Şimdi Ara

Herkese iyi forumlar... Epson WF-7015 A3 ile ilgili sorular.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Epson WF-7015 A3 Yazıcı + Mürekkep Besleme Sistemli Yazıcı almayı düşünüyorum bu yazıcı ile ilgili önerileriniz, sık yaşanan sorunlar vs. yorumlarını bekliyorum

şimdiden teşekkürler.....

• ben size canon 6550 almanızı öneririm bu yazıcıya ciss tank sistemi takıyoruz epsona göre avantajları daha fazladır bunları sıralarsak

1) hız olarak 7015 ten daha hızlı bir makina
    2) kartuş resetleme sıkıntısı olmayan bir makina
    3) fotoğraf çıktılarında mükemmel sonuç vermektedir özellikle fotoğraf kağıdı kullanırsanız
    4) ciss tanktaki hortum sistemi orjinal l 800 ler gibi yazıcının içinden geçmektedir dışarda görünmemektedir.
    5) 7015 lerde ara sıra hortum sıkışması hatası olmaktadır.
    6) epsonlarda orjinal kartuş kullnılırsa dahi uzun süreli kullanılmadığında kafa tıkanma sorunu olmaktadır.

Benim tavsiyem uzun süreye bakarsanız canon 6550 ciss tank sistemli yazıcı size daha uygun olur bence ve bu yazıcı 5 kartuşlu olduğu içinde çıktı kalitesi 7015 e göre daha iyidir. firmamızdan detaylı bilgiyi telefonlada arayarak alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen bilişim

ben size canon 6550 almanızı öneririm bu yazıcıya ciss tank sistemi takıyoruz epsona göre avantajları daha fazladır bunları sıralarsak

3) fotoğraf çıktılarında mükemmel sonuç vermektedir özellikle fotoğraf kağıdı kullanırsanız
    4) ciss tanktaki hortum sistemi orjinal l 800 ler gibi yazıcının içinden geçmektedir dışarda görünmemektedir.
    6) epsonlarda orjinal kartuş kullnılırsa dahi uzun süreli kullanılmadığında kafa tıkanma sorunu olmaktadır.

Benim tavsiyem uzun süreye bakarsanız canon 6550 ciss tank sistemli yazıcı size daha uygun olur bence ve bu yazıcı 5 kartuşlu olduğu içinde çıktı kalitesi 7015 e göre daha iyidir. firmamızdan detaylı bilgiyi telefonlada arayarak alabilirsiniz.

1) Herhalde 7015 i hiç calişirken görmediniz ? Çünkü şuan piyasada Epsonun Sx620-Bx635-3520-7015-7515-7525 modellerinin kullandığı kafayı kullanan daha hızlı bir cihaz yok. (Epsonun workforce serileri hariç)
    3) Foto baskısında 7015 durabrite kullanan bir makina olduğu için foto ağırlıklıktan cok döküman ağırlıklı bir makinadir. Foto baskısında kıyaslanması gereken model Epsonun R1500W modelidir ki buradaki sonucun ne olduguna bknz : Epson Px830 vs Canon herhangi bir makinası.
    6) Aynı sorunları canonlarda veriyor. Bu inkjet bütün makinaların sorunudur epsona özel birşey değildir.

Şimdi gelelim epsonun artılarına ;

1) 2 adet kapali kağıt tepsisi var yani A3 cıkart A4 tak vs uğraşmiyorsunuz.
    2) Wifi-Ethernet var.
    3) Dublex baskı var (6550de DUBLEX YOKTUR YANLIŞ BİLGİ VERMEYELİM)
    4) Baskı hızı
    5) Döküman baskı kalitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

quote:

Orijinalden alıntı: egemen bilişim

ben size canon 6550 almanızı öneririm bu yazıcıya ciss tank sistemi takıyoruz epsona göre avantajları daha fazladır bunları sıralarsak

1) Herhalde 7015 i hiç calişirken görmediniz ? Çünkü şuan piyasada Epsonun Sx620-Bx635-3520-7015-7515-7525 modellerinin kullandığı kafayı kullanan daha hızlı bir cihaz yok. (Epsonun workforce serileri hariç)
    3) Foto baskısında 7015 durabrite kullanan bir makina olduğu için foto ağırlıklıktan cok döküman ağırlıklı bir makinadir. Foto baskısında kıyaslanması gereken model Epsonun R1500W modelidir ki buradaki sonucun ne olduguna bknz : Epson Px830 vs Canon herhangi bir makinası.
    6) Aynı sorunları canonlarda veriyor. Bu inkjet bütün makinaların sorunudur epsona özel birşey değildir.

Şimdi gelelim epsonun artılarına ;

1) 2 adet kapali kağıt tepsisi var yani A3 cıkart A4 tak vs uğraşmiyorsunuz.
    2) Wifi-Ethernet var.
    3) Dublex baskı var (6550de DUBLEX YOKTUR YANLIŞ BİLGİ VERMEYELİM)
    4) Baskı hızı
    5) Döküman baskı kalitesi

canon 6550 nin bence en büyük artısı epsonlara göre zırp pırt kartuş resetleme derdi yok a3 çıktı alırken kaç çıktıda bir kartuş bitti uyarısı alıyorsunuz bir kere onu düşünün bu dert canon 6550 de asla yoktur. bir kere resetlendikten sonra sınırsızca çıktı alabilmektesiniz . bu yazıcı sadece dediğiniz gibi çıktı için kullanılacaksa almalısınız ama yok çok fonksiyonlu derseniz bende size hp 7500 öneririm en azından epson 7015 7515 lerden hem hızlı hemde çok fonksiyonlu bir yazıcı benim tercihim sadece çıktı ise canon 6550 den yanadır yok çok fonksiyonlu derseniz hp 7500 öneririm

• epson 7015 yazıcıyı sublimasyonda kullanmak istiyorum kupa baskısı yapmak tabak naskısı yapmak için. günde 5 çıktı alıcam sadece hız yavaş olması sorun değil.sizce 5015 beniö işimi görür mü
  • fw7525 ciihaz geldi servise ve cıktı sayısına baktığımda inana madım tam 400bin sayfada cihaz halen kafalar canavar gibi ben zanetmiyorum ki piyasa bu kadar cıktı alabilen bi canon olsun 7015 ve 7515 modeleri elimizde mevcut cihazın
  • merhaba,

epson yazıcım çalışmıyor bütün ışıkları sürekli olarak yanıyor neden olabilir?Yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.