam gibi hissediyorum. hiç bi numaram yok , gerçi kumarda da iyi değilim onda da kaybediyorum.

En azından kitap okuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Fe4R]

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Such

bir tanesi gitar çalıyor , bir tanesinin sesi güzel diğerinin fiziği çok güzel manken gibi. hepsi bi yana bazılarının babası çok zengin.

En azından kitap okuyorsun.

• DH vasıfsızlar kulübü falan mı kursak? üç beş yeteneksiz toplaşırız, dertleşiriz.
  • Babam Amerikan zengini.Benim 3 atım 2 limuzinim ve 15 tane spor arabam var.Ayrıca elim çok pratik ve yaptığım her işte başarılıyımdır.Kızlar etrafımda pervane olur ve gitar,piyano ve keman çalabiliyorum.Ayrıca sosyetenin önemli simalarındanım.

Keşke böyle olsak.
  • Bende aynı durumdaydım yani hiçbir "numaram" yoktu. Daha sonra n'aptım bas gitara başladım. Ha bas gitarda çok mu iyiyim? Hayır 3 ay oldu başlayalı son ay saldım 2 haftadır ilerlemiyorum ama yeteneğim varmış bası da seviyordum çok çabuk geliştim 1 ayda. Yani iş tamamen sende bitiyor. Birşeylere istekli olman lazım. Birşeyler dene kendine göre olanı bul. Yüzme mesela git 1 hafta baktın sarmadı. Gitara yazıl 1 ay git baktın o da sarmadı. Tenis, Voleybol, Basketbol, Futbol bir sürü spor dalı var. Hepsini dene zaten bunları denedikçe arkadaş çevren de büyür. Hobilerin de olur. Yapmak istediğin şeyi de bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 18 Temmuz 2011; 18:57:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.