Şimdi Ara

Herkese Hediye Ward Skini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmiyorum daha önce konusunu açan oldumu ama az önce farkettim ward skinimin kaç günü kaldığına bakıyordum o sırada gördüm 2 tane snowdown showdown ward skini gelmiş 20 küsür günlük

bilmeyenler için store -->ward skins sekmesinden kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 15 Aralık 2012; 15:24:45 >

• Çok sağol görmemiştim
  • Peki kullanmasakta süresi gidiyor mu?Ona göre kullanacağım da.
  • 22 günü kaldı, bedava olarak kullanılabiliyor. totem görünümlerinden işaretleyerek aktifleştirmeniz yeterli. satın alınmadığı için aktifleştirmeyip sonra kullanayım durumu yok malesef.
  • Gereksiz.
  • insan daha iyi bişeyler hediye eder ward skinini zaten alabiliyoruz
  • Riot iyice dusurdu hediye sistemini ward skini bu mudur yani. S3 için hediye verecekler mi bilmiyorum ama s2 de s1 oyuncularına kayle+skin dagıtıldı.Arada bedava rp ler vardı bi ara 2 haftalık ip boost vermislerdi.Hicbirini goremiyoruz.Tamam zorunlu degiller ama sozde oyuncularını onemseyen şirket riot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Riot iyice dusurdu hediye sistemini ward skini bu mudur yani. S3 için hediye verecekler mi bilmiyorum ama s2 de s1 oyuncularına kayle+skin dagıtıldı.Arada bedava rp ler vardı bi ara 2 haftalık ip boost vermislerdi.Hicbirini goremiyoruz.Tamam zorunlu degiller ama sozde oyuncularını onemseyen şirket riot

tamam da adamlar illa bir şey hediye etmek zorunda değil ki. oyuncuları düşünüp ward skini vermişler beğenmiyorsunuz.
  • bende kayle istiyordum.ward sureli zaten hediye sayilmaz.belki yilbasinda birseyler olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoL | Berke15

quote:

Riot iyice dusurdu hediye sistemini ward skini bu mudur yani. S3 için hediye verecekler mi bilmiyorum ama s2 de s1 oyuncularına kayle+skin dagıtıldı.Arada bedava rp ler vardı bi ara 2 haftalık ip boost vermislerdi.Hicbirini goremiyoruz.Tamam zorunlu degiller ama sozde oyuncularını onemseyen şirket riot

tamam da adamlar illa bir şey hediye etmek zorunda değil ki. oyuncuları düşünüp ward skini vermişler beğenmiyorsunuz.

mesajımı okumadan yorum yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 15 Aralık 2012; 18:29:55 >
  • quote:

o dediğin kayle skini sezon sonunda yüksek elo su olanlanara hediye edildi (öyle hatırlıyorum) ki bu sezon sonundada aynısı oldu war hero janna hediye edildi gold elo lulara

bir kaç hediye daha vardı summoner iconu falan geldi bana birde oyuna girerkenki loading ekranında sizin champın resminin çerçevesi değişiyor falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonti

quote:

o dediğin kayle skini sezon sonunda yüksek elo su olanlanara hediye edildi (öyle hatırlıyorum) ki bu sezon sonundada aynısı oldu war hero janna hediye edildi gold elo lulara

bir kaç hediye daha vardı summoner iconu falan geldi bana birde oyuna girerkenki loading ekranında sizin champın resminin çerçevesi değişiyor falan

Yoo, ben S2'de ranked girmedim ama kayle skini var.

• Ağustos 2011 den önce kayıt olan herkese kayle verdiler.Yani çok büyük bir şey degil ama hediye sonucta, ip boostlar bedava 400rp ler pehey hicbiri yok

• Daha yeni gördüm iyi oldu bu.
  • quote:

düşüncelerine saygı duyuyorum ama bence hediyeleri kötü değil.bedava hero vermek bence kötü.onu oynayabilen var oynayamayan var.ama ward öyle değil ve o dediğin 2 haftalık ip boost ise bir hatadan dolayı özür amaçlı verilmişti.
  • Bende bi arkadaş yapmış oyunda bi ward attı baktım yeni ward skini geldi galiba diye hediye etmişler herkeze bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

quote:

düşüncelerine saygı duyuyorum ama bence hediyeleri kötü değil.bedava hero vermek bence kötü.onu oynayabilen var oynayamayan var.ama ward öyle değil ve o dediğin 2 haftalık ip boost ise bir hatadan dolayı özür amaçlı verilmişti.

Evet kötü degil aslında oyun ici görüntüsü güzel olmuş kardanadamı kullanıyorum.Ama şunu da kabul etmek gerek riot istedigi oyuncu sayısına ulasınca(EU ikiye ayrıldıgı zamanlar) boyle etkinlikler azaldı.Tabi yinede şikayet etmenin manası yok adamlar hediye vermiş benimki acgözlülüge giriyor sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

quote:

Evet kötü degil aslında oyun ici görüntüsü güzel olmuş kardanadamı kullanıyorum.Ama şunu da kabul etmek gerek riot istedigi oyuncu sayısına ulasınca(EU ikiye ayrıldıgı zamanlar) boyle etkinlikler azaldı.Tabi yinede şikayet etmenin manası yok adamlar hediye vermiş benimki acgözlülüge giriyor sanırım

estafurullah ben açgözlü demek istemedim

• Valla farkında bile değildim iyi oldu gördüğüm :)
  • Ben yinede en azından 400 rp felan bekliyorum hediye olarak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.