Şimdi Ara

Herkes oy kullandığı yerine ilgili bilgi verebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç bukadar hızlı oy kullanmamıştım. Hertaraf bomboştu. Küçükyalıda halitarmay lisesinde kullandım oyumu. Acaba sizin oralardada öylemi. Genel bir değerlendirme yapalım istedim. Hepimiz için hayırlı olması dileği ile kim gelirse gelsin birlik kardeşlik bozulmasın inşallah. Saygılar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafiker -- 10 Ağustos 2014; 11:58:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah saatleri genelde heryerde boş olur şimdi insan kaynıyodur oralar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılım düşük malesef amacına ulaştı birileri.
  • 30 mart için erkenden gitmiştim geçen sefer.
    Şimdi ise daha geç gitmeme rağmen daha az oy kullanılmış ve bir kaç kişi dışında da sıra yoktu, beklemeden oy kullandım.
    Türkiye genelini bilmem ama benim sandıkta kesin katılım düşük olacak.

Saygılarımla...
  • Aslında bende yeni geldim. Fakat iki teorim var ya oy pusulası birtan basit uğraşmıyon hızlı o yüzden kuyruk sıra vs olmuyor yada dediğin gibi millet sabah kalabalık olur biz öğleden sonra gidelim dedi. Yada en üzücüdür millet tatilini bölemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

Aslında bende yeni geldim. Fakat iki teorim var ya oy pusulası birtan basit uğraşmıyon hızlı o yüzden kuyruk sıra vs olmuyor yada dediğin gibi millet sabah kalabalık olur biz öğleden sonra gidelim dedi. Yada en üzücüdür millet tatilini bölemedi.

Kullanım kolay ama yerel seçimlerde gittiğimle aynı saatlerde gittim o zaman okulun içi sokakta insanları görüyordun şimdi çok az kişi var çoğu tatilini bırakıp gelmedi heralde.
  • Millet zamanı gelince hakini ister ama zamanı gelince görevini yapmaz.

• 30 martta saat 11 civarında gitmiştim oy kullanmaya her yer ana baba günü gibiydi . Bugün ise yine 11 civarında gittim bomboştu okul. Hiç sıra beklemeden oyumu attım çıktım . Sandıkta da 15-20 civarında zarf görünüyordu
  • Tek zarf var. Kağıt küçük. Basıp çıkıyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wild Life1

Millet zamanı gelince hakini ister ama zamanı gelince görevini yapmaz.

Katılıyorum.sonra beğenmediğin çoban demokrasiye sahip çıkar sen kıçının keyfinden tatilini bölmezsen ağlamayacaksın arkadaş. Demeyeceksin çobanın oyu geçmez çoban kim vs diye... Çoban Candır insandır bu ülkenin en temel direğidir benim için.

• Benim oy kullandığım yerde de neredeyse hiç kalabalık yoktu. Gittim hemen oy verip çıktım 1 dakika vaktimi almadı bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

30 martta saat 11 civarında gitmiştim oy kullanmaya her yer ana baba günü gibiydi . Bugün ise yine 11 civarında gittim bomboştu okul. Hiç sıra beklemeden oyumu attım çıktım . Sandıkta da 15-20 civarında zarf görünüyordu

Kagebunşin yapıp mahalledikiler adınada oy kullansaydın ya :)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

30 martta saat 11 civarında gitmiştim oy kullanmaya her yer ana baba günü gibiydi . Bugün ise yine 11 civarında gittim bomboştu okul. Hiç sıra beklemeden oyumu attım çıktım . Sandıkta da 15-20 civarında zarf görünüyordu

Kagebunşin yapıp mahalledikiler adınada oy kullansaydın ya :)))))

Benim çakram en fazla 3-4 kişilik kage bunshin çıkarır. Naruto olaydı yanımda vallahi seçim sonucunu değiştirecek kadar kage bunshin çıkarırdık ama kendisi şehir dışında

• Yerel seçimde bir sürü zarf pusula falan vardı yaşlılar olayı kavrayana kadar 5 dakika kabinde kalıyordu. Şimdi tek zarf tek pusula. 10 saniyede basıp çıkıyorsun. Tabi çoğu tatilci oy kullanmayacak onları da eklersek durum böyle.
  • İzmir'de merkezi bir okulda az önce kullandım. Sanırım oy kullanma işlemi 30 saniye civarında sürdü. Etraf odalara baktığımda orada da pek insan yoktu. Tatilciler göründüğü kadarıyla dönmediler.
  • Geçen seçimde 15dk sıra beklemiştim, bugün 1 kişi bile yoktu. Oy pusulası da etkili ama katılımın düşük olduğu da gerçek.
  • Okulun karşısında oturuyorum geçen 30 Mart seçimlerinde sabahtan itibaren insanlar kuyruklar halinde dışarılara taşıyordu, bahçede bile izdiham vardı fakat bugün seçim olmasına rağmen her yer bomboş okul kapalı mı acaba diye düşündüm ama arada 1-2 giren çıkan oluyor. Boykot eden vatandaşlar bol fakat bu seçimde neredeyse oy kullanan yok gibi. Tatil mi, boykot mu, öğle sıcağı mı etkili yoksa artık bilemiyorum. çünkü geçen sefer bu saatlerde 300-400 kişi vardıysa şu an en fazla 4 kişi var

İzmir
  • Geçtiğimiz yerel ve genel seçimlere oranla okul
    bahçeleri bomboş. Sandıkta izdiham olurdu ama
    bir tek seçmen bile yoktu. İmza listelerinde de
    birkaç imza dışında imza yoktu. Üç sandık
    gördüm, üçünün de içi neredeyse boş. Oyunuzu
    kullanın, lütfen.

• 12.45 civari oyumuzu kullandik vatana millete hayirli olur insallah.

ortalama bi yogunluk vardi.zaten yerel secim gibi yogunluk olmasi mumkun degil.kullandigimiz oy sayisi az.

• İlk sonuçlar doğu illeri ağırlıklı.. Sıralamada şaşırtıcı sonuçlar var..YSK seçim yasağını kaldırdığı an paylaşım yapacağım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.