Şimdi Ara

HERKESE MERHABA GERİ DÖNDÜM :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> HERKESE MERHABA GERİ DÖNDÜM :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4003 Mesaj
    herkese merhabalar eski üyelerdenim, samsun meb denemesini paylaşmıştım geçen sene mezuna kalınca kendimi bir yıl banlatmıştım gece gündüz ders çalışırım intle bağımı kopartırım diye ama öyle olmayınca geri açtırdım hesabı. banlatırken onbaşıydım şimdi binbaşı oldum enteresan. kısaca özet geçmek gerekirse;

dershaneye gidiyorum ama hayatımın en büyük hatasını yaptım derhsnayee gderek tamamiyle vakit kaybı mahvetti bütün planlarımı bu saatten sonra bırakamıyorumda. 72 binden mezunum seneye iyi başlamıştım eylül ekimde günde 10-15 saat çalıştığım oluyordu dolayısıyla birden fırladım dershanede birinci olmaya başladım derecelik adamları bile geçmiştim. ama bu tempoya alışkın olmadığım için cortladım anksiyete patlak verdi geceleri uyuyamıyordum falan psikiyatri doktoruna gittim ilaç versin diye ama vereceğim en yan etkisiz ilaç bile %1 bile olsa bileşsel fonksyonlarını etkiler dedi terapi yapıp yolladı bir süre daha psikolojik sıkıntılar devam edince benim düzen altüst oldu ordan sonra koptum az çalışmaya başladım şimdi iyiyim allaha şükür ama eskisi gibide çalışamıyorum. netlerim 120 civarı. matta 35 üstü fende 30 üstü geliyor allaha şükür, sözel sıkıntı ama halledeceğiz inşallah, lys de türeve kadar geldim, geometride uzay geometrisi uzay analitiği falan kaldı. biyolojide ygs konularını bitridmi lys için ygs sonrasıın bekliyorum. lys kimyada organiğin yarısına kadar geldim ama büyük ölçüde uçtu fizikte optikteyim, ygs sonrası lys ye başlıyacağım. öyle işte yazın kurduğum hayalleri gerçekleştiremedim ama hayırlısı diyelim. umarım üzülmeyiz. umarım herkes istediği yeri kazanır. herkese başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .koter. -- 8 Şubat 2017; 15:42:27 >

|
    |

• Teğmen
    201 Mesaj
    Durumlarımız çok benziyor lanet dershane lanet anksiyete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: allantoyis

Durumlarımız çok benziyor lanet dershane lanet anksiyete

insan ne diyeceğini bilemiyor kardeşim, ne yapacan ne edecen şaşırıyorsun
    |
    |
    Hos gelmissin hocam

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi primepars -- 8 Şubat 2017; 15:50:32 >
    |
    |
    Hosgeldin hocam performans dusuklugu bende de var ayni sekilde sene basindaki gibi tempo yok. Ama iste deneme cozecegiz artik hep zaten 2 senedir ayni seyleri calismaktan bayiliyor insan dogal bi sey yani. Size de basarilar umarim emek veren herkes istedigi hayalleri gerceklestirir

quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Hosgeldin hocam performans dusuklugu bende de var ayni sekilde sene basindaki gibi tempo yok. Ama iste deneme cozecegiz artik hep zaten 2 senedir ayni seyleri calismaktan bayiliyor insan dogal bi sey yani. Size de basarilar umarim emek veren herkes istedigi hayalleri gerceklestirir

Bitsede gitsek

|
    |
    Bazı bölümlerde geçerli olmayan mesajları da işlemişler ranka hocam
    |
    |
    Fethine çık, doğru, güzel, sonsuzun!

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.